Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

W sobotę kolejny turniej beach soccera

22 sierpnia 2016

Na zakończenie wakacji wszystkich sympatyków piłki nożnej plażowej serdecznie zapraszamy na kąpielisko "Leśne Zacisze". Już w sobote odbędzie się kolejny turniej beach soccera. Tym razem rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do 16 lat oraz młodzież i dorośli powyżej 16 roku życia. Początek zapisów do turniejów o godz. 13.00 przy boiskach, start rywalizacji o 14.00. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu na naszym kąpielisku!

Czytaj więcej...

"LIGA MISTRZÓW na Orliku" - Zapraszamy na turniej piłki nożnej

18 sierpnia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie już 25 sierpnia zaprasza do uczestnictwa w turnieju piłki nożnej "LIGA MISTRZÓW na Orliku". Do rywalizacji zgłaszać się mogą wszystkie drużyny, których zawodnicy i zawodniczki są urodzeni w latach 2002 i młodsi. Tym razem zespoły zgłoszone do turnieju reprezentować będą topowe, europejskie kluby i zagrają o zdobycie trofeum knurowskiej Ligi Mistrzów. Udział w turnieju jest bezpłatny, wystarczą chęci i trochę własnej organizacji. Prosimy o stworzenie swoich własnych drużyn osiedlowych, podwórkowych, klasowych itd. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz korzystania z bazy kompleksu boisk wielofunkcyjnych MOSiR!

Czytaj więcej...

Leśne Zacisze na piłkarsko

8 sierpnia 2016

Wczoraj na kąpielisku „Leśne Zacisze” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej piłki nożnej plażowej, w którym wzięło udział łącznie siedem drużyn podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Wśród dzieci i młodzieży równych sobie nie miał zespół występujący pod nazwą Realu Madryt. Bardzo wyrównaną rywalizację dorosłych wygrała ostatecznie Polonia Krywałd. „Poloniści” okazali się drużyną grającą do ostatniego gwizdka sędziego, gdyż w dwóch spotkaniach zdobywali bramki w ostatnich sekundach, co dało im końcowe zwycięstwo. Po turnieju odbył się konkurs żonglerki na piasku. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na niedzielny Turniej Beach Soccera!

3 sierpnia 2016

Juz w niedzielę na terenie knurowskiego kąpieliska "Leśne Zacisze" odbędzie się Turniej Beach-Soccera oraz towarzyszące mu konkursy piłkarskie. Do rywalizacji turniejowej mogą zgłaszać się zespoły 3-osobowe. Zapisy w okolicach boiska już od godz. 11.00 u instruktora prowadzącego, natomiast początek rywalizacji turniejowej o 13.00. Wszystkich chętnych  do grania w piłkę nożną na piasku zapraszamy tego dnia na nowozmodernizowane kąpielisko MOSiR!

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej w kategoriach OPEN oraz MIXT.

22 lipca 2016

1 lipca na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie odbył się kolejny Turniej Siatkówki Plażowej. Rozgrywki toczone były w dwóch kategoriach jednocześnie, tj. w kategorii OPEN oraz MIXT. Ogółem do rywalizacji przystąpiło 13 par. W kategorii MIXT najlepiej zaprezentowała się para Gabriela Małota/Robert Porwoł z Knurowa/Wodzisławia Śląskiego. W kategorii OPEN zwyciężyła para w składzie Adrian Ciupa/ Grzegorz Łakomy z Gliwic. Najlepiej z Knurowa zaprezentował się Marek Kabiczke wraz z kolegą Arkadiuszem Łokociejewskim , którzy to ustąpili miejsca tylko parze zwycięzców.

Czytaj więcej...

Polska zwycięzcą knurowskiego „Mini-EURO 2016”

11 lipca 2016

W miniony piątek na knurowskim Orliku odbył się pierwszy wakacyjny turniej piłkarski. Podczas „Mini-Euro 2016” do rywalizacji przystąpili zawodnicy z roczników 2002 i młodsi. Chłopcy w ramach zwalczenia wakacyjnej nudy i podejmowania aktywnego wypoczynku zjechali na Orlika, stworzyli własne drużyny i wybrali  narodowość, która będą reprezentować. Niezmiernie cieszy fakt, że do turnieju w ramach akcji „Lato w mieście” zgłosiło się prawie 50 zawodników w różnym wieku. Najmłodszy piłkarz, który zagrał w knurowskim „Mini-Euro 2016” miał 9 lat. Warto odnotować, że pierwsze miejsce zajął zespół Polski!

Czytaj więcej...

Piłkarska niedziela na "Leśnym Zaciszu"

11 lipca 2016

Niedziela na kąpielisku  „Leśne Zacisze” upłynęła pod znakiem piłki nożnej w wydaniu plażowym. Na rozgrzewkę przed rywalizacją zespołową młodzi zawodnicy wzięli udział w konkursie żonglerki. Zdecydowanym zwycięzcą konkursu został Kacper Burzec, który w swojej najlepszej próbie podbił piłkę 40 razy. Po tych zmaganiach rozpoczął się turniej beach soccera w dwóch kategoriach: dzieci i młodzieży oraz dorosłych. 

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej - "LATO W MIEŚCIE"

4 lipca 2016

W ramach akcji "LATO W MIEŚCIE" zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej na kąpielisku "Leśne Zacisze". Turniej odbędzie się  5 lipca 2016r. a poczatek zaplanowano o godzinie 10:30. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie akcji "LATO W MIEŚCIE" Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gry i zabawy w wodzie na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

21 czerwca 2016

W sobotnie południe dzieci przebywające na kąpielisku miały okazje uczestniczyć w grach i zabawach w wodzie. Jak można było zauważyć zabawy organizowane przez Instruktorów MOSiR Knurów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Radość, uśmiech i emocje towarzyszyły dzieciom w trakcie pokonywania kolejnych zadań a wszystko to działo sie przy świetnej muzyce. Dzieci do dyspozycji miały między innymi dmuchane piłki, rekiny, raki, płaszczki oraz koła. Temu wszystkiemu towarzyszyła piękna pogoda.

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej na inaugurację Kąpieliska "Leśne Zacisze" - 18.06.2016

21 czerwca 2016

W sobotni poranek na inaugurację nowo oddanego do użytku Kąpieliska "Leśne Zacisze" rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej. Do udziału w nim zgłosiło się 11 drużyn, które to zostały podzielone na dwie kategorie. W pierwszej grupie zagrały zespoły: Sisterki, Paseczki, Trio, APN, Turbokozaki, Cytrynki. W drugiej natomiast grupie zagrały zespoły: Pogromcy Pasztetów, Rybki, Alkomaty, Brygada Rozbrykanych Kucyków, Żubry. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Marlena Bartosik i Zuzanna Klasa oraz Grzegorz i Nicolle Rybakiewicz.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów