Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Na kłopoty Poręba - Wyniki 15. kolejki MLPNH

27 listopada 2012

Trzy czołowe zespoły Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrały swoje mecze i ponownie zepchnęły na czwarte miejsce prowadzący do tej pory Pamar. Do 11 „oczek” powiększył się dorobek punktowy PTK DB Schenker. Swojego dorobku nie powiększyli z kolei „Sanitariusze”, choć długo stawiali zacięty opór Concordii Oldbojom. Już w środę zespoły rozegrają kolejne trzy spotkania, a najciekawiej zapowiada się mecz Concordii z Pamarem.

Czytaj więcej...

Zobacz relację video z meczu na szczycie MLPNH!

21 listopada 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do obejrzenia pierwszej w historii MLPNH relacji filmowej z meczu ligowego. Prezentujemy skrót najciekawszych akcji poniedziałkowego pojedynku pomiędzy drużynami Vibovitu i Teamu Stalmet. Przypomnijmy, że po zaciętym pojedynku lepsi okazali się ci pierwsi zwyciężając 3:2. Bramki dla zwycięzców zdobyli Robert Kasiński, Tomasz Dura i Krystian Kijak, a dla pokonanych Bartłomiej Flis i Sebastian Basak. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Vibovit lepszy w meczu na szczycie, 300 bramek Roberta Nowosielskiego - Wyniki 14.serii MLPNH

20 listopada 2012

W najciekawszym spotkaniu 14. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie Vibovit Studio DENIM pokonał minimalnie Team Stalmet. „Stalowi” zaprezentowali się bardzo dobrze, grali odważną piłkę i oddawali wiele strzałów na bramkę Bartłomieja Poręby, ale wszystko to okazało się jednak zbyt mało. Nadspodziewanie łatwo wygrał Pamar w meczu z  IPA. 3 punkty zainkasowały ponadto drużyny Mati Vet FC, TKKF Mistral Intermarche oraz PTK DB Schenker. Jubileuszowe 300. trafienie w lidze zanotował gracz PTK DB Schenker Robert Nowosielski. Tym samym stał się on trzecim po Krystianie Kijaku i Robercie Kasiński graczem w historii ligi, który osiągnął barierę trzystu goli. 

Czytaj więcej...

Team Stalmet uratował 3 punkty - Wyniki 12. kolejki MLPNH

13 listopada 2012

W poniedziałkowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem okazał się mecz Teamu Stalmet z Tritechem. Faworyzowana drużyna Dariusza Flisa podeszła do tego meczu zbyt pewna swego, za co została skarcona szybko i boleśnie, bo już po kwadransie gry wynik brzmiał 0:4. Dopiero przerwa podziałała na Stalmet mobilizująco i w przeciągu 10 minut zespół ten wyszedł na prowadzenie 6:4. Gdy w 36.minucie faworyci zdobyli kolejnego gola wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem młodzi piłkarze Wojciecha Górki po utracie siedmiu goli z rzędu wrócili do gry i na 47 sekund przed końcem doprowadzili sensacyjnie do remisu! Niestety klan Górków został doprowadzony do rozpaczy przez skuteczną akcję na 14 sekund przed końcową syreną, a ósmego decydującego gola dla Stalmetu zdobył Grzegorz Krusiński.

Czytaj więcej...

Pamar na prowadzeniu! - Wyniki 11. kolejki MLPNH.

6 listopada 2012

Po kolejnej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na czele tabeli znalazł się obrońca tytułu zespół Pamaru. W poniedziałkowy wieczór drużyna braci Rozumków pokonała Sanit odnosząc szóste z rzędu zwycięstwo. Pamar ma jednak o jedno spotkanie rozegrane więcej niż rywale, którzy z pewnością będą chcieli skorzystać w najbliższej kolejce z pauzy lidera. Pomimo przegranej Sanit rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie i pokazał, że trzeba się z nim liczyć.

Czytaj więcej...

Pamar pokonał TKKF Intermarche! Wyniki 10. kolejki MLPNH.

1 listopada 2012

W najbardziej interesującym meczu 10. kolejki zespół Pamaru pewnie pokonał drużynę TKKF Intermarche. Obrońca tytułu wyraźnie złapał drugi oddech i po sensacyjnych porażkach w dwóch inauguracyjnych kolejkach kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Pierwsze straty TKKF Mistral Intermarche

30 października 2012

W poniedziałkowy wieczór rozegrana została kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najwięcej uwagi przyciągał mecz lidera TKKF Mistral Intermarche z rewelacyjnie spisującym się zespołem IPA Knurów. Ci drudzy są największym zaskoczeniem tegorocznych rozgrywek, a wczoraj potwierdzili, że faworyci ligi muszą się z nimi liczyć. Planowe zwycięstwa odniosły Vibovit i Pamar pokonując odpowiednio Black&Decker i PTK DB Schenker. Vibovit dzięki wygranej zmniejszył stratę do lidera do zaledwie jednego „oczka”, a Pamar po czwartym z rzędu zwycięstwie doszlusował do ligowej czołówki.

Czytaj więcej...

Vibovit znokautował Mati Vet FC! - wyniki 8.kolejki MLPNH.

23 października 2012

Wydarzeniem 8. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie był pojedynek siedmiokrotnego mistrza Knurowa Vibovitu z zespołem Mati Vet FC, który po pięciu rozegranych meczach zajmował pozycję wicelidera. Rewelacyjny beniaminek w starciu z doświadczoną drużyną Vibovitu był tego dnia bezradny i musiał przełknąć gorycz dziesięciobramkowej porażki. W innych spotkaniach 3 punkty inkasowały drużyny Concordii Oldboje, PTK DB Schenker, Teamu Stalmet i Pamaru.

Czytaj więcej...

Lider lepszy od wicelidera

18 października 2012

W środowy wieczór kolejne trzy spotkania rozegrały drużyny występujące w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.  Poniżej zamieszczamy relację, wyniki spotkań oraz aktualną tabelę.

Czytaj więcej...

Przełamanie TKKF Mistral Intermarche! - Wyniki 6. kolejki Miejskiej Ligi PIłki Nożnej Halowej

16 października 2012

Wczoraj tj. 15 października 2012 r. na hali sportowej w Szczygłowicach została rozegrana 6. kolejka rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W rywalizacji knurowskich drużyn zanotowano następujące rezultaty.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów