Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Dentim Clinic najlepszy w "Majówce z piłką"

4 maja 2017

Katowicki zespół Dentim Clinic okazał się najlepszy w rozegranym po raz drugi turnieju piłkarskim "Majówka z piłką", który odbył się w ostatnią niedzielę na kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie. Katowiczanie wygrali turniej zasłużenie wygrywając wszystkie 9 spotkań. W finałowym pojedynku pokonali oni dobrze znany w Knurowie zespół Ivetu Gliwice. Spośród knurowskich zespołów najlepiej spisały się Tritech i Wezyr, które dotarły do ćwierćfinałów.

Czytaj więcej...

Turniej Bilardowy OSP Knurów - 22.04.2017

27 kwietnia 2017

W minioną sobotę w OSP Knurów odbył się Turniej Bilardowy, w którym udział wzięły drużyny P.W.SAMTRANS, JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Zwycięzcą Turnieju została ekipa P.W.SAMTRANS w składzie Dariusz Kardas, Bogusław Bykuć, Wojciech Juszczyk. Na dalszych miejscach odpowiednio uplasowały się drużyny: JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Organizatorem turnieju było OSP Knurów przy współorganizacji knurowskiego MOSiR- u.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dariusz Kardas - zwycięzca wszystkich swoich potyczek.

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw pełna emocji!

26 kwietnia 2017

W dniu wczorajszym odbyła się IV Olimpiada Gier i Zabaw dla Przedszkolaków. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już od samego rana mogliśmy zauważyć radość, uśmiech oraz emocje, które towarzyszyły wszystkim obecnym. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez i można śmiało powiedzieć, że cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród uczestników, tj. knurowskich dzieci z Przedszkoli. Uroczysta defilada, na której zaprezentowały się Miejskie Przedszkola numer 2,3,5,7,12,13 oraz Przedszkole Wesołe Nutki była zwiastunem tego co odbyło się później. Otwarcia Olimpiady dokonał Przewodniczący Rady Miasta Pan Tomasz Rzepa.

Czytaj więcej...

"Majówka z piłką" po raz 2.

24 kwietnia 2017

Już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia odbędzie się druga edycja wiosennego turnieju piłkarskiego „Majówka z piłką”, którego współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podobnie jak przed rokiem, miejscem rozgrywek będzie kompleks boisk wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów, a koordynatorzy imprezy Marcin Polywka i Dariusz Flis spodziewają się udziału 17 drużyn. Nie zabraknie w tej stawce przedstawicieli Knurowa, znanych z rozgrywek halowych: Teamu Stalmet, Bud-Expert Teamu i TKKF-u Mistral Intermarche, ponadto nasze miasto reprezentować będą Wezyr oraz kobieca drużyna Concordii.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie do czwartku 27 kwietnia do godziny 10:00

21 kwietnia 2017

W latach 2017- 2018 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie planuje montaż pomp ciepła wraz z dostosowaniem istniejących instalacji w obiektach sportowych MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 oraz ul. Szpitalnej 23 w Knurowie. Projekt jest elementem proekologicznego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Dzięki jego realizacji zmniejszeniu ulegnie również zużycie energii ze źródeł tradycyjnych, potrzebnych do ogrzania m.in. wody basenowej i hali sportowej, co spowoduje w dłuższej perspektywie czasu powstanie oszczędności finansowych i pozytywnie wpłynie na efektywność ekologiczną knurowskich obiektów sportowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w akniecie w dalszej części newsa do dnia 27 kwietnia 2017 do godziny 10:00.

Czytaj więcej...

XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Knurów na dystansie 10 km - zapisy

18 kwietnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do kolejnej, już XXV, edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 10 km. W tym roku knurowski bieg odbędzie się w niedzielę 24 września. Zachęcamy do zapisów oraz szlifowania formy!

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w najbliższą niedziele!

22 marca 2017

W najbliższą niedzie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godzinę 9:00. Wszystkim zawodniczkom życzymy emocjonującej rywalizacji a kibiców zapraszamy do dopingu! 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Śląska kadetów, juniorów i seniorów w boksie - 9-11.03.2017 r.

9 marca 2017

W dniu dzisiejszym na hali sportowej przy ul. Górniczej 2 rozpoczynają się Mistrzostwa Śląska w boksie. Przez trzy dni będziemy mogli w Knurowie obserwować zaciętą rywalizację pięściarzy urodzonych w latach 2001-2002 (kadeci), 1999 – 2000 (juniorzy) i 1977-1998 (seniorzy). Oficjalne otwarcie mistrzostw odbędzie się w czwartek o godz. 15.00, natomiast najbardziej emocjonujące walki finałowe o medale odbędą się w sobotę. Wstęp wolny,  serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

VI Cross Rydułtowski

2 marca 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Crosie Rydułtowskim o Puchar Burmistrza Miasta, który odbędzie się 2.04.2017r. Start biegów przy parkingu  przy RCK Rydułtowy. Początek biegu dla dzieci zaplanowano na godzinę 11:00. Start do biegu głównego o godzinie 12:00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Czytaj więcej...

Knurów ma moc! Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki, galeria foto

15 lutego 2017

Piękna, alpejska pogoda, świetne warunki śniegowe i dobrze przygotowana trasa slalomu giganta. W takich okolicznościach na stokach Ośrodka Narciarskiego "Złoty Groń" w Istebnej odbyły sie Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W tym roku frekwencja była na bardzo wysokim poziomie, a na starcie ostatecznie stanęło prawie 200 zawodników! Prezentujemy galerię zdjęć oraz wyniki uzyskane przez wszystkich zawodników.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów