Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie NIEDOSTĘPNA - 3.12.2016 - od godz. 15:00

1 grudnia 2016

MOSiR Knurów informuję, że w najbliższą sobotę, 3 grudnia, od godziny 15.00 pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna dla klientów indywidualnych z powodu organizacji Mikołajkowych Zawodów Pływackich. W tym dniu zapraszamy do korzystania z naszej drugiej pływalni krytej "aQuarelax" w Knurowie znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu - 03.12.2016

14 listopada 2016

3 grudnia br. rozpoczniemy kolejny sezon Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu. Będzie to już 11 edycja tego cyklu zawodów pływackich, nad których organizacją czuwa prężnie działająca od wielu lat Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice. Tym razem oprócz rywalizacji młodych pływaków na pływalnii krytej będziemy obchodzić Mikołajki. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Knurów gospodarzem Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc - relacja

27 października 2016

W dniach 22-23 października hala sportowa MOSiR przy ul. Górniczej 2 była areną VI Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, Juniorek i Juniorów do lat 16,18,20 i 23 oraz Weteranów i Weteranek w wyciskaniu leżąc klasycznym. Już po raz kolejny nasze miasto gościło najlepsze zawodniczki i zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali o jak najlepsze wyniki oraz medale Mistrzostw Polski w kategoriach indywidualnych i drużynowych. Głównym organizatorem tego wydarzenia był UKS Eugen Knurów, a podczas zawodów na parkiecie hali w Knurowie swoje próby wykonało prawie 200 zawodników.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 2016

4 października 2016

W związku z organizacją przez Powiat Gliwicki i Gminę Pilchowice imprezy sportowej pn. "Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 2016" uprzejmie zapraszamy mieszkańców Knurowa do udziału w turnieju. Turniej odbędzie się 22 października br., o godz. 9.30 na terenie boiska LKS Wilki Wilcza przy ul. Grzonki 13a Wilcza.Uczestniczyć w turnieju mogą mieszkańcy Powiatu Gliwickiego, którzy ukończyli 35 lat i nie są zawodnikami zrzeszonymi w klubach sportowych. Zgłoszenia przyjmowane będą w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Gliwicach tel. 332 66 70, e-mail a.maciaszczyk@starostwo.gliwice.pl do 10 października.

Czytaj więcej...

XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXI Mistrzostwa Polski Górników na 10 km - wyniki, relacja foto

26 września 2016

Po raz kolejny piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła biegaczom, który przyjechali do Knurowa, aby wystartować w biegu ulicznym na 10 km. Zawody te na stałe wpisały się w kalendarz biegów wrześniowych, a na starcie stanęło tym razem 366 zawodników i zawodniczek.  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami uzyskanymi podczas biegu oraz prezentujemy pierwszą cześć zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Wyspa Team i Różowa Partia najlepsze na Zaciszu

29 sierpnia 2016

W sobotę na kąpielisku „Leśne Zacisze” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłki nożnej plażowej w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do lat 15 oraz powyżej 16 lat. Wśród młodszych graczy najlepsi okazali się zawodnicy drużyny o nazwie Różowa Partia w składzie Dawid Pieróg, Szymon Ambrożewicz i Kamil Kwieciński, którzy zaliczyli komplet wygranych. W kategorii 16+ triumfował zespół Wyspa Team w składzie Mateusz Skupin, Łukasz grad, Sebastian Niemczyk i Mariusz Szelugowski. Rozgrywki zespołowe uwieńczył pokaz indywidualnych umiejętności, gdzie zawodnicy rywalizowali w konkursie żonglerki na piasku. Tutaj najlepszy okazał się Daniel Gołębiowski.

Czytaj więcej...

Atletico Madryt wygrywa w knurowskiej "Lidze MIstrzów na Orliku"

29 sierpnia 2016

W miniony czwartek na popularnym, knurowskim kompleksie boisk odbył się wakacyjny turniej piłki nożnej „Liga Mistrzów na Orliku”. Do rywalizacji mógł zgłosić się każdy kto nie ukończył 14 roku życia i chciał w czasie wakacyjnej laby pograć w piłkę nożną. W turnieju wzięło udział pięć drużyn złożonych głównie z kolegów ze szkoły, podwórka, bloku. Jak przystało na „Ligę Mistrzów” do turnieju zgłosiły się same klasowe zespoły, którzy co roku walczą o najwyższe trofea w europejskiej piłce. Tego dnia najlepszą drużyną okazało się Atletico Madryt, które zasłużenie zdobyło okazały puchar i drobne upominki.

Czytaj więcej...

W sobotę kolejny turniej beach soccera

22 sierpnia 2016

Na zakończenie wakacji wszystkich sympatyków piłki nożnej plażowej serdecznie zapraszamy na kąpielisko "Leśne Zacisze". Już w sobote odbędzie się kolejny turniej beach soccera. Tym razem rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do 16 lat oraz młodzież i dorośli powyżej 16 roku życia. Początek zapisów do turniejów o godz. 13.00 przy boiskach, start rywalizacji o 14.00. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu na naszym kąpielisku!

Czytaj więcej...

"LIGA MISTRZÓW na Orliku" - Zapraszamy na turniej piłki nożnej

18 sierpnia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie już 25 sierpnia zaprasza do uczestnictwa w turnieju piłki nożnej "LIGA MISTRZÓW na Orliku". Do rywalizacji zgłaszać się mogą wszystkie drużyny, których zawodnicy i zawodniczki są urodzeni w latach 2002 i młodsi. Tym razem zespoły zgłoszone do turnieju reprezentować będą topowe, europejskie kluby i zagrają o zdobycie trofeum knurowskiej Ligi Mistrzów. Udział w turnieju jest bezpłatny, wystarczą chęci i trochę własnej organizacji. Prosimy o stworzenie swoich własnych drużyn osiedlowych, podwórkowych, klasowych itd. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz korzystania z bazy kompleksu boisk wielofunkcyjnych MOSiR!

Czytaj więcej...

Leśne Zacisze na piłkarsko

8 sierpnia 2016

Wczoraj na kąpielisku „Leśne Zacisze” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłki nożnej plażowej, w którym wzięło udział łącznie siedem drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Wśród dzieci i młodzieży równych sobie nie miał zespół występujący pod nazwą Realu Madryt. Bardzo wyrównaną rywalizację dorosłych wygrała ostatecznie Polonia Krywałd. „Poloniści” okazali się drużyną grającą do ostatniego gwizdka sędziego, gdyż w dwóch spotkaniach zdobywali bramki w ostatnich sekundach, co dało im końcowe zwycięstwo. Po turnieju odbył się konkurs żonglerki na piasku. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów