Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Pamar i TKKF gonią lidera - Wyniki 25. kolejki MLPNH

31 stycznia 2013

W środowych meczach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej faworyci odnieśli wysokie zwycięstwa. Jako pierwsi w szranki stanęli piłkarze Sanitu, którzy pokonali zespół Black&Decker.W drugim meczu TKKF Mistral Intermarche pokonał pewnie Tritech i podobnie jak Sanit zdominował swojego rywala w drugiej części gry. Wicelider Pamar  nie miał problemów ze zdobyciem 3 punktów w meczu przeciwko Milenium.

Czytaj więcej...

Zobacz skrót filmowy z meczu Pamar - TKKF Intermarche!

30 stycznia 2013

Zapraszamy do oglądania skrótu filmowego najważniejszych fragmentów najciekawszego meczu 24. kolejki spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy Pamarem a TKKF Intermarche. Przypomnijmy że ten niezwykle emocjonujący i obfitujący w sytuacje bramkowe mecz zakończył się remisem 2-2.

Czytaj więcej...

W czołówce status quo - Wyniki 24. kolejki MLPNH

29 stycznia 2013

Kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie przyniosła zmian na czele tabeli, a stało się tak, gdyż czołowe zespoły solidarnie zremisowały swoje mecze. Jako pierwsza nieoczekiwanie podzieliła się punktami z Apteką ekipa Concordii Oldbojów. Liderujący Vibovit nie powtórzył wyniku 11:1 z pierwszej rundy i w konfrontacji z Mati Vet FC zanotował drugi wczorajszego dnia remis.  Na deser kolejny remis zafundowały nam zespoły Pamaru i TKKF Mistral Intermrache.

Czytaj więcej...

TKKF pokonał Mati Vet - Wyniki 23.kolejki MLPNH

22 stycznia 2013

W najciekawszym pojedynku 23. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej TKKF Mistral Intermarche spotkał się z Mati Vet FC. Po meczu stojącym na dobrym poziomie lepsza okazała się ekipa Marcina Polywki, która zmniejszyła tym samym dystans do drugiego w tabeli Pamaru do zaledwie dwóch punktów. Do niespodzianki doszło wczoraj w meczu Tritechu z IPA Knurów. Dziewięciobramkowe zwycięstwa odniosły Vibovit Studio DENIM i Concordia Oldboje. Trudną przeprawę przeszedł Team Stalmet pokonując mocno zmotywowaną Aptekę Św. Barbary.

Czytaj więcej...

W środę wygrywali faworyci - Wyniki 22. kolejki MLPNH

17 stycznia 2013

Obyło się bez niespodzianek w środowej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Cała trójka faworytów odniosła zwycięstwa, a najbardziej efektowna wygraną popisał się obrońca tytułu Pamar, który różnica dziesięciu goli wygrał z Tritechem. Po przegranej z Concordia drużyna Teamu Stalmet zainkasowała komplet punktów zwyciężając PTK DB Schenker. Pewne zwycięstwo odniosła ekipa Mati Vet FC, która pokonała Milenium.

Czytaj więcej...

Liga grała dla Antosi Wieczorek - Wyniki 20. i 21. kolejki MLPNH

15 stycznia 2013

Niedziela i poniedziałek były dla drużyn Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej bardzo pracowite, gdyż obyły się dwie serie spotkań, a kilka zespołów po dniu odpoczynku znów wyjdzie na parkiet ponownie w dniu jutrzejszym. Dwóm ligowym kolejkom towarzyszył tym razem niezwykle szczytny cel: prowadzona była zbiórka pieniędzy na operację dla Antosi Wieczorek. Spośród wszystkich spotkań najwięcej emocji, ale zarazem i kontrowersji przyniosły oba mecze Concordii Oldbojów. We wspomnianych dwóch seriach meczów trzy zespoły wzbogaciły się o 6 punktów: Vibovit Studio DENIM, Pamar i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Concordia coraz wyżej - Wyniki 19. serii spotkań MLPNH

8 stycznia 2013

W pierwszej tegorocznej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej drużyna Concordii Oldbojów pokonała IPA Knurów. Sama wygrana zespołu Marka Wierciocha nie jest może niespodzianką, natomiast styl wygranej i jej rozmiary budzą uznanie. Prowadzący w tabeli Vibovit Studio DENIM zainkasował trzy punkty, ale jego gra nie zachwyciła. Najciekawszym meczem okazał się pojedynek Teamu Stalmet z Mati Vet FC. Mecz toczony był w szybkim tempie, a na gola jednych drudzy odpowiadali po chwili trafieniem do bramki rywala. Do 10 punktów swój dorobek powiększył Sanit, z kolei łatwe zwycięstwo odniósł Tritech pokonując Aptekę.

Czytaj więcej...

Pewna wygrana TKKF w zaległym meczu MLPNH

20 grudnia 2012

W środowy wieczór rozegrano zaległy mecz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, w którym TKKF Mistral Intermarche pewnie pokonał ostatni w tabeli Black&Decker. Po tej wygranej piłkarze Marcina Polywki umocnili się na 3. miejscu w tabeli i po Nowym Roku zapewne podejmą się ataku na pozycje zajmowane przez Vibovit i Pamar.

Czytaj więcej...

Stary Rok dla Vibovitu - Wyniki 18. kolejki MLPNH

18 grudnia 2012

Co najmniej do 7 stycznia, kiedy to liga wznowi rozgrywki, liderem pozostanie Vibovit Studio DENIM. Ekipa Roberta Kasińskiego i Krystiana Kijaka pokonała Sanit po dość trudnym spotkaniu, które rozstrzygnęła dopiero w drugiej połowie. Ostatnia w tym roku kolejka spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej nie była szczęśliwa dla zespołu Teamu Stalmet. Kolejne trzy punkty wywalczyła IPA Knurów pokonując młody Tritech oraz Mati Vet FC pokonując PTK DB Schenker. Drugi punkt w rozgrywkach zdobyła drużyna Black&Decker remisując z Apteką Św. Barbary.

Czytaj więcej...

Zobacz skrót filmowy meczu Vibovit - Intermarche!

12 grudnia 2012

Zgodnie z zapowiedziami zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poniedziałkowego meczu na szczycie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie pomiędzy zespołami Vibovit Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Przypomnijmy, że Vibovit wygrał 4:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli Mariusz Sikora - 3 oraz Michał Bagiński - 1. Dla pokonanych honorowego gola strzelił Łukasz Michalski.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów