Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

W czołówce status quo - Wyniki 24. kolejki MLPNH

29 stycznia 2013

Kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie przyniosła zmian na czele tabeli, a stało się tak, gdyż czołowe zespoły solidarnie zremisowały swoje mecze. Jako pierwsza nieoczekiwanie podzieliła się punktami z Apteką ekipa Concordii Oldbojów. Liderujący Vibovit nie powtórzył wyniku 11:1 z pierwszej rundy i w konfrontacji z Mati Vet FC zanotował drugi wczorajszego dnia remis.  Na deser kolejny remis zafundowały nam zespoły Pamaru i TKKF Mistral Intermrache.

Czytaj więcej...

TKKF pokonał Mati Vet - Wyniki 23.kolejki MLPNH

22 stycznia 2013

W najciekawszym pojedynku 23. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej TKKF Mistral Intermarche spotkał się z Mati Vet FC. Po meczu stojącym na dobrym poziomie lepsza okazała się ekipa Marcina Polywki, która zmniejszyła tym samym dystans do drugiego w tabeli Pamaru do zaledwie dwóch punktów. Do niespodzianki doszło wczoraj w meczu Tritechu z IPA Knurów. Dziewięciobramkowe zwycięstwa odniosły Vibovit Studio DENIM i Concordia Oldboje. Trudną przeprawę przeszedł Team Stalmet pokonując mocno zmotywowaną Aptekę Św. Barbary.

Czytaj więcej...

W środę wygrywali faworyci - Wyniki 22. kolejki MLPNH

17 stycznia 2013

Obyło się bez niespodzianek w środowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Cała trójka faworytów odniosła zwycięstwa, a najbardziej efektowna wygraną popisał się obrońca tytułu Pamar, który różnica dziesięciu goli wygrał z Tritechem. Po przegranej z Concordia drużyna Teamu Stalmet zainkasowała komplet punktów zwyciężając PTK DB Schenker. Pewne zwycięstwo odniosła ekipa Mati Vet FC, która pokonała Milenium.

Czytaj więcej...

Liga grała dla Antosi Wieczorek - Wyniki 20. i 21. kolejki MLPNH

15 stycznia 2013

Niedziela i poniedziałek były dla drużyn Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej bardzo pracowite, gdyż obyły się dwie serie spotkań, a kilka zespołów po dniu odpoczynku znów wyjdzie na parkiet ponownie w dniu jutrzejszym. Dwóm ligowym kolejkom towarzyszył tym razem niezwykle szczytny cel: prowadzona była zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Spośród wszystkich spotkań najwięcej emocji, ale zarazem i kontrowersji przyniosły oba mecze Concordii Oldbojów. We wspomnianych dwóch seriach meczów trzy zespoły wzbogaciły się o 6 punktów: Vibovit Studio DENIM, Pamar i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Concordia coraz wyżej - Wyniki 19. serii spotkań MLPNH

8 stycznia 2013

W pierwszej tegorocznej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej drużyna Concordii Oldbojów pokonała IPA Knurów. Sama wygrana zespołu Marka Wierciocha nie jest może niespodzianką, natomiast styl wygranej i jej rozmiary budzą uznanie. Prowadzący w tabeli Vibovit Studio DENIM zainkasował trzy punkty, ale jego gra nie zachwyciła. Najciekawszym meczem okazał się pojedynek Teamu Stalmet z Mati Vet FC. Mecz toczony był w szybkim tempie, a na gola jednych drudzy odpowiadali po chwili trafieniem do bramki rywala. Do 10 punktów swój dorobek powiększył Sanit, z kolei łatwe zwycięstwo odniósł Tritech pokonując Aptekę.

Czytaj więcej...

Pewna wygrana TKKF w zaległym meczu MLPNH

20 grudnia 2012

W środowy wieczór rozegrano zaległy mecz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, w którym TKKF Mistral Intermarche pewnie pokonał ostatni w tabeli Black&Decker. Po tej wygranej piłkarze Marcina Polywki umocnili się na 3. miejscu w tabeli i po Nowym Roku zapewne podejmą się ataku na pozycje zajmowane przez Vibovit i Pamar.

Czytaj więcej...

Stary Rok dla Vibovitu - Wyniki 18. kolejki MLPNH

18 grudnia 2012

Co najmniej do 7 stycznia, kiedy to liga wznowi rozgrywki, liderem pozostanie Vibovit Studio DENIM. Ekipa Roberta Kasińskiego i Krystiana Kijaka pokonała Sanit po dość trudnym spotkaniu, które rozstrzygnęła dopiero w drugiej połowie. Ostatnia w tym roku kolejka spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie była szczęśliwa dla zespołu Teamu Stalmet. Kolejne trzy punkty wywalczyła IPA Knurów pokonując młody Tritech oraz Mati Vet FC pokonując PTK DB Schenker. Drugi punkt w rozgrywkach zdobyła drużyna Black&Decker remisując z Apteką Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zobacz skrót filmowy meczu Vibovit - Intermarche!

12 grudnia 2012

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poniedziałkowego meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy zespołami Vibovit Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Przypomnijmy, że Vibovit wygrał 4:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli Mariusz Sikora - 3 oraz Michał Bagiński - 1. Dla pokonanych honorowego gola strzelił Łukasz Michalski.

Czytaj więcej...

Stary, dobry Vibovit - Wyniki 17. kolejki MLPNH

11 grudnia 2012

Wydarzeniem przedostatniej w tym roku kolejki spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek drugiego w tabeli Vibovitu Studio DENIM z trzecim TKKF Mistral Intermarche. Mecz okazał się popisem doświadczonej ekipy Vibovitu, która grając niezwykle efektywnie, a do tego – z uwagi na krótką ławkę rezerwowych -  również ekonomicznie, nie dała szans swojemu rywalowi wygrywając 4:1. Sensacyjnym remisem zakończył się pojedynek Teamu Stalmet z PTK DB Schenker. Nie przestaje zaskakiwać IPA Knurów, która pokonała wyżej notowany Mati Vet FC. Obrońca tytułu Pamar pokonał zgodnie z planem Tritech, ale młodzież Wojciecha Górki należy pochwalić za ambitną postawę. "Sanitariusze" odnieśli wczoraj drugie zwycięstwo w sezonie pokonując Milenium.

Czytaj więcej...

Pamar znowu liderem - Wyniki 16. kolejki spotkań MLPNH

29 listopada 2012

Obrońca mistrzowskiego tytułu w Miejskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej znów znalazł się na prowadzeniu. W środowym pojedynku Pamar odniósł pewną wygraną nad Concordią, którą trzeba pochwalić za stawienie mistrzowi dużego oporu. Mati Vet FC zaprezentował dyspozycję z początku sezonu, która pozwoliła im odnieść m. in. zwycięstwo nad Pamarem i bez kłopotów odprawił z kwitkiem drużynę TKKF Apteka Św. Barbary. W trzecim ze środowych spotkań IPA spotkała się z Milenium i po raz drugi w ciągu trzech dni Milenium pozostało bez punktów przegrywając jednym golem.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów