Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Już w niedzielę Knurowski Festyn Piłkarski!

3 czerwca 2016

Już w niedzielę, 5 czerwca, na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR odbędzie sie duże wydarzenie sportowe, na które wiele osób z niecierpliwością wyczekuje. Knurowski Festyn Piłkarski, bo o nim mowa, ruszy o 9.00. Szykuje się zacięta rywalizacja mlodych piłarskich talentów oraz spore atrakcje towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali m.in. turnieje piłkarskie roczników 2002 i 2004, konkursy z nagrodami, dmuchańce i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz prezentacje markowych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa na to wydarzenie i zachęcamy do odwiedzenia kompleksu boisk!

Czytaj więcej...

Knurowski Festyn Piłkarski - 05.06.2016

18 maja 2016

Już 5 czerwca na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych odbędzie sie duże wydarzenie sportowe. Knurowski Festyn Piłkarski, bo o nim mowa, jest inicjatywą Akademi Piłki Nożnej w Knurowie oraz sponsorów. Szykuje się zacięta rywalizacja mlodych piłarskich talentów oraz spore atrakcje towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali m.in. turnieje piłkarskie roczników 2002 i 2004, konkursy z nagrodami, dmuchańce i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz prezentacje markowych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa na to wydarzenie!

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do XXIV Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXI Mistrzostw Polski Górników na 10 km - 25.09.2016

18 maja 2016

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do XXIV Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXI Mistrzostw Polski Górników na 10 km. Bieg odbędzie się w niedzielę 25 września 2016 r. Zapraszamy do zapoznawania się z regulaminem biegu oraz zapisów online!

Czytaj więcej...

Fotorelacja z Olimipady Gier i Zabaw dla Przedszkolaków

17 maja 2016

Po raz kolejny hala sportowa w Szczygłowicach była areną niesamowitych emocji i radości. W ubiegły wtorek, 10 maja, parkiet hali opanowały knurowskie dzieci, które brały udział w "Olimpiadzie Gier i Zabaw dla Przedszkolaków". Zabawa jak zwykle była przednia a dzieci aktywnie i z uśmiechem na buziach startowały we wszystkich konkurencjach sprawnościowych. Zapraszamy do oglądania obszernej fotorelacji z tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

Europejski Piknik Sportowo - Rekreacyjny - 14.05.2016

6 maja 2016

W sobotę 14 maja na Kompleksie Boisk ORLIK odbędzie się Piknik Sportowo - Rekreacyjnych dla uczniów Szkół Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych. Organizatorami pikniku jest Młodzieżowa Rada Miasta Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do udziału !!! Będzie się działo !!!

Czytaj więcej...

Sengam Łazy najlepszy na knurowskiej "Majówce z piłką"

5 maja 2016

16 drużyn piłkarskich wzięło udział w turnieju pod nazwą „Majówka z Piłką”, który odbył w ostatnią sobotę na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnych w Knurowie. Nasze miasto reprezentowały cztery ekipy, spośród których Wezyr i Bud-Expert Team zakończyły grę w fazie eliminacji, TKKF Mistral Intermarche w ćwierćfinale, a Team Stalmet zajął miejsce czwarte. Poza Knurowem swoich uczestników miały Gliwice, Zabrze, Katowice, Bielsko-Biała, Łazy, a nawet dolnośląskie Legnickie Pole. Turniej wygrała ekipa Sengamu Łazy, która w finale po rzutach karnych okazała się lepsza od Reprezentacji Śląskiej Ligi Górniczej z Katowic.

Czytaj więcej...

Kolejna "Olimpiada Gier i Zabaw dla przedszkolaków" przed nami!

28 kwietnia 2016

Juz we wtorek 10 maja hala sportowa MOSiR w Szczygłowicach stanie się areną „Olimpiady Gier i Zabaw  dla Przedszkolaków”. Początek imprezy, w której wezmą udział dzieci z knurowskich przedszkoli to godzina 9.30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rodziców, do wspierania dzieci w ich pierwszym wydarzeniu sportowym.

Czytaj więcej...

IV Międzynarodowe Seminarium Aikido WEFYA - 23-24.04.2016 r.

15 kwietnia 2016

W dniach 23-24.04.2016r w Knurowie odbędzie się wydarzenie dużego formatu. W hali sportowej MOSIR zorganizowane zostanie IV Międzynarodowe Seminarium Aikido WEFYA. W ramach tego wydarzenia do Polski przyjeżdza wielka postać światowego Aikido, Kyoshi Kevin Blok ( Kanada), posiadacz 8 Dana w Aikido Yoshinkan. 

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Orlików r. 2006 i młodsi z okazji jubileuszu 10-lecia APN Knurów - 9.04

6 kwietnia 2016

Już w najbliższą sobotę (9 kwietnia) na Kompleksie Boisk MOSiR odbędzie się turniej dla zawodników z rocznika 2006 i młodsi organizowany przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie. Wezmą w nim udział następujące zespoły: APN Knurów, Concordia Knurów, ROW Rybnik, Piast Gliwice, MKS Zaborze, AKS Chorzów, Górnik Zabrze, MOSiR Czerwionka. Początek turnieju o godz. 9.00. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Wyniki z Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

21 marca 2016

W niedzielę 20.03.2016 r. na Hali Sportowej MOSiR w Knurowie, został rozegrany turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet w kategorii „ kadetek ”, organizowany przez TKKF Szczygłowice i MOSiR Knurów. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn. Był to jeden z kilku planowanych turniejów dla naszych „ kadetek ”. Oczywiście w pierwszej kolejności uczczenie Dnia Kobiet a następnie rozegranie jak najwięcej meczy, celem zgrania się naszej dziewczęcej drużyny.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów