Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Regionalny Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - 03.06.2017

23 maja 2017

TKKF Ognisko Szczygłowice oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają na Regionalny Miting Pływacki, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca na pływalni krytej MOSiR przy ulicy Górniczej 2 w Knurowie-Szczygłowicach. Zawody te organizowane są z okazji obchodów Dnia Dziecka, a prawo startu mają dzieci trenujące w klubach z roczników 2011-2004. Rozpoczęcie rywalizacji i pierwsze starty o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym pływakom.

Czytaj więcej...

Nowy grafik zajęć aerobic

22 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od wtorku 23 maja zmianie ulegnie harmonogram zajęć aerobic odbywających się w sali rekreacyjnej przy ul. Górniczej 2. Prosimy o zapoznanie się z nowym grafikiem zajęć. Serdecznie zapraszamy na wybrane przez Państwa formy zajęć, zachęcamy do regularnego uczęszczania oraz dbania o swoje zdrowie i kondycję.  

Czytaj więcej...

VII Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota - zaproszenie dla biegaczy

18 maja 2017

Powiat Gliwicki oraz Gmina Pilchowice serdecznie zapraszają wszystkich biegaczy do uczestnictwa w VII Biegu Ulicznym im. ks. Konstantego Damrota, który odbędzie się 24 czerwca. Biegacze będą mieli możliwość startu w dwóch biegach: główny na dystansie 5 km oraz mini-biegu dla dzieci i młodzieży do 15 lat na dystansie 100 m. 

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny dla Joasi Mierzwa - 3.06.2017

18 maja 2017

W sobotę 3 czerwca odbędzie się Koncert Charytatywny  dla Joasi Mierzwa, na który serdecznie zapraszamy. W trakcie trwania imprezy organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji między innymi konkursy sportowe. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się na plakatach. Zapraszamy w imieniu organizatorów do Domu Kultury w Szczygłowicach. Wstęp Wolny!

Czytaj więcej...

IX Knurowskie Dni Integracji "Bądźmy Razem"

11 maja 2017

W przyszłym tygodniu odbędą się kolejne już IX Knurowskie Dni Integracji pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Knurów Adama Ramsa, którę potrwaja od 17 do 21 maja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z plakatem promujacym w/w imprezę. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, jako współorganizator, zaprasza wszystkich chętnych do integracji w trakcie trwania DKI. "Bądźmy razem".

Czytaj więcej...

XXVI Bieg Młodości dla Dzieci i Młodzieży pod Patronatem Prezydenta Miasta Knurów - 1.06.2017

8 maja 2017

XXVI Knurowski Bieg Młodości odbędzie się  w dniu 1.06.2017 w Parku NOT w Szczygłowicach. Dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych rywalizować będą według kategorii w podziale na roczniki. Celem  jest upowszechnienie biegania wśród dzieci i młodzieży, jako elementu aktywności fizycznej, która ma wpływ na zdrowie człowieka. MOSiR Knurów i AKB Knurów zapraszają do wspólnego biegania!!!

Czytaj więcej...

Dentim Clinic najlepszy w "Majówce z piłką"

4 maja 2017

Katowicki zespół Dentim Clinic okazał się najlepszy w rozegranym po raz drugi turnieju piłkarskim "Majówka z piłką", który odbył się w ostatnią niedzielę na kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie. Katowiczanie wygrali turniej zasłużenie wygrywając wszystkie 9 spotkań. W finałowym pojedynku pokonali oni dobrze znany w Knurowie zespół Ivetu Gliwice. Spośród knurowskich zespołów najlepiej spisały się Tritech i Wezyr, które dotarły do ćwierćfinałów.

Czytaj więcej...

Turniej Bilardowy OSP Knurów - 22.04.2017

27 kwietnia 2017

W minioną sobotę w OSP Knurów odbył się Turniej Bilardowy, w którym udział wzięły drużyny P.W.SAMTRANS, JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Zwycięzcą Turnieju została ekipa P.W.SAMTRANS w składzie Dariusz Kardas, Bogusław Bykuć, Wojciech Juszczyk. Na dalszych miejscach odpowiednio uplasowały się drużyny: JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Organizatorem turnieju było OSP Knurów przy współorganizacji knurowskiego MOSiR- u.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dariusz Kardas - zwycięzca wszystkich swoich potyczek.

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw pełna emocji!

26 kwietnia 2017

W dniu wczorajszym odbyła się IV Olimpiada Gier i Zabaw dla Przedszkolaków. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już od samego rana mogliśmy zauważyć radość, uśmiech oraz emocje, które towarzyszyły wszystkim obecnym. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez i można śmiało powiedzieć, że cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród uczestników, tj. knurowskich dzieci z Przedszkoli. Uroczysta defilada, na której zaprezentowały się Miejskie Przedszkola numer 2,3,5,7,12,13 oraz Przedszkole Wesołe Nutki była zwiastunem tego co odbyło się później. Otwarcia Olimpiady dokonał Przewodniczący Rady Miasta Pan Tomasz Rzepa.

Czytaj więcej...

"Majówka z piłką" po raz 2.

24 kwietnia 2017

Już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia odbędzie się druga edycja wiosennego turnieju piłkarskiego „Majówka z piłką”, którego współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podobnie jak przed rokiem, miejscem rozgrywek będzie kompleks boisk wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów, a koordynatorzy imprezy Marcin Polywka i Dariusz Flis spodziewają się udziału 17 drużyn. Nie zabraknie w tej stawce przedstawicieli Knurowa, znanych z rozgrywek halowych: Teamu Stalmet, Bud-Expert Teamu i TKKF-u Mistral Intermarche, ponadto nasze miasto reprezentować będą Wezyr oraz kobieca drużyna Concordii.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów