Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Mistrzostwa Śląska kadetów, juniorów i seniorów w boksie - 9-11.03.2017 r.

9 marca 2017

W dniu dzisiejszym na hali sportowej przy ul. Górniczej 2 rozpoczynają się Mistrzostwa Śląska w boksie. Przez trzy dni będziemy mogli w Knurowie obserwować zaciętą rywalizację pięściarzy urodzonych w latach 2001-2002 (kadeci), 1999 – 2000 (juniorzy) i 1977-1998 (seniorzy). Oficjalne otwarcie mistrzostw odbędzie się w czwartek o godz. 15.00, natomiast najbardziej emocjonujące walki finałowe o medale odbędą się w sobotę. Wstęp wolny,  serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

VI Cross Rydułtowski

2 marca 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Crosie Rydułtowskim o Puchar Burmistrza Miasta, który odbędzie się 2.04.2017r. Start biegów przy parkingu  przy RCK Rydułtowy. Początek biegu dla dzieci zaplanowano na godzinę 11:00. Start do biegu głównego o godzinie 12:00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Czytaj więcej...

Knurów ma moc! Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki, galeria foto

15 lutego 2017

Piękna, alpejska pogoda, świetne warunki śniegowe i dobrze przygotowana trasa slalomu giganta. W takich okolicznościach na stokach Ośrodka Narciarskiego "Złoty Groń" w Istebnej odbyły sie Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W tym roku frekwencja była na bardzo wysokim poziomie, a na starcie ostatecznie stanęło prawie 200 zawodników! Prezentujemy galerię zdjęć oraz wyniki uzyskane przez wszystkich zawodników.

Czytaj więcej...

Czas na podsumowanie ferii zimowych " Ferie z MOSiR - em 2017"

1 lutego 2017

Prezentowaliśmy Państwu relację z każdego dnia ferii, przyszedł czas na podsumowanie akcji. Za nami 10 dni zajęć, w których to młodzież aktywnie uczestniczyła w zajęciach. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym a w szczególności trenerom piłki nożnej APN Knurów i piłki siatkowej TKKF Szczygłowice. Zachęcamy do zobaczenia filmu w wykonaniu Marek Krysiuk Studio 9 HD skyFoto.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 14.02.2017

1 lutego 2017

Już 14 lutego, w Walentynki, sympatyków sportów zimowych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Zawodów Narciarsko-Snowboardowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Tym razem impreza ta odbędzie się na stokach Ośrodka Narciarskiego „Złoty Groń” w Istebnej. W tym roku po raz pierwszy oprócz narciarzy na starcie staną również snowboardziści. Wszystkie informacje dotyczące zawodów i zapisów znajdują się w regulaminie.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 22.02.2017

31 stycznia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Zawodów Pływackich dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Mistrzostwa odbędą się w środę 22 lutego 2017 r. na Pływalni Krytej aQuarelax w Knurowie (ul. Szpitalna 23). Rozpoczęcie zawodów dla Szkół Podstawowych o godzinie 9:00 a dla Gimnazjów o godzinie 12:30. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

Trwają zajęcia z piłki siatkowej oraz gry i zabawy na lodzie. Już jutro Turniej Piłki Nożnej oraz Bal Przebierańców!

24 stycznia 2017

Już po raz kolejny odbywają się zajęcia w ramach "Ferii z MOSiR - em". Tym razem dzieci uczestniczą w zajęciach z piłki siatkowej  oraz grach i zabawach na lodowisku. Przedstawiamy Państwu fotorelację z w/w zajęć. Zapraszamy już jutro na Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn oraz Karnawałowy Bal Przebierańców.

Czytaj więcej...

Rozwój Katowice tryumfuje w "Marco Soccer Cup"

2 stycznia 2017

Już po raz trzynasty hala sportowa MOSiR w Szczygłowicach była areną Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego „Marco Soccer Cup”. Tym razem do rywalizacji przystąpiły drużyny składające się z zawodników urodzonych w 2006 roku. Po zaciętej rywalizacji w systemie „każdym z każdym” najwięcej punktów wywalczył zespół Rozwoju Katowice, który zasłużenie odebrał okazały puchar i nagrody rzeczowe. Głównym organizatorem tego wydarzenia sportowego jest Agencja PiSk Piotr Skorupa,  a przez lata w turnieju noworocznym wystąpiło wielu zawodników, którzy obecnie reprezentują kluby Ekstraklasy, a nawet reprezentacji Polski. Jednym z nich jest Arkadiusz Milik, który w 2006 roku był kapitanem zespołu Rozwoju Katowice wygrał wówczas również wygrał cały turniej.

Czytaj więcej...

Marco Soccer Cup - 13. Noworoczny Halowy Turniej Piłkarski

27 grudnia 2016

Trwają ostatnie przygotowania do kolejnej – 13. już – edycji turnieju noworocznego. Marco Soccer Cup odbędzie się 29 grudnia 2016 r. i zagrają w nim zawodnicy urodzeni w 2006 roku. Tradycyjnie już patronat nad rozgrywkami objął Jerzy Dudek, który w 2005 roku wraz z FC Liverpool wygrał Ligę Mistrzów. MOSiR Knurów jest współorganizatorem tego wydarzenia, a areną turnieju będzie jak zawsze hala MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach. O zwycięstwo rywalizować będzie 6 zespołów: RKP ROW Rybnik, APN Knurów, Górnik Zabrze, Concordia Knurów, Rozwój Katowice i AS Progres Kraków. Serdeczenie zapraszamy!

Czytaj więcej...

MG nr 2 w Knurowie najlepsze w Mikołajkowym Turniej Piłki Nożnej Halowej

7 grudnia 2016

W dniu dzisiejszym na hali sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców z klasy I gimnazjum. Do rywalizacji przystąpili gimnazjaliście z rocznika 2003, którzy rywalizowali o miano Mistrzów Knurowa. Bezapelacyjnie najlepiej na boisku zaprezentowali się uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Knurowie, którzy wygrali wszystkie mecze 19 razie pokonując bramkarzy rywali. Prym w drużynie MG nr 2 wiedli Jakub Grączewski i Olivier Wiora autorzy aż 15 trafień. Drugie miejsce w turnieju zajął zespół reprezentujący Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie, natomiast na trzeciej pozycji rywalizację ukończyło Miejskie Gimnazjum nr 3 w Knurowie.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów