Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Piłki Siatkowej

3 kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej w niedziele 11.12.2016r.

2 grudnia 2016

W niedziele 11 grudnia odbędzie się 3 kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. W spotkaniach o godzinie 10:00 Ekipa Czwartkowa zagra z SALVATOR -em, natomiast AWRUK Team zmierzy się z JRG Knurów. W meczach o godzinie 12:00 MOSiR Knurów zagra z TKKF Szczygłowice a 4FUN podejmie ekipę Gram, Kibicuję, Pomagam. Zapraszamy do kibicowania! Zapowiada się ciekawie.

Czytaj więcej...

Wyniki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej z dnia 20.11.2016

22 listopada 2016

2 kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej przyniosła kilka interesujących rozstrzygnięć. Na uwagę zasługuje objęcie prowadzenia w rozgrywkach przez młodzieżową ekipę TKKF Szczygłowice. Nie można również nie wspomnieć o zasłużonym zwycięstwie beniaminka nad liderem zeszłorocznych rozgrywek tj. MOSiR Knurów. Brawa również dla 4FUN za zwycięstwo w trudnym pojedynku! Zapraszamy do szerszej relacji poniżej, w której: "Ekipa Czwartkowa wygrywa", "Wygrana beniaminka z MOSiR-em!", "TKKF liderem rozgrywek KLPS", "Pasjonujący pojedynek na korzyść 4FUN"

Czytaj więcej...

II kolejka KLPS już w niedziele!

14 listopada 2016

W najbliższą niedziele odbędzie sie 2 kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. W spotkaniach o godzinie 10:00 MOSiR Knurów podejmie ekipę beniaminka AWRUK Team, natomiast Ekipa Czwartkowa sprawdzi umiejętności drużyny Gram, Kibicuję, Pomagam. W meczach o godzinie 12:00 SALVATOR zmierzy się z drużyną 4FUN a TKKF Szczygłowice zagra ze " strażakami" JRG Knurów. Zapraszamy do kibicowania!

Czytaj więcej...

Terminarz Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - sezon 2016 - 2017

24 października 2016

Prezentujemy Państwu aktualny terminarz Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zapraszamy kierowników drużyn do zapoznania się z terminami oraz godzinami meczów. Przypominamy, iż rozgrywki toczone są wsród ośmiu zespołów, które to zagrają w systemie "każdy z każdym". Koniec rozgrywek zaplanowano w maju 2017r. Organizatorem ligi jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Wyniki i relacja po I kolejce nowego sezonu KLPS - 16.10.2016r.

19 października 2016

Za nami inauguracyjna kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Przypominamy, że podobnie jak rok temu w rozgrywkach udział bierze 8 drużyn. Zestaw par w pierwszej kolejce wyglądał następująco: JRG Knurów - SALVATOR, 4FUN - TKKF Szczygłowice, AWRUK TEAM - Ekipa Czwartkowa, Gram, Kibicuję Pomagam - MOSiR Knurów. W dalszej części newsa prezentujemy wyniki, aktualną tabele oraz zestaw par na 2 kolejkę KLPS.

Czytaj więcej...

I kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej już w niedziele!

10 października 2016

Miło nam poinformować, iż kolejny sezon Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej startuje już w niedziele.W pierwszej kolejce o godzinie 10:00 zmierzą się drużyny JRG Knurów - SALVATOR oraz TKKF Szczygłowice z 4 - FAN. Od godziny 12:00 zmagania rozpocznie Ekipa Czwartkowa, która podejmnie beniaminka rozgrywek zespół AWRUK Team. W drugim spotkaniu zagra nowa ekipa Gram, Kibicuję, Pomagam z MOSiR -em Knurów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Czytaj więcej...

Spotkanie organizacyjne - II Sezon KLPS

10 października 2016

W środę w minionym tygodniu odbyło sie spotkanie organizacyjne dotyczące 2 sezonu Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Na spotkaniu omówiono szczegóły dotyczące rozgrywek jak również omówiono regulamin. Wśród zgłoszonych drużyn mamy dwie nowe ekipy, tj. ekipę AWRUK Team oraz Gram, Kibicuję, Pomagam.  Pierwszą kolejkę spotkań zaplanowano już na najbliższą niedziele, tj.16.10.

Czytaj więcej...

Knurowska Liga Piłki Siatkowej dla Ciebie! - niekoniecznie dla zawodowców!

14 września 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zaprasza wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Knurowie. Zeszłoroczna inauguracyjna edycja odbywała się w świetnej atmosferze, rozgrywki prowadzone były 1 niedziele miesiąca w okresie od listopada do maja. Jednym z głównych celów Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej jest umożliwienie udziału w niej wszystkim sympatykom, którzy nie zawsze mają czas na regularne treningi . Dlatego zgłoś drużynę jeszcze dziś i graj z nami w piłkę siatkową ! Zapisy do ligi trwać będą do dnia 30 września 2016r a spotkanie organizacyjne przewidujemy w dniu 5.10.2016. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu  32 3352014.

Czytaj więcej...

Finał Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej - sezon 2015/2016

4 maja 2016

W niedzielę 15 maja odbędzie się finałowa kolejka Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Nie wszystko jest jeszcze rozstrzygnięte, dlatego niezwykle ciekawie zapowiadają się mecze pomiędzy FORFAN - TKKF Juniors Red,  JRG Knurów - Znajomi Sędziego, Ekipa Czwartkowa - SALVATOR, MOSiR Knurów-TKKF Juniors Blue. Zapraszamy bardzo serdecznie do grania oraz kibicowania. Około godziny 13:30 przewidziano uroczyste zakończenie rozgrywek KLPS - u z wręczeniem nagród dla wszystkich uczestników ligi. 

Czytaj więcej...

Knurowska Liga Piłki Siatkowej na finiszu !!

19 kwietnia 2016

W minioną niedzielę rozegrano przedostatnią kolejkę Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej, w której to doszło do konfrontacji pomiędzy zespołami: Ekipa Czwartkowa - Znajomi Sędziego, TKKF Juniors Red - MOSiR Knurów, TKKF Juniors Blue -JRG Knurów, SALVATOR - FORFAN. W trzech spotkaniach zwycięzcy nie pozwolili ugrać żadnego seta przeciwnikom wygrywając po 3:0. Blisko niespodzianki było natomiast w meczu TKKF Juniors Red - MOSiR Knurów, gdzie młodzieżowcy wygrywali już 2:0. O tym wszystkim w dalszej części newsa.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów