Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Vibovit/IPA z dubletem - relacja z turnieju futsalu o puchar Prezydenta Miasta Knurów

16 kwietnia 2019

Wczoraj wieczorem odbył się turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa połączony z oficjalnym zakończeniem rozgrywek i wręczeniem nagród. Poza drużynowymi przyznano też indywidualne: Pawłowi Ziai jako najlepszemu strzelcowi z dorobkiem 36 goli oraz Krzysztofowi Górce, który po raz piąty z rzędu w głosowaniu kapitanów drużyn został uznany najlepszym bramkarzem. Po ceremonii  zakończenia KLF-u przyszła pora na rywalizację sportową na parkiecie hali sportowej MOSiR.

Czytaj więcej...

Poznaliśmy Mistrzów Knurowa w narciarstwie - relacja z zawodów narciarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów + wideo!

12 marca 2019

W minioną środę na przyjaznym stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej odbyły się tegoroczne zawody narciarskie o puchar Prezydenta Miasta Knurów. W imprezie organizowanej przez MOSiR Knurów wystartowały dzieci uczęszczające do knurowskich szkół podstawowych, rywalizując o prestiżowy tytuł „Mistrza Knurowa” w dziesięciu kategoriach wiekowych. Bardzo dobra frekwencja i duże zainteresowanie sprawiła, że na starcie pojawiło prawie 150 zawodników!

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki, fotorelacja

6 marca 2019

Prezentujemy wyniki i czasy przejazdów uzyskane przez uczniów knurowskich szkół podstawowych w Zawodach Narciarskich o puchar Prezydenta Miasta Knurów. Szersza relacja z tego wydarzenia niebawem...

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów dla szkół podstawowych - 6.03.2019

26 lutego 2019

Już w środę 6 marca kolejna impreza sportowa dla dzieci z knurowskich szkół podstawowych. Tego dnia w Istebnej na gościnnym stoku ośrodka narciarskiego „Złoty Groń” odbędą się Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Na uczestników czekać będzie specjalnie rozstawiony slalom gigant, a dzieci rywalizować będą w aż dziesięciu kategoriach. Zgłoszenia do zawodów poprzez szkoły, serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR" - podziękowania

22 lutego 2019

Ku końcowi zbliża się tegoroczna akcja "Aktywne ferie z MOSiR". Podczas dwóch tygodni zajęć działo się wiele, a dzieci i młodzieży mogła uczeszczać na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie oraz korzystać z promocyjnej odpłatności za bilety wstępu na knurowskie pływalnie i lodowisko sezonowe MOSiR. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i brali udział w zajęciach, wykorzystując swój wolny od nauki czas na aktywny wypoczynek. Słowa podziękowania kierujemy również do instruktorów i trenerów prowadzących zajęcia, którzy dbali o jakość treningów oraz turniejów, bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników. Mamy nadzięję, że miło spędziliście czas na naszych obiektach, zapraszamy do korzystania przez cały rok.

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR": Turnieje piłki nożnej po raz drugi

22 lutego 2019

W czwartek w ramach kończącej się akcji Aktywne Ferie Zimowe z MOSiR w szczygłowickiej hali odbyły się dwa turnieje piłki nożnej. Podobnie jak dwa dni wcześniej, uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, tym razem jednak w składach pięcioososbowych na całym parkiecie. Oba turnieje miały zdecydowanych zwycięzców, którymi okazały się drużyny Wyspa Team i Emeryci. Wyniki rywalizacji miały jednak drugorzędne znaczenie, bo głównym celem prowadzonych zajęć było aktywne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu podczas przerwy w nauce. Towarzyszyła temu dobra atmosfera i integracja uczestników, którzy oprócz satysfakcji obdarowani zostali medalami, dyplomami i drobnymi upominkami.

Czytaj więcej...

Gramy, kibicujemy, pomagamy! Charytatywny Turniej Siatkówki „Gramy dla Olka”- 2.03.2019

20 lutego 2019

Kolejna edycja charytatywnego turnieju odbywającego się pod egidą projektu „Gram, Kibicuję, Pomagam” odbędzie się już w sobotę 2 marca na hali sportowej MOSiR. Tym razem podczas imprezy wspierać będziemy leczenie, rehabilitację i walkę z chorobą Olka. Oprócz tradycyjnego turnieju siatkówki wszystkich kibiców czeka nie lada atrakcja – Mecz Gwiazd, który rozpocznie się o godz. 15.00. Bądź z nami i graj, kibicuj, pomagaj dla Olka. Serdecznie wszystkich zapraszamy, pomagamy poprzez sport, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Czytaj więcej...

"Aktywne ferie z MOSiR" - Piłkarski wtorek

20 lutego 2019

W ramach akcji Aktywne ferie z MOSiR odbyły się już liczne zajęcia z rożnych dyscyplin sportu, we wtorek natomiast przyszła pora na piłkę nożną. Dwa turnieje w dwóch kategoriach wiekowych zgomadziły w sumie prawie 50 uczestników. Młodsza grupa piłkarzy rozegrała turniej w atrakcyjnej formule „funino” czyli gry na 4 bramki, która sprawia, że zawodnik ma dużo możliwości dryblowania, ma częsty kontakt z piłką, ale też musi podejmować przemyślane i dobre decyzje. W takich warunkach najlepiej poradzili sobie zawodnicy FC NWM, ale rywalizacja o czołowe miejsca była bardzo zacięta, a o wygranej zadecydowała ostatecznie tzw. mała tabelka uwzględniająca bezpośrednie mecze  pomiędzy trzema drużynami z identycznym dorobkiem 9 punktów.

Czytaj więcej...

Turnieje tenisa stołowego w ramach „Aktywnych ferii z MOSiR”

20 lutego 2019

W poniedziałkowe przedpołudnie, które rozpoczynało drugi tydzień akcji „Aktywne ferie z MOSiR”, na hali sportowej MOSiR odbyły się turnieje tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. W pierwszym turnieju do rywalizacji przystąpili sympatycy celuloidowej piłeczki z rocznika 2004 i młodsi, którzy rozgrywali swoje mecze na sześciu stołach. Po rozegraniu meczów grupowych i pucharowych najlepszym zawodnikiem okazał się Wojciech Wasik. Po godzinie 12 do rywalizacji przystąpiła młodzież od rocznika 2003. Poziom zaprezentowany przez zawodników w tej grupie był bardzo dobry, a najlepszy tego dnia, tak jak w ubiegłoroczne ferie, okazał się Mateusz Ryszka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na "Aktywne ferie zimowe z MOSiR" - 11.02 - 22.02.2019

7 lutego 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież do udziału w akcji "Aktywne ferie zimowe z MOSiR". Zachęcamy do udziału w zróżnicowanych zajęciach z instruktorami od 11.02 do 22.02. Szczegółowa oferta na plakatach oraz w regulaminie akcji. Spędź aktywnie wolny czas.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów