Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Zobacz skrót filmowy meczu Vibovit - Intermarche!

12 grudnia 2012

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poniedziałkowego meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy zespołami Vibovit Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Przypomnijmy, że Vibovit wygrał 4:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli Mariusz Sikora - 3 oraz Michał Bagiński - 1. Dla pokonanych honorowego gola strzelił Łukasz Michalski.

Czytaj więcej...

Stary, dobry Vibovit - Wyniki 17. kolejki MLPNH

11 grudnia 2012

Wydarzeniem przedostatniej w tym roku kolejki spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek drugiego w tabeli Vibovitu Studio DENIM z trzecim TKKF Mistral Intermarche. Mecz okazał się popisem doświadczonej ekipy Vibovitu, która grając niezwykle efektywnie, a do tego – z uwagi na krótką ławkę rezerwowych -  również ekonomicznie, nie dała szans swojemu rywalowi wygrywając 4:1. Sensacyjnym remisem zakończył się pojedynek Teamu Stalmet z PTK DB Schenker. Nie przestaje zaskakiwać IPA Knurów, która pokonała wyżej notowany Mati Vet FC. Obrońca tytułu Pamar pokonał zgodnie z planem Tritech, ale młodzież Wojciecha Górki należy pochwalić za ambitną postawę. "Sanitariusze" odnieśli wczoraj drugie zwycięstwo w sezonie pokonując Milenium.

Czytaj więcej...

Pamar znowu liderem - Wyniki 16. kolejki spotkań MLPNH

29 listopada 2012

Obrońca mistrzowskiego tytułu w Miejskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej znów znalazł się na prowadzeniu. W środowym pojedynku Pamar odniósł pewną wygraną nad Concordią, którą trzeba pochwalić za stawienie mistrzowi dużego oporu. Mati Vet FC zaprezentował dyspozycję z początku sezonu, która pozwoliła im odnieść m. in. zwycięstwo nad Pamarem i bez kłopotów odprawił z kwitkiem drużynę TKKF Apteka Św. Barbary. W trzecim ze środowych spotkań IPA spotkała się z Milenium i po raz drugi w ciągu trzech dni Milenium pozostało bez punktów przegrywając jednym golem.

Czytaj więcej...

Na kłopoty Poręba - Wyniki 15. kolejki MLPNH

27 listopada 2012

Trzy czołowe zespoły Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrały swoje mecze i ponownie zepchnęły na czwarte miejsce prowadzący do tej pory Pamar. Do 11 „oczek” powiększył się dorobek punktowy PTK DB Schenker. Swojego dorobku nie powiększyli z kolei „Sanitariusze”, choć długo stawiali zacięty opór Concordii Oldbojom. Już w środę zespoły rozegrają kolejne trzy spotkania, a najciekawiej zapowiada się mecz Concordii z Pamarem.

Czytaj więcej...

Zobacz relację video z meczu na szczycie MLPNH!

21 listopada 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do obejrzenia pierwszej w historii MLPNH relacji filmowej z meczu ligowego. Prezentujemy skrót najciekawszych akcji poniedziałkowego pojedynku pomiędzy drużynami Vibovitu i Teamu Stalmet. Przypomnijmy, że po zaciętym pojedynku lepsi okazali się ci pierwsi zwyciężając 3:2. Bramki dla zwycięzców zdobyli Robert Kasiński, Tomasz Dura i Krystian Kijak, a dla pokonanych Bartłomiej Flis i Sebastian Basak. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Vibovit lepszy w meczu na szczycie, 300 bramek Roberta Nowosielskiego - Wyniki 14.serii MLPNH

20 listopada 2012

W najciekawszym spotkaniu 14. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie Vibovit Studio DENIM pokonał minimalnie Team Stalmet. „Stalowi” zaprezentowali się bardzo dobrze, grali odważną piłkę i oddawali wiele strzałów na bramkę Bartłomieja Poręby, ale wszystko to okazało się jednak zbyt mało. Nadspodziewanie łatwo wygrał Pamar w meczu z  IPA. 3 punkty zainkasowały ponadto drużyny Mati Vet FC, TKKF Mistral Intermarche oraz PTK DB Schenker. Jubileuszowe 300. trafienie w lidze zanotował gracz PTK DB Schenker Robert Nowosielski. Tym samym stał się on trzecim po Krystianie Kijaku i Robercie Kasiński graczem w historii ligi, który osiągnął barierę trzystu goli. 

Czytaj więcej...

Team Stalmet uratował 3 punkty - Wyniki 12. kolejki MLPNH

13 listopada 2012

W poniedziałkowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem okazał się mecz Teamu Stalmet z Tritechem. Faworyzowana drużyna Dariusza Flisa podeszła do tego meczu zbyt pewna swego, za co została skarcona szybko i boleśnie, bo już po kwadransie gry wynik brzmiał 0:4. Dopiero przerwa podziałała na Stalmet mobilizująco i w przeciągu 10 minut zespół ten wyszedł na prowadzenie 6:4. Gdy w 36.minucie faworyci zdobyli kolejnego gola wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem młodzi piłkarze Wojciecha Górki po utracie siedmiu goli z rzędu wrócili do gry i na 47 sekund przed końcem doprowadzili sensacyjnie do remisu! Niestety klan Górków został doprowadzony do rozpaczy przez skuteczną akcję na 14 sekund przed końcową syreną, a ósmego decydującego gola dla Stalmetu zdobył Grzegorz Krusiński.

Czytaj więcej...

Pamar na prowadzeniu! - Wyniki 11. kolejki MLPNH.

6 listopada 2012

Po kolejnej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na czele tabeli znalazł się obrońca tytułu zespół Pamaru. W poniedziałkowy wieczór drużyna braci Rozumków pokonała Sanit odnosząc szóste z rzędu zwycięstwo. Pamar ma jednak o jedno spotkanie rozegrane więcej niż rywale, którzy z pewnością będą chcieli skorzystać w najbliższej kolejce z pauzy lidera. Pomimo przegranej Sanit rozegrał swój najlepszy mecz w sezonie i pokazał, że trzeba się z nim liczyć.

Czytaj więcej...

Pamar pokonał TKKF Intermarche! Wyniki 10. kolejki MLPNH.

1 listopada 2012

W najbardziej interesującym meczu 10. kolejki zespół Pamaru pewnie pokonał drużynę TKKF Intermarche. Obrońca tytułu wyraźnie złapał drugi oddech i po sensacyjnych porażkach w dwóch inauguracyjnych kolejkach kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Pierwsze straty TKKF Mistral Intermarche

30 października 2012

W poniedziałkowy wieczór rozegrana została kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najwięcej uwagi przyciągał mecz lidera TKKF Mistral Intermarche z rewelacyjnie spisującym się zespołem IPA Knurów. Ci drudzy są największym zaskoczeniem tegorocznych rozgrywek, a wczoraj potwierdzili, że faworyci ligi muszą się z nimi liczyć. Planowe zwycięstwa odniosły Vibovit i Pamar pokonując odpowiednio Black&Decker i PTK DB Schenker. Vibovit dzięki wygranej zmniejszył stratę do lidera do zaledwie jednego „oczka”, a Pamar po czwartym z rzędu zwycięstwie doszlusował do ligowej czołówki.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów