Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXI Mistrzostwa Polski Górników na 10 km - wyniki, relacja foto

26 września 2016

Po raz kolejny piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła biegaczom, który przyjechali do Knurowa, aby wystartować w biegu ulicznym na 10 km. Zawody te na stałe wpisały się w kalendarz biegów wrześniowych, a na starcie stanęło tym razem 366 zawodników i zawodniczek.  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami uzyskanymi podczas biegu oraz prezentujemy pierwszą cześć zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Wyspa Team i Różowa Partia najlepsze na Zaciszu

29 sierpnia 2016

W sobotę na kąpielisku „Leśne Zacisze” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłki nożnej plażowej w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do lat 15 oraz powyżej 16 lat. Wśród młodszych graczy najlepsi okazali się zawodnicy drużyny o nazwie Różowa Partia w składzie Dawid Pieróg, Szymon Ambrożewicz i Kamil Kwieciński, którzy zaliczyli komplet wygranych. W kategorii 16+ triumfował zespół Wyspa Team w składzie Mateusz Skupin, Łukasz grad, Sebastian Niemczyk i Mariusz Szelugowski. Rozgrywki zespołowe uwieńczył pokaz indywidualnych umiejętności, gdzie zawodnicy rywalizowali w konkursie żonglerki na piasku. Tutaj najlepszy okazał się Daniel Gołębiowski.

Czytaj więcej...

Atletico Madryt wygrywa w knurowskiej "Lidze MIstrzów na Orliku"

29 sierpnia 2016

W miniony czwartek na popularnym, knurowskim kompleksie boisk odbył się wakacyjny turniej piłki nożnej „Liga Mistrzów na Orliku”. Do rywalizacji mógł zgłosić się każdy kto nie ukończył 14 roku życia i chciał w czasie wakacyjnej laby pograć w piłkę nożną. W turnieju wzięło udział pięć drużyn złożonych głównie z kolegów ze szkoły, podwórka, bloku. Jak przystało na „Ligę Mistrzów” do turnieju zgłosiły się same klasowe zespoły, którzy co roku walczą o najwyższe trofea w europejskiej piłce. Tego dnia najlepszą drużyną okazało się Atletico Madryt, które zasłużenie zdobyło okazały puchar i drobne upominki.

Czytaj więcej...

W sobotę kolejny turniej beach soccera

22 sierpnia 2016

Na zakończenie wakacji wszystkich sympatyków piłki nożnej plażowej serdecznie zapraszamy na kąpielisko "Leśne Zacisze". Już w sobote odbędzie się kolejny turniej beach soccera. Tym razem rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do 16 lat oraz młodzież i dorośli powyżej 16 roku życia. Początek zapisów do turniejów o godz. 13.00 przy boiskach, start rywalizacji o 14.00. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu na naszym kąpielisku!

Czytaj więcej...

"LIGA MISTRZÓW na Orliku" - Zapraszamy na turniej piłki nożnej

18 sierpnia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie już 25 sierpnia zaprasza do uczestnictwa w turnieju piłki nożnej "LIGA MISTRZÓW na Orliku". Do rywalizacji zgłaszać się mogą wszystkie drużyny, których zawodnicy i zawodniczki są urodzeni w latach 2002 i młodsi. Tym razem zespoły zgłoszone do turnieju reprezentować będą topowe, europejskie kluby i zagrają o zdobycie trofeum knurowskiej Ligi Mistrzów. Udział w turnieju jest bezpłatny, wystarczą chęci i trochę własnej organizacji. Prosimy o stworzenie swoich własnych drużyn osiedlowych, podwórkowych, klasowych itd. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz korzystania z bazy kompleksu boisk wielofunkcyjnych MOSiR!

Czytaj więcej...

Leśne Zacisze na piłkarsko

8 sierpnia 2016

Wczoraj na kąpielisku „Leśne Zacisze” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłki nożnej plażowej, w którym wzięło udział łącznie siedem drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Wśród dzieci i młodzieży równych sobie nie miał zespół występujący pod nazwą Realu Madryt. Bardzo wyrównaną rywalizację dorosłych wygrała ostatecznie Polonia Krywałd. „Poloniści” okazali się drużyną grającą do ostatniego gwizdka sędziego, gdyż w dwóch spotkaniach zdobywali bramki w ostatnich sekundach, co dało im końcowe zwycięstwo. Po turnieju odbył się konkurs żonglerki na piasku. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na niedzielny Turniej Beach Soccera!

3 sierpnia 2016

Juz w niedzielę na terenie knurowskiego kąpieliska "Leśne Zacisze" odbędzie się Turniej Beach-Soccera oraz towarzyszące mu konkursy piłkarskie. Do rywalizacji turniejowej mogą zgłaszać się zespoły 3-osobowe. Zapisy w okolicach boiska już od godz. 11.00 u instruktora prowadzącego, natomiast początek rywalizacji turniejowej o 13.00. Wszystkich chętnych  do grania w piłkę nożną na piasku zapraszamy tego dnia na nowozmodernizowane kąpielisko MOSiR!

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej w kategoriach OPEN oraz MIXT.

22 lipca 2016

1 lipca na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie odbył się kolejny Turniej Siatkówki Plażowej. Rozgrywki toczone były w dwóch kategoriach jednocześnie, tj. w kategorii OPEN oraz MIXT. Ogółem do rywalizacji przystąpiło 13 par. W kategorii MIXT najlepiej zaprezentowała się para Gabriela Małota/Robert Porwoł z Knurowa/Wodzisławia Śląskiego. W kategorii OPEN zwyciężyła para w składzie Adrian Ciupa/ Grzegorz Łakomy z Gliwic. Najlepiej z Knurowa zaprezentował się Marek Kabiczke wraz z kolegą Arkadiuszem Łokociejewskim , którzy to ustąpili miejsca tylko parze zwycięzców.

Czytaj więcej...

Polska zwycięzcą knurowskiego „Mini-EURO 2016”

11 lipca 2016

W miniony piątek na knurowskim Orliku odbył się pierwszy wakacyjny turniej piłkarski. Podczas „Mini-Euro 2016” do rywalizacji przystąpili zawodnicy z roczników 2002 i młodsi. Chłopcy w ramach zwalczenia wakacyjnej nudy i podejmowania aktywnego wypoczynku zjechali na Orlika, stworzyli własne drużyny i wybrali  narodowość, która będą reprezentować. Niezmiernie cieszy fakt, że do turnieju w ramach akcji „Lato w mieście” zgłosiło się prawie 50 zawodników w różnym wieku. Najmłodszy piłkarz, który zagrał w knurowskim „Mini-Euro 2016” miał 9 lat. Warto odnotować, że pierwsze miejsce zajął zespół Polski!

Czytaj więcej...

Piłkarska niedziela na "Leśnym Zaciszu"

11 lipca 2016

Niedziela na kąpielisku  „Leśne Zacisze” upłynęła pod znakiem piłki nożnej w wydaniu plażowym. Na rozgrzewkę przed rywalizacją zespołową młodzi zawodnicy wzięli udział w konkursie żonglerki. Zdecydowanym zwycięzcą konkursu został Kacper Burzec, który w swojej najlepszej próbie podbił piłkę 40 razy. Po tych zmaganiach rozpoczął się turniej beach soccera w dwóch kategoriach: dzieci i młodzieży oraz dorosłych. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów