Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Turniej Eliminacyjny II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej - 24.06.2017

16 czerwca 2017

W sobotę 24 czerwca na Kąpielisku Leśne Zacisze w Knurowie odbędzie się turniej eliminacyjny II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej mixt - ów. Impreza ta zakończy cykl imprez sportowo - rekreacyjnych, które organizowane są w ramach obchodów Dni Knurowa. Miasto Knurów, MOSiR Knurów i Śląski Związek Piłki Siatkowej zapraszają do udziału w w/w imprezie. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, 23 czerwca, do godz. 18:00 na www.beach.szps.pl oraz w dniu zawodów na miejscu do godz. 9:00.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie 15.06-30.06.2017 r.

9 czerwca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prezentuje godziny otwarcia obiektów w okresie 15-30 czerwca 2017. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Dni Knurowa z MOSiR Knurów

7 czerwca 2017

Przed nami Dni Knurowa i moc atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z plakatami promującymi imprezy. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do licznego udziału w trakcie odbywających się imprez sportowo - rekreacyjnych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie.

Czytaj więcej...

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa - 11.06.2017 r.

6 czerwca 2017

Po ubiegłotygodniowych zawodach wędkarskich dla dzieci tym razem dorośli będą rywalizować na knurowskich akwenach wodnych: „Moczury” i „Jaskinia”. Już w niedzielę odbędą się bowiem Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Impreza ta rozpoczyna sportowe obchody Dni Knurowa, których kulminacja nastąpi 17 i 18 czerwca. Zapraszamy i życzymy obfitych połowów!

Czytaj więcej...

Wędkowali z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2017

Już tradycyjnie Dzień Dziecka był okazją do zorganizowania zawodów dla najmłodszych amatorów wędkarstwa. Rywalizacja, która toczyła się w tym dniu na dwóch knurowskich stawach: „Jaskinia” i „Moczury”, przyciągnęła sporą grupę dzieci i młodzieży, która cieszyła się z pięknej pogody, udanych połowów i licznych nagród. Organizatorami imprez było Koło nr 28 Polskiego Związku Wędkarskiego w Knurowie, Stowarzyszenie Wędkarskie „Górnik II”, Gmina Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i relacją fotograficzną z zawodów. 

Czytaj więcej...

Otwarcie sezonu Kąpieliska Leśne Zacisze w Knurowie w dniu 15.06.2017

2 czerwca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, iż w dniu 15.06.2017 planowane jest otwarcie nowego sezonu Kąpieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków wodnych atrakcji do korzystania z kąpieliska przy ulicy Niepodległości 109.

Czytaj więcej...

Półmaraton Księżycowy w Rybniku

31 maja 2017

Już za niecały miesiąc rusza 8 Rybnicki Półmaraton Księżycowy! Jeszcze tylko do środy 31 maja istnieje możliwość skorzystania z niższego progu cenowego - 60zł/os. Bieg odbędzie się w sobotę 24 czerwca, tradycyjnie startujemy o godzinie 22:00. Podobnie jak w zeszłym roku start i meta znajdować się będą przy kąpielisku "RUDA" a trasa będzie przebiegać między innymi przez rybnicki rynek,

Czytaj więcej...

W sobotę, 3 czerwca, pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie nieczynna dla klientów indywidualnych

30 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że z powodu odbywającego się w sobotę, 3 czerwca, Regionalnego Mitingu Pływackiego z okazji Dnia Dziecka pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie tym dniu nieczynna dla klientów indywidualnych. Dodatkowo informujemy, że w niedzielę, tj. 4 czerwca, pływalnia będzie dostępna dla klientów indywidualnych od godz. 14.00.

Czytaj więcej...

IX Knurowskie Dni Integracji "Bądźmy Razem" - relacja fotograficzna

22 maja 2017

Zachęcamy Państwa do zobaczenia relacji fotograficznej z Mitingu Pływackiego Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w ramach IX Knurowskich Dni Integracji "Bądźmy Razem" . Impreza odbyła się na Pływalni Krytej aQuaRelax w Knurowie w miniony piątek. Już wkrótce szersza relacja.

Czytaj więcej...

Obiekty sportowe MOSiR Knurów

16 maja 2017

Zapraszamy do zobaczenia nowych zdjęć z obiektów sportowo-rekreacyjnych MOSiR Knurów. Jednocześnie serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów znajdują się w zakładce obiekty na stronie www.mosirknurow.pl

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów