Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Znany jest już terminarz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej - runda zimowa

30 września 2015

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem oraz pozostałymi dokumentami dotyczącymi kolejnej edycji Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na dzień 12.10.2015.

Czytaj więcej...

Spóźniony finisz TKKF-u

18 sierpnia 2015

We wczorajszej kolejce Ligi Orlika dwa zwycięstwa odniosła drużyna TKKF-u Mistral Intermarche. Szczególnie cenne jest zwycięstwo tego zespołu nad ZZ Kadrą, która aspiruje do wicemistrzostwa ligi. W swoim drugim spotkaniu TKKF wysoko pokonał juniorów Concordii, jednak zdobyte jednego wieczoru 6 punktów to za mało by stanąć na podium rozgrywek. Warto tutaj dodać, że w tym drugim meczu 7 goli knurowskiej młodzieży strzelił weteran Dariusz Flis.

Czytaj więcej...

Dziesiątka w podwójnej koronie

27 kwietnia 2015

Już tradycyjnie halowe rozgrywki piłkarskie organizowane przez MOSiR wieńczył niedzielny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Główne trofeum padło łupem zespołu TS 10ka.pl Zabrze, który potwierdził tegoroczną dominację i wygrał wszystkie swoje spotkania. W finale mistrzowie pokonali zwycięzców poprzedniej edycji MLPNH Vibovit, a w meczu o 3. miejsce Tritech po serii rzutów karnych okazał się lepszy od UKS Milenium I.

Czytaj więcej...

Srebrna IPA - wyniki 25 kolejki MLPNH w Knurowie

14 kwietnia 2015

W przedostatniej kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej IPA Knurów zgodnie z przewidywaniami pokonała ostatni w tabeli UKS Milenium II i osiągnęła swój największy sukces zapewniając sobie wicemistrzowski tytuł. Po tej wygranej szanse na drugą lokatę stracił Team Stalmet, który w najciekawszym meczu wczorajszego wieczoru spotkał się z Vibovitem. Jak się okazało, „Stalowi” napotkali zmotywowanego i dobrze dysponowanego przeciwnika i musieli zejść z parkietu pokonani ponosząc trzecią z rzędu porażkę. Spowodowała ona, że czwarty w tabeli Tritech po ograniu w skromnych rozmiarach Olympiakosu zrównał się punktami z zespołem Dariusza Flisa i o „brązie” rozstrzygnie ostatnia kolejka.

Czytaj więcej...

Dziesiątka dopełniła formalności

31 marca 2015

Zgodnie z oczekiwaniami zespół TS 10ka.pl Zabrze dopełnił formalności i po wygranej nad TKKF Mistral Intermarche jako pierwsza drużyna spoza naszego miasta zdobył mistrzostwo Knurowa w piłce nożnej halowej. Zwycięstwo to nie przyszło łatwo i długo zapowiadało się na niespodziankę, bo TKKF jeszcze na 11 minut przed końcem gry prowadził 2:0. W trudnym momencie ciężar gry wziął na siebie Ariel Mnochy, którego hat-trick zapewnił upragniony tytuł.

Czytaj więcej...

Dziesiątka o krok od mistrzostwa - wyniki 23 kolejki MLPNH w Knurowie

24 marca 2015

We wczorajszej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do kolejnego meczu na szczycie pomiędzy TS 10ka.pl Zabrze a Teamem Stalmet. Lider ponownie przeszedł trudny egzamin pomyślnie i jest bardzo bliski zdobycia mistrzowskiego tytułu, do którego brakuje mu już tylko jednej wygranej. Do wczorajszego zwycięstwa walnie przyczynił się superstrzelec Ariel Mnochy, autor 4 goli.  Porażka różnicą trzech goli sprawia, że „Stalowi” nie liczą się już w grze o tytuł i muszą się skupić na walce o wicemistrzostwo, które byłoby ich najlepszym wynikiem w historii. Jedyny od wczoraj konkurent Dziesiątki do tytułu, zespół IPA, pokonał Olympiakos Gierałtowice i trzeba podkreślić, że po raz kolejny napotkał zmotywowanego rywala. 

Czytaj więcej...

Żarty się skończyły - wyniki 21 kolejki MLPNH

10 marca 2015

W 21. kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej trzy czołowe zespoły pewnie wygrały swoje mecze, ale już przez najbliższe trzy tygodnie czekają nas bezpośrednie pojedynki głównych faworytów, które rozstrzygną losy mistrzostwa Knurowa w futsalu 2015. Liderująca „Dziesiątka” ograła łatwo Olympiakos Gierałtowice, a Ariel Mnochy po odpokutowaniu kary za kartki znów strzelił pół tuzina goli. Znacznie wyżej postawioną poprzeczkę napotkała IPA, której rywalem był UKS Milenium I. Trzeci w tabeli Team Stalmet po raz kolejny zagrał radosny futsal i tak jak łatwo strzelał gole, tak i je tracił w meczu z młodzieżą Teamu 98. Efektem tego było aż 18 bramek.

Czytaj więcej...

Dobra passa UKS Milenium - wyniki 18 kolejki MLPNH

17 lutego 2015

W 18. kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna UKS Milenium I. Podopieczni Marcina Wawrzynka od dłuższego czasu grali lepiej niż wskazywałyby na to jej wyniki i pozycja w tabeli, teraz w końcu dobra gra przynosi punkty. Wczoraj wieczorem UKS pokonał po wyrównanym meczu TKKF Team 98. Tylko w pierwszej połowie Nacynianka była równorzędnym rywalem dla liderującego TS 10ka.pl. Trwającą blisko 3 miesiące passę bez zwycięstwa przerwał wreszcie Veritaksu Gumiland i pokonał wyżej notowany Olympiakos Gierałtowice. 

Czytaj więcej...

Zgodny krok liderów - wyniki 14 kolejki MLPNH w Knurowie

20 stycznia 2015

W poniedziałkowy wieczór piłkarze Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej rozpoczęli rundę rewanżową. Obyło się w niej bez niespodzianek, a trzy czołowe zespoły zgodnie odniosły zwycięstwa. Prowadząca w tabeli IPA przez pół godziny toczyła wyrównany pojedynek z Tritechem, ale w końcówce górę wzięło doświadczenie lidera, który ostatecznie wygrał różnica pięciu goli. Aż 14 goli strzeliła Veritaksowi Gumiland TS 10ka.pl Zabrze. Zajmujący trzecie miejsce Team Stalmet wygrał z TKKF Mistral Intermarche, ale piłkarzy Marcina Polywki trzeba pochwalić za opór, który stawili faworytowi.

Czytaj więcej...

Wysoki lot Bielika - relacja z 11 edycji Noworocznego Halowego Turnieju Piłkarskiego Marco Soccer Cup 2005

19 stycznia 2015

Akademia Piłkarska Bielik z Rudy Śląskiej wygrała 11. edycję Turnieju Noworocznego Marco Soccer Cup 2015, który rozgrywany był w sobotę w hali sportowej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach. W tym roku w rywalizacji brały udział zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2005 roku, a więc wtedy, gdy swój największy klubowy sukces odnosił Jerzy Dudek, zwyciężając wraz z FC Liverpool w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i szczegółami turnieju!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów