Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Ósma wygrana TKKF - Wyniki 9. kolejki MLPNH w Knurowie

17 grudnia 2013

Osiem wygranych w ośmiu spotkaniach – to dorobek prowadzącego w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespołu TKKF Mistral Intermarche. Wczoraj wieczorem drużyna Marcina Polywki w meczu na szczycie pokonała Team Stalmet, ale losy tego dobrego i wyrównanego pojedynku ważyły się do ostatnich sekund. Wicelider Vibovit Studio DENIM nadspodziewanie łatwo poradził sobie z Concordią Oldbojami grając bez rezerwowych, a dokładnie rzecz biorąc z kontuzjowanym rezerwowym Michałem Bagińskim.

Czytaj więcej...

Team Stalmet pokonał IPA

10 grudnia 2013

W ósmej kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem był mecz Teamu Stalmet z IPA Knurów. Ci drudzy po dokonaniu poważnych wzmocnień w osobach Łukasza Spórny i Marcina Rozumka mieli podstawy do myślenia o wygranej nad faworytem, co potwierdziła wyrównana pierwsza połowa spotkania zakończona remisem. 

Czytaj więcej...

Pierwsze punkty Schenkera - Wyniki 7. kolejki MLPNH w Knurowie

26 listopada 2013

W siódmej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej niespodziewane zwycięstwo odniosła drużyna PTK DB Schenker, która pokonała zajmujący do tej pory czwarte miejsce w tabeli Tritech Big-Bud. Również po raz pierwszy w tym sezonie zagrał 4-krotny król strzelców ligi Łukasz Spórna. Popularny „Loki” przyczynił się do wygranej swojego nowego zespołu IPA Knurów nad Olympiakosem Gierałtowice strzelając dwa gole. Liderujący TKKF Mistral Intermarche nie miał problemów z pokonaniem beniaminka z Sośnicowic. Równie wysokie zwycięstwa odniosły dwa inne czołowe zespoły ligi: Team Stalmet i Vibovit Studio DENIM.

Czytaj więcej...

Team Stalmet pokazał siłę - Wyniki 6. kolejki MLPNH w Knurowie

19 listopada 2013

W szóstej kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Team Stalmet stał się sprawcą pierwszej w tym sezonie porażki Tritechu Big-Bud. Wprawdzie ekipa Dariusza Flisa jako pierwsza straciła bramkę, ale szybko wyszła na prowadzenie i kontrolowała przebieg spotkania. Dzięki wygranej „Stalowi” awansowali na pozycję wicelidera zajmowaną dotąd przez ich rywala. Dobre spotkanie rozegrali aktualni mistrzowie Vibovit Studio Denim pokonując ZZ Kadra. Wiele wysiłku w zdobycie kompletu punktów musiał włożyć wczoraj zespół IPA. W meczu beniaminków zespół Sośnicowic wygrał z Olympiakosem Gierałtowice rehabilitując się za wysoką porażkę sprzed dwóch tygodni z Teamem Stalmet.

Czytaj więcej...

Nacynianka: „Yes, we can!” - Wyniki 5. kolejki MLPNH w Knurowie

5 listopada 2013

W piątej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej o pierwsze zwycięstwo pokusiła się Nacynianka wygrywając z PTK DB Schenker. Wygrana ta mocno podbudowała zespół z Rybnika, który w przyzwyczaił nas do okupowania dolnych rejonów tabeli. Wiele emocji dostarczył mecz Kadry z Olympiakosem. Niespodziewanie po pięciu seriach na pozycji wicelidera plasuje się Tritech Big-Bud, który pozostaje drugą obok TKKF niepokonaną drużyną w lidze.

Czytaj więcej...

Przemysław Kośmider rozstrzelał IPA - Wyniki 4. kolejki MLPNH w Knurowie

29 października 2013

W czwartej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem był pojedynek IPA Knurów z TKKF Mistral Intermarche. Liderujący TKKF wygrał zasłużenie ten mecz, a walnie do tego przyczynił się Przemysław Kośmider, który strzelił dla swojej drużyny pięć pierwszych bramek. W mocno osłabionym składzie i bez rezerwowych przystąpił do meczu z PTK DB Schenker zespół Vibovitu, ale ostatecznie zdołał wywalczyć trzy punkty po golach Grzegorza Bębna i Adriana Zabłockiego. Po porażce z ZZ Kadra zrehabilitował się Team Stalmet, jednak wygrana z debiutantem z Gierałtowic wcale nie przyszła łatwo.

Czytaj więcej...

Kadra jak Niemcy - Wyniki 3. kolejki MLPNH w Knurowie

22 października 2013

W 3. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do meczu na szczycie pomiędzy Vibovtem Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Pojedynek knurowskich potentatów na swoją korzyść rozstrzygnęli ci drudzy dysponując szerszą ławką rezerwowych i optymalnym składem. Po raz kolejny zawodnicy ZZ Kadra trzymali swoich sympatyków w napięciu do ostatnich sekund spotkania. Dobre widowisko stworzyły też zespoły Concordii Oldbojów i IPA Knurów.

Czytaj więcej...

Team Stalmet wyKadrowany - Wyniki 2.kolejki MLPNH

15 października 2013

Najwięcej emocji spośród wszystkich spotkań drugiej kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przyniósł mecz Teamu Stalmet z ZZ Kadra. Sporo wrażeń przyniosło również spotkanie IPA Knurów – Sośnicowice. Drugi remis w drugim spotkaniu zaliczyli piłkarze Concordii Oldbojów remisując z Tritechem Big-Bud. Pewne zwycięstwo odniósł Vibovit Studio DENIM pokonując beniaminka z Gierałtowic oraz TKKF Mistral Intermarche odprawiając debiutujący w tym sezonie PTK DB Schenker.

Czytaj więcej...

„Halówka” ruszyła po raz 24.

8 października 2013

Wczoraj już po raz 24. wystartowały rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Choć od powstania ligi minęło prawie ćwierćwiecze, to na parkiecie szczygłowickiej hali można było zobaczyć kilku piłkarzy, którzy zaczynali swoją przygodę z knurowską ligą w  1990 roku. Pierwszym liderem został Team Stalmet, który wygrał z powracającą do ligi po roku przerwy Nacynianką.

Czytaj więcej...

Nabór do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2013/14

20 sierpnia 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2013/14. Rozgrywki, w których uczestniczyć mogą zawodnicy urodzeni w roku 1997 i starsi, odbywać się będą w poniedziałki i wybrane środy w hali sportowej w Knurowie-Szczygłowicach w godzinach wieczornych. Planowany początek rozgrywek: 23.09.2013. Zgłoszeń można dokonywać w terminie do 10.09.2013 pod numerem telefonu (0-32) 335-20-14 lub 602-724-457.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów