Go to: tresc | menu

Lodowisko

Zapraszamy na gry i zabawy dla dzieci na lodowisku!!

31 grudnia 2014

Zapraszamy do udziału w grach i zabawach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie na lodowisku przy ulicy Ułanów 8. Dla dzieci, młodzieży zorganizowane zostaną następujące imprezy: "Noworoczne gry i zabawy", "Gry i zabawy taneczne", "Karnawałowy Bal Przebierańców", "Gry i zabawy z muzyką", "Dyskoteka na lodowisku", "Gra w mini hokeja". Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia lodowiska MOSiR w dzień Św. Mikołaja!

3 grudnia 2014

Już w sobotę, 6 grudnia, otwieramy sezon na knurowskim lodowisku! Prezentujemy godziny funkcjonowania obiektu w tym dniu. Zapraszamy serdecznie do korzystania zarówno rutyniarzy jak i tych, którzy wykonują pierwsze ślizgi!

Czytaj więcej...

V sezon lodowiska w Knurowie za nami !!!

17 lutego 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od dnia 17.02.2014 lodowisko sezonowe przy ulicy Ułanów 8 będzie nieczynne. Zapraszamy wszystkich sympatyków już w grudniu tego roku na otwarcie VI sezonu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na tafli knurowskiego lodowiska.

Czytaj więcej...

Walentynkowy czas na knurowskim lodowisku

17 lutego 2014

W piątkowe popołudnie na knurowskim lodowisku odbyły się walentynkowe gry i zabawy dla dzieci i młodzieży.  Animatorzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie przygotowali atrakcyjny program imprezy, w którym to oprócz standardowych gier i zabaw nie zabrakło tańców, konkursów w parach jak i licznych atrakcji i niespodzianek. W czterech kolejnych jednostkach wejściowych bezpłatnie przy muzyce udział wzięło  około 65 osób.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na lodowisko w Walentynki!

13 lutego 2014

Już jutro, 14 lutego, na knurowskim lodowisku odbędą się Walentynki. W tym wyjątkowym dla zakochanych dniu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował niespodziankę dla wszystkich sympatyków naszego lodowiska. Dzieci w godz. 16.00-18.00 będą mogły bezpłatnie skorzystać z tafli oraz wziąć udział w grach i zabawach pod okiem instruktorów MOSiR. Następnie w godz. 18.00-20.00 z lodowiska bezpłatnie będą mogli skorzystać dorośli.  Zapraszamy do korzystania i życzymy miłej zabawy!

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci na gry i zabawy na lodowisku!

4 lutego 2014

Wszystkich sympatyków ślizgania się na knurowskim lodowisku serdecznie zapraszamy do uczęszczania na zajęcia rekreacyjno-sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Knurowie. W terminach widocznych na plakacie instruktorzy MOSiR przeprowadzą zabawy i gry na lodowisku dla dzieci i młodzieży. Najbliższe zajęcia już w środę 5 lutego. Początek o godzinie 15:00, wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Bal Karnawałowy na lodowisku MOSiR w Knurowie

9 stycznia 2014

W minioną środę na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył się tradycyjnie karnawałowy Bal Przebierańców. Wśród licznie zgromadzonych uczestników nie zabrakło oryginalnych pomysłów na stroje. Do najbardziej popularnych ubiorów niewątpliwie należały: księżniczki, motylki oraz kotki.

Czytaj więcej...

Ostatnie tegoroczne zajęcia na lodowisku za nami

31 grudnia 2013

W dniu wczorajszym tj. 30.12. na knurowskim lodowisku odbyły się ostatnie w mijającym roku gry i zabawy na lodzie. Niezmiernie cieszy fakt, że frekwencja na zajęciach cały czas zwyżkuje, a obiekt MOSiR-u tętni życiem. W czasie zajęć z lodowiska skorzystało ok. 70 osób, gdyż często zdarza się że dzieciom towarzyszą rodzice, którzy również aktywnie spędzają wolny czas.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Karnawałowy Bal Przebierańców!

27 grudnia 2013

Wszystkich sympatyków jazdy na łyźwach i dobrej zabawy zapraszamy na Karnawałowy Bal Przebierańców, który odbędzie na knurowskim lodowisku sezonowym  już w środę 8 stycznia 2014 r.  Mamy nadzieję na liczne przybycie ciekawie przebranych balowiczów. Początek o godz. 16:00. Dla najciekawiej przebranych osób obiecujemy niespodzianki!

Czytaj więcej...

Gry i zabawy na lodzie - relacja 23.12.2013

24 grudnia 2013

W dniu wczorajszym tj. 23 grudnia odbyły się kolejne zajęcia na lodowisku, w ramach których można było nieodpłatnie poślizgać się na lodzie oraz spróbować swoich sił w grach i zabawach doskonalących umiejętności jazdy na łyżwach. Licznie zgromadzone dzieci i młodzież mogły w komfortowych warunkach podnosić swoją sprawność, a chętne osoby pod okiem animatorów MOSiR próbowały swoich sił w ćwiczenia doskonalących jazdę na łyżwach, ćw. sprawnościowych i slalomach z kijem hokejowym i krążkiem. Podczas zajęć z lodowiska skorzystało ok. 70 osób!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów