Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Concordia coraz wyżej - Wyniki 19. serii spotkań MLPNH

8 stycznia 2013

W pierwszej tegorocznej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej drużyna Concordii Oldbojów pokonała IPA Knurów. Sama wygrana zespołu Marka Wierciocha nie jest może niespodzianką, natomiast styl wygranej i jej rozmiary budzą uznanie. Prowadzący w tabeli Vibovit Studio DENIM zainkasował trzy punkty, ale jego gra nie zachwyciła. Najciekawszym meczem okazał się pojedynek Teamu Stalmet z Mati Vet FC. Mecz toczony był w szybkim tempie, a na gola jednych drudzy odpowiadali po chwili trafieniem do bramki rywala. Do 10 punktów swój dorobek powiększył Sanit, z kolei łatwe zwycięstwo odniósł Tritech pokonując Aptekę.

Czytaj więcej...

Pewna wygrana TKKF w zaległym meczu MLPNH

20 grudnia 2012

W środowy wieczór rozegrano zaległy mecz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, w którym TKKF Mistral Intermarche pewnie pokonał ostatni w tabeli Black&Decker. Po tej wygranej piłkarze Marcina Polywki umocnili się na 3. miejscu w tabeli i po Nowym Roku zapewne podejmą się ataku na pozycje zajmowane przez Vibovit i Pamar.

Czytaj więcej...

Stary Rok dla Vibovitu - Wyniki 18. kolejki MLPNH

18 grudnia 2012

Co najmniej do 7 stycznia, kiedy to liga wznowi rozgrywki, liderem pozostanie Vibovit Studio DENIM. Ekipa Roberta Kasińskiego i Krystiana Kijaka pokonała Sanit po dość trudnym spotkaniu, które rozstrzygnęła dopiero w drugiej połowie. Ostatnia w tym roku kolejka spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie była szczęśliwa dla zespołu Teamu Stalmet. Kolejne trzy punkty wywalczyła IPA Knurów pokonując młody Tritech oraz Mati Vet FC pokonując PTK DB Schenker. Drugi punkt w rozgrywkach zdobyła drużyna Black&Decker remisując z Apteką Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zobacz skrót filmowy meczu Vibovit - Intermarche!

12 grudnia 2012

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poniedziałkowego meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy zespołami Vibovit Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Przypomnijmy, że Vibovit wygrał 4:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli Mariusz Sikora - 3 oraz Michał Bagiński - 1. Dla pokonanych honorowego gola strzelił Łukasz Michalski.

Czytaj więcej...

Stary, dobry Vibovit - Wyniki 17. kolejki MLPNH

11 grudnia 2012

Wydarzeniem przedostatniej w tym roku kolejki spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek drugiego w tabeli Vibovitu Studio DENIM z trzecim TKKF Mistral Intermarche. Mecz okazał się popisem doświadczonej ekipy Vibovitu, która grając niezwykle efektywnie, a do tego – z uwagi na krótką ławkę rezerwowych -  również ekonomicznie, nie dała szans swojemu rywalowi wygrywając 4:1. Sensacyjnym remisem zakończył się pojedynek Teamu Stalmet z PTK DB Schenker. Nie przestaje zaskakiwać IPA Knurów, która pokonała wyżej notowany Mati Vet FC. Obrońca tytułu Pamar pokonał zgodnie z planem Tritech, ale młodzież Wojciecha Górki należy pochwalić za ambitną postawę. "Sanitariusze" odnieśli wczoraj drugie zwycięstwo w sezonie pokonując Milenium.

Czytaj więcej...

Pamar znowu liderem - Wyniki 16. kolejki spotkań MLPNH

29 listopada 2012

Obrońca mistrzowskiego tytułu w Miejskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej znów znalazł się na prowadzeniu. W środowym pojedynku Pamar odniósł pewną wygraną nad Concordią, którą trzeba pochwalić za stawienie mistrzowi dużego oporu. Mati Vet FC zaprezentował dyspozycję z początku sezonu, która pozwoliła im odnieść m. in. zwycięstwo nad Pamarem i bez kłopotów odprawił z kwitkiem drużynę TKKF Apteka Św. Barbary. W trzecim ze środowych spotkań IPA spotkała się z Milenium i po raz drugi w ciągu trzech dni Milenium pozostało bez punktów przegrywając jednym golem.

Czytaj więcej...

Na kłopoty Poręba - Wyniki 15. kolejki MLPNH

27 listopada 2012

Trzy czołowe zespoły Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrały swoje mecze i ponownie zepchnęły na czwarte miejsce prowadzący do tej pory Pamar. Do 11 „oczek” powiększył się dorobek punktowy PTK DB Schenker. Swojego dorobku nie powiększyli z kolei „Sanitariusze”, choć długo stawiali zacięty opór Concordii Oldbojom. Już w środę zespoły rozegrają kolejne trzy spotkania, a najciekawiej zapowiada się mecz Concordii z Pamarem.

Czytaj więcej...

Zobacz relację video z meczu na szczycie MLPNH!

21 listopada 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do obejrzenia pierwszej w historii MLPNH relacji filmowej z meczu ligowego. Prezentujemy skrót najciekawszych akcji poniedziałkowego pojedynku pomiędzy drużynami Vibovitu i Teamu Stalmet. Przypomnijmy, że po zaciętym pojedynku lepsi okazali się ci pierwsi zwyciężając 3:2. Bramki dla zwycięzców zdobyli Robert Kasiński, Tomasz Dura i Krystian Kijak, a dla pokonanych Bartłomiej Flis i Sebastian Basak. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Vibovit lepszy w meczu na szczycie, 300 bramek Roberta Nowosielskiego - Wyniki 14.serii MLPNH

20 listopada 2012

W najciekawszym spotkaniu 14. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie Vibovit Studio DENIM pokonał minimalnie Team Stalmet. „Stalowi” zaprezentowali się bardzo dobrze, grali odważną piłkę i oddawali wiele strzałów na bramkę Bartłomieja Poręby, ale wszystko to okazało się jednak zbyt mało. Nadspodziewanie łatwo wygrał Pamar w meczu z  IPA. 3 punkty zainkasowały ponadto drużyny Mati Vet FC, TKKF Mistral Intermarche oraz PTK DB Schenker. Jubileuszowe 300. trafienie w lidze zanotował gracz PTK DB Schenker Robert Nowosielski. Tym samym stał się on trzecim po Krystianie Kijaku i Robercie Kasiński graczem w historii ligi, który osiągnął barierę trzystu goli. 

Czytaj więcej...

Team Stalmet uratował 3 punkty - Wyniki 12. kolejki MLPNH

13 listopada 2012

W poniedziałkowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem okazał się mecz Teamu Stalmet z Tritechem. Faworyzowana drużyna Dariusza Flisa podeszła do tego meczu zbyt pewna swego, za co została skarcona szybko i boleśnie, bo już po kwadransie gry wynik brzmiał 0:4. Dopiero przerwa podziałała na Stalmet mobilizująco i w przeciągu 10 minut zespół ten wyszedł na prowadzenie 6:4. Gdy w 36.minucie faworyci zdobyli kolejnego gola wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem młodzi piłkarze Wojciecha Górki po utracie siedmiu goli z rzędu wrócili do gry i na 47 sekund przed końcem doprowadzili sensacyjnie do remisu! Niestety klan Górków został doprowadzony do rozpaczy przez skuteczną akcję na 14 sekund przed końcową syreną, a ósmego decydującego gola dla Stalmetu zdobył Grzegorz Krusiński.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów