Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 14.02.2017

1 lutego 2017

Już 14 lutego, w Walentynki, sympatyków sportów zimowych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Zawodów Narciarsko-Snowboardowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Tym razem impreza ta odbędzie się na stokach Ośrodka Narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej. W tym roku po raz pierwszy oprócz narciarzy na starcie staną również snowboardziści. Wszystkie informacje dotyczące zawodów i zapisów znajdują się w regulaminie.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 22.02.2017

31 stycznia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Zawodów Pływackich dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Mistrzostwa odbędą się w środę 22 lutego 2017 r. na Pływalni Krytej aQuarelax w Knurowie (ul. Szpitalna 23). Rozpoczęcie zawodów dla Szkół Podstawowych o godzinie 9:00 a dla Gimnazjów o godzinie 12:30. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Trwają zajęcia z piłki siatkowej oraz gry i zabawy na lodzie. Już jutro Turniej Piłki Nożnej oraz Bal Przebierańców!

24 stycznia 2017

Już po raz kolejny odbywają się zajęcia w ramach "Ferii z MOSiR - em". Tym razem dzieci uczestniczą w zajęciach z piłki siatkowej  oraz grach i zabawach na lodowisku. Przedstawiamy Państwu fotorelację z w/w zajęć. Zapraszamy już jutro na Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn oraz Karnawałowy Bal Przebierańców.

Czytaj więcej...

Rozwój Katowice tryumfuje w "Marco Soccer Cup"

2 stycznia 2017

Już po raz trzynasty hala sportowa MOSiR w Szczygłowicach była areną Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego „Marco Soccer Cup”. Tym razem do rywalizacji przystąpiły drużyny składające się z zawodników urodzonych w 2006 roku. Po zaciętej rywalizacji w systemie „każdym z każdym” najwięcej punktów wywalczył zespół Rozwoju Katowice, który zasłużenie odebrał okazały puchar i nagrody rzeczowe. Głównym organizatorem tego wydarzenia sportowego jest Agencja PiSk Piotr Skorupa,  a przez lata w turnieju noworocznym wystąpiło wielu zawodników, którzy obecnie reprezentują kluby Ekstraklasy, a nawet reprezentacji Polski. Jednym z nich jest Arkadiusz Milik, który w 2006 roku był kapitanem zespołu Rozwoju Katowice wygrał wówczas również wygrał cały turniej.

Czytaj więcej...

Marco Soccer Cup - 13. Noworoczny Halowy Turniej Piłkarski

27 grudnia 2016

Trwają ostatnie przygotowania do kolejnej – 13. już – edycji turnieju noworocznego. Marco Soccer Cup odbędzie się 29 grudnia 2016 r. i zagrają w nim zawodnicy urodzeni w 2006 roku. Tradycyjnie już patronat nad rozgrywkami objął Jerzy Dudek, który w 2005 roku wraz z FC Liverpool wygrał Ligę Mistrzów. MOSiR Knurów jest współorganizatorem tego wydarzenia, a areną turnieju będzie jak zawsze hala MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach. O zwycięstwo rywalizować będzie 6 zespołów: RKP ROW Rybnik, APN Knurów, Górnik Zabrze, Concordia Knurów, Rozwój Katowice i AS Progres Kraków. Serdeczenie zapraszamy!

Czytaj więcej...

MG nr 2 w Knurowie najlepsze w Mikołajkowym Turniej Piłki Nożnej Halowej

7 grudnia 2016

W dniu dzisiejszym na hali sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców z klasy I gimnazjum. Do rywalizacji przystąpili gimnazjaliście z rocznika 2003, którzy rywalizowali o miano Mistrzów Knurowa. Bezapelacyjnie najlepiej na boisku zaprezentowali się uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Knurowie, którzy wygrali wszystkie mecze 19 razie pokonując bramkarzy rywali. Prym w drużynie MG nr 2 wiedli Jakub Grączewski i Olivier Wiora autorzy aż 15 trafień. Drugie miejsce w turnieju zajął zespół reprezentujący Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie, natomiast na trzeciej pozycji rywalizację ukończyło Miejskie Gimnazjum nr 3 w Knurowie.

Czytaj więcej...

Pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie NIEDOSTĘPNA - 3.12.2016 - od godz. 15:00

1 grudnia 2016

MOSiR Knurów informuję, że w najbliższą sobotę, 3 grudnia, od godziny 15.00 pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna dla klientów indywidualnych z powodu organizacji Mikołajkowych Zawodów Pływackich. W tym dniu zapraszamy do korzystania z naszej drugiej pływalni krytej "aQuarelax" w Knurowie znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu - 03.12.2016

14 listopada 2016

3 grudnia br. rozpoczniemy kolejny sezon Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu. Będzie to już 11 edycja tego cyklu zawodów pływackich, nad których organizacją czuwa prężnie działająca od wielu lat Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice. Tym razem oprócz rywalizacji młodych pływaków na pływalnii krytej będziemy obchodzić Mikołajki. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Knurów gospodarzem Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc - relacja

27 października 2016

W dniach 22-23 października hala sportowa MOSiR przy ul. Górniczej 2 była areną VI Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, Juniorek i Juniorów do lat 16,18,20 i 23 oraz Weteranów i Weteranek w wyciskaniu leżąc klasycznym. Już po raz kolejny nasze miasto gościło najlepsze zawodniczki i zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali o jak najlepsze wyniki oraz medale Mistrzostw Polski w kategoriach indywidualnych i drużynowych. Głównym organizatorem tego wydarzenia był UKS Eugen Knurów, a podczas zawodów na parkiecie hali w Knurowie swoje próby wykonało prawie 200 zawodników.

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 2016

4 października 2016

W związku z organizacją przez Powiat Gliwicki i Gminę Pilchowice imprezy sportowej pn. "Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 2016" uprzejmie zapraszamy mieszkańców Knurowa do udziału w turnieju. Turniej odbędzie się 22 października br., o godz. 9.30 na terenie boiska LKS Wilki Wilcza przy ul. Grzonki 13a Wilcza.Uczestniczyć w turnieju mogą mieszkańcy Powiatu Gliwickiego, którzy ukończyli 35 lat i nie są zawodnikami zrzeszonymi w klubach sportowych. Zgłoszenia przyjmowane będą w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Gliwicach tel. 332 66 70, e-mail a.maciaszczyk@starostwo.gliwice.pl do 10 października.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów