Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Siatkówki Plażowej w kategoriach OPEN oraz MIXT.

22 lipca 2016

1 lipca na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie odbył się kolejny Turniej Siatkówki Plażowej. Rozgrywki toczone były w dwóch kategoriach jednocześnie, tj. w kategorii OPEN oraz MIXT. Ogółem do rywalizacji przystąpiło 13 par. W kategorii MIXT najlepiej zaprezentowała się para Gabriela Małota/Robert Porwoł z Knurowa/Wodzisławia Śląskiego. W kategorii OPEN zwyciężyła para w składzie Adrian Ciupa/ Grzegorz Łakomy z Gliwic. Najlepiej z Knurowa zaprezentował się Marek Kabiczke wraz z kolegą Arkadiuszem Łokociejewskim , którzy to ustąpili miejsca tylko parze zwycięzców.

Czytaj więcej...

Polska zwycięzcą knurowskiego „Mini-EURO 2016”

11 lipca 2016

W miniony piątek na knurowskim Orliku odbył się pierwszy wakacyjny turniej piłkarski. Podczas „Mini-Euro 2016” do rywalizacji przystąpili zawodnicy z roczników 2002 i młodsi. Chłopcy w ramach zwalczenia wakacyjnej nudy i podejmowania aktywnego wypoczynku zjechali na Orlika, stworzyli własne drużyny i wybrali  narodowość, która będą reprezentować. Niezmiernie cieszy fakt, że do turnieju w ramach akcji „Lato w mieście” zgłosiło się prawie 50 zawodników w różnym wieku. Najmłodszy piłkarz, który zagrał w knurowskim „Mini-Euro 2016” miał 9 lat. Warto odnotować, że pierwsze miejsce zajął zespół Polski!

Czytaj więcej...

Piłkarska niedziela na "Leśnym Zaciszu"

11 lipca 2016

Niedziela na kąpielisku  „Leśne Zacisze” upłynęła pod znakiem piłki nożnej w wydaniu plażowym. Na rozgrzewkę przed rywalizacją zespołową młodzi zawodnicy wzięli udział w konkursie żonglerki. Zdecydowanym zwycięzcą konkursu został Kacper Burzec, który w swojej najlepszej próbie podbił piłkę 40 razy. Po tych zmaganiach rozpoczął się turniej beach soccera w dwóch kategoriach: dzieci i młodzieży oraz dorosłych. 

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej - "LATO W MIEŚCIE"

4 lipca 2016

W ramach akcji "LATO W MIEŚCIE" zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej na kąpielisku "Leśne Zacisze". Turniej odbędzie się  5 lipca 2016r. a poczatek zaplanowano o godzinie 10:30. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie akcji "LATO W MIEŚCIE" Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gry i zabawy w wodzie na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

21 czerwca 2016

W sobotnie południe dzieci przebywające na kąpielisku miały okazje uczestniczyć w grach i zabawach w wodzie. Jak można było zauważyć zabawy organizowane przez Instruktorów MOSiR Knurów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Radość, uśmiech i emocje towarzyszyły dzieciom w trakcie pokonywania kolejnych zadań a wszystko to działo sie przy świetnej muzyce. Dzieci do dyspozycji miały między innymi dmuchane piłki, rekiny, raki, płaszczki oraz koła. Temu wszystkiemu towarzyszyła piękna pogoda.

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej na inaugurację Kąpieliska "Leśne Zacisze" - 18.06.2016

21 czerwca 2016

W sobotni poranek na inaugurację nowo oddanego do użytku Kąpieliska "Leśne Zacisze" rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej. Do udziału w nim zgłosiło się 11 drużyn, które to zostały podzielone na dwie kategorie. W pierwszej grupie zagrały zespoły: Sisterki, Paseczki, Trio, APN, Turbokozaki, Cytrynki. W drugiej natomiast grupie zagrały zespoły: Pogromcy Pasztetów, Rybki, Alkomaty, Brygada Rozbrykanych Kucyków, Żubry. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Marlena Bartosik i Zuzanna Klasa oraz Grzegorz i Nicolle Rybakiewicz.

Czytaj więcej...

Za nami Finał Grand Prix Knurowa w pływaniu - wyniki, relacja foto/video

15 czerwca 2016

W minioną sobotę na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbył się Finał Grand Prix Knurowa w pływaniu. W zawodach brały udział dzieci ze szkół podstawowych, które rywalizowały podczas czterech rund cyklu o puchar Prezesa TKKF Szczygłowice. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez pływaków w rundzie finałowej oraz klasyfikację generalną całego Grand Prix. Zapraszamy również do oglądania relacji foto/wideo z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Działo się! Relacja wideo/foto z Knurowskiego Festynu Piłkarskiego!

7 czerwca 2016

W niedzielę Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR był areną Knurowskiego Festynu Piłkarskiego. Oprócz rywalizacji młodych adeptów piłki nożnej działo się wiele, a organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji by zachęcić mieszkańców Knurowa i okolicznych miejscowości do spędzenia tego dnia na boiskach przy ul. Ułanów i Al. Lipowej. Zapraszamy do oglądania wideorelacji oraz galerii zdjęć z tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

Już w niedzielę Knurowski Festyn Piłkarski!

3 czerwca 2016

Już w niedzielę, 5 czerwca, na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR odbędzie sie duże wydarzenie sportowe, na które wiele osób z niecierpliwością wyczekuje. Knurowski Festyn Piłkarski, bo o nim mowa, ruszy o 9.00. Szykuje się zacięta rywalizacja mlodych piłarskich talentów oraz spore atrakcje towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali m.in. turnieje piłkarskie roczników 2002 i 2004, konkursy z nagrodami, dmuchańce i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz prezentacje markowych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa na to wydarzenie i zachęcamy do odwiedzenia kompleksu boisk!

Czytaj więcej...

Knurowski Festyn Piłkarski - 05.06.2016

18 maja 2016

Już 5 czerwca na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych odbędzie sie duże wydarzenie sportowe. Knurowski Festyn Piłkarski, bo o nim mowa, jest inicjatywą Akademi Piłki Nożnej w Knurowie oraz sponsorów. Szykuje się zacięta rywalizacja mlodych piłarskich talentów oraz spore atrakcje towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali m.in. turnieje piłkarskie roczników 2002 i 2004, konkursy z nagrodami, dmuchańce i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz prezentacje markowych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa na to wydarzenie!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów