Go to: tresc | menu

Nordic Walking

Nordic Walking w wakacyjną sobotę

30 sierpnia 2017

W minioną sobotę odbył się kolejny Marsz Nordic Walking, który zgromadził wielu zwolenników, którzy spędzili czas na leśnych ścieżkach przy Kąpielisku Leśne Zacisze w Knurowie. Piękna pogoda, ogromne zainteresowanie, uśmiechy na twarzach to tak pokrótce co działo się w sobotnie popołudnie. Po kilkuminutowej rozgrzewce przeprowadzonej przez Instruktora MOSiR Knurów sygnał do startu dał Dyrektor MOSiRu w Knurowie Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

Knurowski Marsz Nordic Walking - 26.08.2017

3 sierpnia 2017

Zapraszamy na kolejny Knurowski Marsz Nordic Walking, który odbędzie się w dniu 26.08.2017. To już kolejna, wakacyjna przygoda z kijkami. Przypominamy, że startujemy przy Kąpielisku "leśne Zacisze" w Knurowie. Szczegółowe informacje dotyczące marszu znajdują się w dołączonym plakacie. Zapisów na Marsz można dokonywać telefonicznie, e-mailowo na adres: sport@mosirknurow.pl lub przed rozpoczęciem marszu. Organizatorami tego wydarzenia są Amatorski Klub Biegacza w Knurowie, Gmina Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Knurowski Marsz Nordic Walking - 22.07.2016

10 lipca 2017

Nordic walking to forma rekreacji ruchowej polegająca na marszach ze specjalnymi kijami, która w ostatnim czasie zdobyła sobie liczne grono sympatyków. W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje do pracy znacznie więcej grup mięśniowych oraz stymuluje je w inny sposób poprawiając zdrowie i kondycję fizyczną. Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu na Knurowski Marsz, który odbędzie się już 22 lipca. Trasa marszu będzie wiodła ścieżkami leśnymi w rejonie Krywałdu. Zbiórka uczestników od godz. 11.30 przed wejściem na Kąpielisko „Leśne Zacisze”. 

Czytaj więcej...

Maszerowali z Mikołajem - relacja z I Knurowskiego Marszu Nordic Walking

9 grudnia 2014

W sobotę odbył się pierwszy knurowski marsz Nordic walking. W imprezie zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Amatorski Klub Biegacza wzięło udział około 60 osób, a kolejni chętni już zapowiadają swoją obecność w następnych edycjach tej imprezy. O tym, że Nordic walking może wciągnąć całe rodziny przekonaliśmy się podczas sobotniej imprezy, której start i meta były zlokalizowane przy kąpielisku „Zacisze”. Poza marszem przygotowano również specjalistyczną rozgrzewkę z udziałem instruktora, krótki pokaz i opis prawidłowego marszu, a całość uświetniła wizyta Św. Mikołaja. 

Czytaj więcej...

I Knurowski Marsz Nordic Walking z Mikołajem

24 listopada 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz AKB Knurów zapraszają na I Knurowski Marsz Nordic Walking z Mikołajem. W dniu 6 grudnia od godziny 11:00 przy Kąpielisku Leśnym "Zacisze" wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w marszu dla zdrowia. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników słodki upominek, gorący napój oraz niespodzianki.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów