Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Wawrzonkowski show - Wyniki 19. kolejki MLPNH w Knurowie

11 marca 2014

W 19. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej niespotykaną skutecznością popisał się zawodnik PTK DB Schenker Szymon Wawrzonkowski. W meczu przeciwko ZZ Kadra wicelider klasyfikacji snajperów zdobył dla swojego zespołu wszystkie 6 goli. „Petekowcy” dzięki wygranej opuścili długo zajmowane przez nich jedno z dwóch ostatnich miejsc w tabeli. Lider rozgrywek Vibovit Studio DENIM pokonał z trudem Tritech Big-Bud. Pięcioma golami w tym meczu podzieliło się dwóch zawodników: Robert Kasiński i Grzegorz Górka. Liderowi dotrzymuje kroku TKKF Mistral Intermarche. Drużyna Marcina Polywki pokonała beniaminka z Gierałtowic i ciągle liczy na mistrzowski tytuł.

Czytaj więcej...

Concordia zatrzymuje faworytów - Wyniki 18. kolejki MLPNH

4 marca 2014

W 18. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej drużyna Concordii Oldbojów po raz drugi w odstępie dwóch tygodni odebrała punkty faworytowi do mistrzostwa. Po niedawnym remisie z TKKF Mistral Intermarche, tym razem Concordia pokonała Team Stalmet. Trzecia drużyna ligowej tabeli prowadziła wprawdzie 1:0 i 2:1, ale na 6 minut przed końcem gry było już 4:2 dla drużyny Dawida Wierciocha i spółki. Zawodnik ten trzykrotnie celnie trafiał do bramki „Stalowych”, natomiast utrzymanie korzystnego wyniku w końcówce meczu piłkarze Concordii zawdzięczają świetnej postawie swojego bramkarza Adama Dziuby.

Czytaj więcej...

Concordia powalczyła - Wyniki 16. kolejki MLPNH w Knurowie

18 lutego 2014

W 16. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej z dobrej strony pokazała się drużyna Concordii Oldbojów, która w meczu przeciwko faworyzowanemu TKKF Mistral Intermarche była bliska zwycięstwa. TKKF objął prowadzenie po przerwie, ale Concordia odpowiedziała z nawiązką. Wyrównał Piotr Molata, a minutę później pięknym strzałem popisał się Dawid Wiercioch. Ostatecznie TKKF zdołał w końcówce wyrównać, ale remis jest dla tej drużyny jak porażka, gdyż jeszcze kilka tygodni temu drużyna Marcina Polywki prowadziła zdecydowanie w tabeli rozgrywek, a dziś jej szanse na mistrzostwo są dużo mniejsze.

Czytaj więcej...

IPA urwała punkty TKKF - Wyniki 15. kolejki MLPNH w Knurowie

11 lutego 2014

Po czterech miesiącach w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do zmiany lidera. Prowadzący dotychczas w tabeli zespół TKKF Mistral Intermarche w najciekawszym meczu poniedziałkowego wieczoru zremisował z IPA Knurów 3:3. Lider był bliski wygranej, gdy w drugiej połowie odzyskał prowadzenie i do końca meczu pozostawały tylko 4 minuty. Końcowy zryw IPA przyniósł jednak gola Łukasza Spórny, najlepszego piłkarza tego spotkania i strata punktów przez drużynę Marcina Polywki oznaczała utratę przodownictwa w tabeli.

Czytaj więcej...

Vibovit pokonał TKKF - Wyniki 14 kolejki MLPNH w Knurowie

4 lutego 2014

W 14. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do pojedynku lidera z wiceliderem. Prowadzący w tabeli TKKF Mistral Intermarche w przypadku wygranej nad Vibovitem byłby już bardzo blisko zdobycia mistrzostwa i zapewne nie roztrwoniłby już 7-punktowej przewagi nad swoim rywalem. Stało się jednak inaczej, gdyż Vibovit Studio DENIM zagrał bardzo dobry mecz i po dwóch golach Michała Bagińskiego i jednym Roberta Kasińskiego wygrał szlagier 3:2. Wynik ten gwarantuje walkę o tytuł do ostatniej kolejki, a wiele do powiedzenia oprócz wspomnianych dwóch zespołów będzie miał jeszcze Team Stalmet, który wprawdzie traci do TKKF i Vibovitu odpowiednio 6 i 5 punktów, ale rozegrał o jedno spotkanie mniej.

Czytaj więcej...

Nauka poszła w las - Wyniki 13. kolejki MLPNH w Knurowie

28 stycznia 2014

14 października ub. roku Team Stalmet sensacyjnie przegrał z 3:4 z ZZ Kadra, pomimo, że prowadził w tym meczu już 3:0. Wydawałoby się, że sytuacja taka nie ma prawa się powtórzyć, tymczasem wczoraj „Stalowi” omal nie skopiowali swojego „wyczynu”. Gdy po 15 minutach zespół Dariusza Flisa prowadził 6:1 chyba nikt nie wierzył, że w tym meczu największe emocje jeszcze przed nami. Tymczasem jeszcze przed przerwą „Kadrowcy” strzelili trzy gole, a na pięć minut przed końcem doprowadzili do remisu. Będący od 20 minut w stanie letargu Stalmet zdecydował się wycofać bramkarza i po chwili przegrywał 7:8! Punkt dla faworytów uratował Łukasz Wolsztyński, ale remis kosztował Team Stalmet spadek na trzecie miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Od 0:4 do 6:4

21 stycznia 2014

Tytułowy wyczyn był dziełem drużyny z Sośnicowic, która w 12. kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej spotkała się z ekipą Concordii Oldbojów. Kiedy kilka minut po przerwie Damian Kozdroń strzelił dla Concordii czwartego gola i zespół ten wreszcie zaczął przypominać drużynę z poprzedniego sezonu, niewielu było takich, którzy dawali jeszcze ich rywalom jakiekolwiek szanse. Tymczasem w ostatnich 11 minutach beniaminek dokonał niemożliwego i wykazując się niesamowitą skutecznością rozstrzygnął mecz na swoją korzyść strzelając z rzędu sześć goli.

Czytaj więcej...

Liga zagrała dla WOŚP - Wyniki 11. kolejki MLPNH

13 stycznia 2014

Zgodnie z tradycją zespoły występujące w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 11. kolejka spotkań połączona z ze zbiórką pieniędzy na cele charytatywne nie przyniosła niespodzianek, a trzy czołowe zespoły zaliczyły komplet zwycięstw.

Czytaj więcej...

Wieczór niespodzianek! - Wyniki 10. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie

24 grudnia 2013

W przedświątecznej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do kilku dużych niespodzianek. Już w pierwszym wczorajszym meczu liderujący TKKF Mistral Intermarche nieoczekiwanie tylko zremisował z Tritechem Big-Bud tracąc pierwsze punkty w tym sezonie. Drugi rozgrywany wczoraj mecz przyniósł druga niespodziankę, a była nią wygrana ostatniego w tabeli PTK DB Schenker z Concordią. Na deser w meczu na szczycie Team Stalmet wygrał z Vibovitem. Wygrana „Stalowych” była zasłużona, chociaż już po 5 minutach Vibovit prowadził 2:0.

Czytaj więcej...

Ósma wygrana TKKF - Wyniki 9. kolejki MLPNH w Knurowie

17 grudnia 2013

Osiem wygranych w ośmiu spotkaniach – to dorobek prowadzącego w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespołu TKKF Mistral Intermarche. Wczoraj wieczorem drużyna Marcina Polywki w meczu na szczycie pokonała Team Stalmet, ale losy tego dobrego i wyrównanego pojedynku ważyły się do ostatnich sekund. Wicelider Vibovit Studio DENIM nadspodziewanie łatwo poradził sobie z Concordią Oldbojami grając bez rezerwowych, a dokładnie rzecz biorąc z kontuzjowanym rezerwowym Michałem Bagińskim.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów