Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Zawody narciarskie 12 lutego

29 stycznia 2020

Informujemy, że w dniu 12 lutego odbędą się coroczne Zawody Narciarskie dla Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Ich miejscem będzie Ośrodek Narciarski "Złoty Groń" w Istebnej.

 

Czytaj więcej...

Akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów zakończona

27 stycznia 2020

W piątek zakończyła się akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Ostatnie dwa dni zajęć wypełniły gry i zabawy dla dzieci, które odbyły się w hali sportowej przy ul. Górniczej oraz treningi piłki siatkowej, które miały miejsce w hali sportowej przy Al. Lipowej. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na saunowanie

24 stycznia 2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza ponownie na cykliczne seanse saunowania z saunamistrzem, które odbywać się będą na pływalniach przy ul. Górniczej i przy ul. Szpitalnej. Szczegóły na plakatach.

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - środa na lodowisku

23 stycznia 2020

Wczoraj na lodowisku sezonowym przy ul. Ułanów w ramach akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów odbyły się gry i zabawy oraz zajęcia z elementami hokeja. 

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - drugi turniej piłkarski

21 stycznia 2020

Wczoraj rozpoczął się drugi tydzień akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Upłynął on pod znakiem rozgrywek piłkarskich, które tym razem toczyły się w Hali Sportowej na ul. Górniczej. 

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów - piłkarski czwartek

17 stycznia 2020

Wczorajszy dzień w ramach akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów upłynął pod znakiem piłki nożnej.  W hali sportowej przy Al. Lipowej rozegrane zostały turnieje piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. Pierwsze zajęcia za nami.

15 stycznia 2020

W poniedziałek rozpoczęła się akcja Ferie Zimowe z MOSiR Knurów. W pierwszy dzień przerwy w nauce w Hali Sportowej przy ul. Górniczej odbyły się zajęcia z trenerem siatkówki, które prowadził Marek Siwek. 

Czytaj więcej...

Grand Prix Skata Sportowego

14 stycznia 2020

Wczoraj dobiegła końca rywalizacja w Grand Prix Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa "Edycja Jesień 2019". W imprezie organizowanej przez MOSiR Knurów najlepszym "szkaciorzem" okazał się Józef Lipok. 

Czytaj więcej...

Grali dla Drużyny A

8 stycznia 2020

Hasło "Warto pomagać" przyświecało w III edycji turnieju ,,Gramy dla Drużyny A”, który został rozegrany w sobotę w Hali Sportowej MOSiR w Szczygłowicach. Do zmagań przystąpiło 12 zespołów składających się z zawodników z rocznika 2013 i młodszych. Oczywiście nie brakowało sportowych emocji, ale głównym celem była dobra zabawa.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki

19 grudnia 2019

W środę młodsi uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na parkiecie Hali Sportowej MOSiR w Knurowie przy Al. Lipowej w „ Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki ”. W kategorii dziewcząt  pierwsze miejsce przypadło MSP 1, drugie ZSP nr 2, a trzecie MSP  2. Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka MSP 1 Dominika Wakuluk. W kategorii chłopców pierwsze miejsce przypadło drużynie MSP 1, a drugie MSP 9. Najlepszym zawodnikiem został reprezentant MSP 1 Bartosz Kobiołka.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów