Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Kolejne wyzwanie...

18 maja 2017

Witajcie! Nadszedł czas, aby po 2 miesięcznej próbie,którą podjąłem podzielić się z Wami pewną informacją. Przyszedł czas na kolejne wyzwanie, którym jest objęcie przeze mnie funkcji kierownika drużyny APN Knurów rocznik 2010. Nie ukrywam, że złożenie tej propozycji było dla mnie szokiem i sporym wyzwaniem, ponieważ jak wiecie moim sportem przewodnim od lat była siatkówka. Jednak piłka nożna nie jest mi zupełnie obca.

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny dla Joasi Mierzwa - obecny!

18 maja 2017

Już 3 czerwca każdy z nas będzie miał okazje do wsparcia "Naszej" Asi Mierzwa ,która przebywa obecnie w klinice Budzik w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele atrakcji, tak by  sobotni dzień dla wszystkich stał się okazją do pomocy dla potrzebujacej Asi. Napewno warto się pojawić! My jako projekt "Gram, Kibicuje, Pomagam" wiernie kibicujemy tej inicjatywie i zapraszamy!

Czytaj więcej...

Nasz pierwszy sezon za nami !!

13 kwietnia 2017

Był to piękny czas, który pokazywał nam piękno sportu i wspaniałych ludzi którzy kochają siatkówkę i emocje z nią związane .Nasze zmagania w sezonie 2016/2017 uplasowały się na 7 miejscu w tabeli , lecz nie wynik jest najważniejszy , chcieliśmy przez nasza drużynę pokazać ze każdy z nas mimo swoich obowiązków znalazł chęć GRANIA , KIBICOWANIA oraz POMAGANIA . Graliśmy wspólnie jako drużyna , Kibicowaliśmy wspólnie jako drużyna , Pomagaliśmy sobie wzajemnie  na parkiecie i po za nim . 

Czytaj więcej...

Wyróżnienie na Gali Sportu i Kultury dla Jacka Szurgota

31 marca 2017

Witajcie! Przyszedł czas na to żeby powiedzieć kilka słów  o naszym wspólnym osiągnięciu jakim jest wyróżnienie na Gali Sportu i Kultury 2017. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem odebrać wyróżnienie za organizacje charytatywnych turniejów wyłaniających się z projektu GRAM, KIBICUJĘ , POMAGAM. Chciałbym tu znacznie podkreślić iż jest to nasz wspólny sukces, na który ciężko razem zapracowaliśmy, dlatego chciałbym to wyróżnienie dedykować wszystkim tym, którzy mieli ogromny wkład przy organizacji naszych wydarzeń, a w szczególności mojej wspaniałej rodzinie która wspiera "mnie" w dalszym rozwoju projektu Gram , Kibicuje,Pomagam ! SERDECZNE DZIĘKUJE ZA TO, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI. RAZEM STARAMY SIE BUDOWAĆ LEPSZE JUTRO DLA POTRZEBUJĄCEGO CZŁOWIEKA.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej

17 marca 2017

Gdy emocje już opadły, czas aby napisać kilka słów o wspaniałym wydarzeniu jakim była kolejna edycja Charytatywnego Turnieju w piłkę siatkową GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM tym razem udało się nam pomoc Grzesiowi Aleksandrzak , który w lipcu roku ubiegłego uległ potrąceniu przez samochód. Tym razem do współorganizacji włączyło się stowarzyszenie TKKF Szczygłowice, któremu serdecznie dziękujemy za wspaniałą pomoc przy całej organizacji, siatkarska młodzież udowodniła, że Gra Kibicuje, Pomaga i zawsze można na nią liczyć, wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju.

Czytaj więcej...

Relacja fotograficzna oraz wyniki - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Grzesia"

15 marca 2017

W minioną niedziele w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Grzesia". Prezentujemy Państwu wyniki oraz relacje fotograficzną z w/w imprezy. Zapraszamy do lektury. Już wkrótce obszerna relacja z turnieju.

Czytaj więcej...

Zwiastun Turnieju Charytatywnego "Gramy dla Grzesia"

24 lutego 2017

Dla Ciebie to tylko chwila, dla Grzesia ta chwila może przerodzić się w lepsze jutro. Zapraszamy na krótką zajawkę tego co nasz czeka 12.03.2017. Warto Pomagać.

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny "Gramy dla Grzesia" - 12.03.2017

17 lutego 2017

Mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość! Dnia 12 marca 2017 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie dojdzie do nie lada wydarzenia, w którym to wspólnymi siłami będziemy wspierać Grzesia w jego powrocie do zdrowia. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału, każdy z nas może pomóc. Będzię to kolejny Turniej Piłki Siatkowej z meczem niespodzianką: "Mecz Gwiazd" . Zatem serdecznie zapraszamy, każdy z nas może stać się cegiełką w budowaniu lepszego jutra dla Grzesia, wystarczy przyjechać 12.03.2017 i wesprzeć Grzesia. Około godziny 8:30 planujemy rozpoczęcie turnieju piłki siatkowej, około godziny 11:30 zaplanowalismy niespodziankę, a o godzinie 13:00 odbędzie się mecz Gwiazd. Każdy w jakiś sposób gra,kibicuje, pomaga!

Czytaj więcej...

„GRAM, KIBCUJĘ, POMAGAM” - pomaganie przez sport!

9 lutego 2017

Projekt powstał z potrzeby serca i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Gram, Kibicuję, Pomagam to połączenie ważnych dla nas spraw: miłości do sportu i chęci pomagania drugiemu człowiekowi. Zrodził się z przekonania, że jedna osoba może niewiele, ale działając razem mamy szansę zmieniać świat. Koordynator i pomysłodawca projektu Jacek Szurgot twierdzi, że należy zrobić kolejny krok. Dlatego poprosił o pomoc MOSiR Knurów, aby w/w projekt stał się „częścią” działalności MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Charytatywny turniej "Gramy dla Laury" - relacja

13 września 2016

3 września Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR był areną Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej "Gramy dla Laury". Ta szczytna inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym odbiorem i zgromadziła mnóstwo uczestników. 15 drużyn piłkarskich oraz 8 siatkarskich dołożyło swoją cegiełkę do wspólnej akcji w myśl hasła przewodniego turnieju: Gram, Kibicuję, Pomagam. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z turnieju oraz oglądania klipu wideo.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów