Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Zwiastun Turnieju Charytatywnego "Gramy dla Grzesia"

24 lutego 2017

Dla Ciebie to tylko chwila, dla Grzesia ta chwila może przerodzić się w lepsze jutro. Zapraszamy na krótką zajawkę tego co nasz czeka 12.03.2017. Warto Pomagać.

Czytaj więcej...

Turniej Charytatywny "Gramy dla Grzesia" - 12.03.2017

17 lutego 2017

Mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość! Dnia 12 marca 2017 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie dojdzie do nie lada wydarzenia, w którym to wspólnymi siłami będziemy wspierać Grzesia w jego powrocie do zdrowia. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału, każdy z nas może pomóc. Będzię to kolejny Turniej Piłki Siatkowej z meczem niespodzianką: "Mecz Gwiazd" . Zatem serdecznie zapraszamy, każdy z nas może stać się cegiełką w budowaniu lepszego jutra dla Grzesia, wystarczy przyjechać 12.03.2017 i wesprzeć Grzesia. Około godziny 8:30 planujemy rozpoczęcie turnieju piłki siatkowej, około godziny 11:30 zaplanowalismy niespodziankę, a o godzinie 13:00 odbędzie się mecz Gwiazd. Każdy w jakiś sposób gra,kibicuje, pomaga!

Czytaj więcej...

„GRAM, KIBCUJĘ, POMAGAM” - pomaganie przez sport!

9 lutego 2017

Projekt powstał z potrzeby serca i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Gram, Kibicuję, Pomagam to połączenie ważnych dla nas spraw: miłości do sportu i chęci pomagania drugiemu człowiekowi. Zrodził się z przekonania, że jedna osoba może niewiele, ale działając razem mamy szansę zmieniać świat. Koordynator i pomysłodawca projektu Jacek Szurgot twierdzi, że należy zrobić kolejny krok. Dlatego poprosił o pomoc MOSiR Knurów, aby w/w projekt stał się „częścią” działalności MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Charytatywny turniej "Gramy dla Laury" - relacja

13 września 2016

3 września Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR był areną Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej "Gramy dla Laury". Ta szczytna inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym odbiorem i zgromadziła mnóstwo uczestników. 15 drużyn piłkarskich oraz 8 siatkarskich dołożyło swoją cegiełkę do wspólnej akcji w myśl hasła przewodniego turnieju: Gram, Kibicuję, Pomagam. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z turnieju oraz oglądania klipu wideo.

Czytaj więcej...

Charytatywny turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej "Gramy dla Laury"

10 sierpnia 2016

Z radością informujemy, że MOSiR Knurów będzie współorganizatorem kolejnej imprezy charytatywnej. Już 3 września na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów odbedzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej "Gramy dla Laury". Chętnych do udziału w rozgrywkach już teraz serdecznie zapraszamy do zapisów, a wszystkich kibiców,sympatyków gier zespołowych chcących pomóc Laurze zachęcamy do pojawienia się na trybunach, wparcia inicjatywy oraz kibicowania zawodnikom!

Czytaj więcej...

Podsumowanie II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina"

19 kwietnia 2016

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze sprawozdaniem końcowym, które ukazało się na stronie Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Knurowie. Prezentujemy również wyniki z rozegranych zawodów oraz zdjęcia autorstwa Anny Wojnowskiej.

Czytaj więcej...

Za nami II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina"

11 kwietnia 2016

Przedstawiamy relację fotograficzną z II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej " Gramy dla Martina", który odbył się w dniu wczorajszym w hali MOSiR Knurów. Szczegółowe informacje, wyniki opublikujemy w następnym news - ie.

Czytaj więcej...

Już w niedziele Gramy dla Martina - II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

8 kwietnia 2016

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w kolejnym Turnieju Piłki Siatkowej, w którym to będzięmy grali i wspierali Martina. W turnieju udział zadeklarowało 9 zespołów: drużyna Artystów, drużyna Sportowców, Samorządowcy& Biznes, Odnowa Team, Miejskie Gimnazjum nr 1 w Knurowie, Maltańczycy, TKKF Szczygłowice Juniors, MOSiR Knurów oraz Sikret Gliwice. Jednak nie zwycięstwo a pomoc w tym dniu będzie najważniejsza, dlatego bądźmy tam razem. Organizatorami turnieju są Miejskie Gimnazjum nr1 w Knurowie, MOSiR w Knurowie oraz Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne FeByS. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 10.04.2016

22 marca 2016

10 kwietnia dojdzie do nie lada wydarzenia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zostanie rozegrany II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Gramy dla Martina". Organizatorami turnieju są: Miejskie Gimnazjum nr 1 w Knurowie, MOSiR w Knurowie oraz Stowarzyszenie Sportowo - Edukacyjne FeByS. Pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić do kibicowania oraz wsparcia inicjatywy. W trakcie turnieju będzie można nabyć cegiełkę oraz wziąć udział w aukcji pamiątek sportowych. Swój udział w turnieju zapowiedziało wiele gwiazd a szczegóły znajdują się na załaczonym plakacie. Zachęcamy również do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się dzień wcześniej, tj. 9 kwietnia w Domu Kultury w Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 11.10.2015r.

20 października 2015

Prezentujemy kolejną część zdjęć, tym razem autorstwa Anny Wojnowskiej, z CharytatywnegoTurnieju Piłki Siatkowej Gramy dla Dawida. Zachęcamy do zobaczenia kolejnej foto relacji.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów