Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Drugie zwycięstwo MTS-u Knurów

21 stycznia 2019

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu odnieśli w sobotni wieczór piłkarze MTS Knurów. Gospodarze byli faworytami meczu z ostatnim w tabeli GTW Gliwice, jednak wygrana nie przyszła im łatwo. Rywal zza miedzy trzykrotnie odpowiadał wyrównaniem na gole knurowian, po czym sam objął prowadzenie w 28. minucie meczu. Od stanu 3:4 MTS zaprezentował w końcu grę, na jaką go stać, a hat-trick Michała Szczurka dał im wygraną 6:4.

Pokaz Freestyle Ice Skating w ramach WOŚP - zapraszamy w niedzielę na lodowisko!

11 stycznia 2019

Wszystkich sympatyków łyżwiarstwa serdecznie zapraszamy na niedzielny pokaz jazdy Freestyle Ice Skating, który odbędzie na lodowisku MOSiR przy ul. Ułanów w godzinach 14.00- 15.00. Jest to impreza towarzysząca knurowskiego sztabu w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do przyjścia na pokaz oraz korzystania z lodowiska!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane w styczniu przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 16 i 30 stycznia na pływalni „aQuarelax”  przy ul. Szpitalej. Natomiast 9 i 23 stycznia zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Wstęp tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca w kasie pływalni. Zachęcamy!

We wczorajszym spotkaniu 2 ligi PLF zespół MTS Knurów spotkał się w derbowym meczu z ekpą Sośnicy Gliwice. Knurowianie po bradzo dobrej pierwszej połowie zeszli do szatni prowadząc 2:0, jednak po przerwie zanotowali słaby okres gry, kiedy w ciągu 6 minut stracili aż 4 gole. Pod koniec meczu MTS zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem, ale dopiero na 11 sekund przed końcem dało to skutek w postaci kontaktowego gola Adriana Zabłockiego. Na więcej zabrakło czasu.

We wczorajszym spotkaniu 2 ligi PLF zespół MTS Knurów odniósł pierwsze zwycięstwo pokonując zdecydowanie LKS Plon Błotnica Strzelecka. Knurowianie dzięki wygranej wyprzedzili w tabeli swojego rywala, a 18 grudnia o godz. 20, również w hali MOSiR, rozegrają ostatni w tym roku mecz z drużyną Sośnicy Gliwce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków korzystania z sauny na kolejne seanse saunowe organizowane przez MOSiR Knurów. Okazja do tego w środy tj. 5 i 19 grudnia na pływalni „aQuarelax”  przy ul. Szpitalej. Natomiast 12 grudnia zapraszamy do aromatycznego saunowania pod okiem saunamistrza na pływalni krytej w Szczygłowicach.  Wszystkie szczegóły na plakacie, obowiązuje limit miejsc. Zachęcamy!

Po ośmiu dniach od debiutu w roli gospodarza piłkarze MTS Knurów ponownie wyszli na parkiet hali MOSiR w rozgrywkach 2. ligi futsalu. W poniedziałkowy wieczór ich rywalem był zespół Rekordu II Bielsko-Biała. Rezerwy aktualnego mistrza Polski były dla knurowian wymagającym rywalem i wywiozły do stolicy Podbeskidzia komplet punktów. Przyznać jednak trzeba, że piłkarze MTS-u mogli rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, jednak zwłaszcza w drugiej połowie przy stanie 1:1 marnowali seryjnie znakomite okazje do objęcia prowadzenia.

Po 7 latach przerwy na futsalowej mapie Polski  na szczeblu centralnym pojawił się ponownie zespół z Knurowa. W niedzielny wieczór w II lidze Polskiej Ligi Futsalu, w grupie śląsko-opolskiej drużyna MTS Knurów rozegrała w hali MOSiR swój pierwszy w sezonie mecz w roli gospodarza, podejmując ekipę FC 2016 Siemianowice Śląskie. Knurowianie nie byli faworytem tego meczu, bo nie dość, że przegrali pierwsze trzy wyjazdowe mecze z drużynami z Częstochowy, Rudy Śląskiej i Opola, to jeszcze ich rywal zajmował przed tym spotkaniem pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie prezentuje godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 11-12 listopada 2018. Prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem.