Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Dzieci z knurowskich przedszkoli i szkół na Wystawie Drobnego Inwentarza w hali MOSiR

24 listopada 2017

Od godzin porannych dzieci z knurowskich przedszkoli i szkół podstawowych bardzo licznie gromadzą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie gdzie mogą zobaczyć na żywo Wystawę Drobnego Inwentarza. Do godziny 12:00 w hali MOSiR Knurów pojawiło się już około 300 dzieci a przypominamy, że dzieci mogą uczestniczyć w wystawie bezpłatnie dzisiaj do godziny 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona za nami

14 listopada 2017

W miniony weekend w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył sie kolejny Turniej Bokserski imienia Jerzego Krasnożona. Walki rozpoczeły się w piątek 10 listopada a finały odbyły się dwa dni później, tj. w niedziele. Organizatorem Turnieju był Bokserski Klub Sportowy Knurów a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Prezentujemy Państwu zdjęcia z Turnieju Bokserskiego.

Czytaj więcej...

Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona - 10 -12.11.2017

6 listopada 2017

Już od piątku rozpocznie się kolejny Turniej Bokserski im. Jerzego Krasnożona. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 10-12 listopada.  Z całą pewnością nie zabraknie sportowych emocji zatem serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Gliwickiego - zaproszenie

23 października 2017

Zarząd Powiatu Gliwickiego oraz Klub Sportwy Rudziniec gorąco zachęcają i zapraszają do wzięcia udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Gliwickiego, który odbędzie się w dniach 18-19.11.2017 r. Więcej szczegółów na plakacie o raz regulaminie.

Czytaj więcej...

XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym - 2017

17 października 2017

Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 12 listopada 2017 r. w hali sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 1a. Początek o godz. 10:00. Organizatorzy: tj. Powiat Gliwicki oraz Miasto Pyskowice, UKS „Feniks” Pyskowice serdecznie zapraszają. Celem Mistrzostw jest kontynuowanie bogatych tradycji tej dyscypliny sportu w Powiecie Gliwickim, popularyzacja tenisa stołowego, wyłonienie mistrzów i wicemistrzów rozgrywek.

Czytaj więcej...

Trening reprezentacji Niemiec na Stadionie Miejskim w Knurowie!

4 października 2017

Reprezentacja Niemiec przygotowująca się do Turnieju Eliminacyjnego do Mistrzostw Europy U19 trenowała w miniony wtorek na Stadionie Miejskim w Knurowie. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z treningu.

Czytaj więcej...

RUSZYŁY ZAPISY NA XIII BIEG BARBÓRKOWY

3 października 2017

Zapraszamy na Barbórkowy Bieg do Rybnika, który odbędzie się w dniu 3.12.2017. Szczegółowe informacje dotyczące biegu znajdują się w dalszej części newsa. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Klip filmowy z XXV Biegu Ulicznego na 10 km

2 października 2017

Zapraszamy do oglądania klipu podsumowującego jubileuszową, 25-tą, edycję Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów.  W piękne, jesienne, ciepłe przedpołudnie 24 września biegacze wystartowali do sportowej rywalizacji, a każdy z nich stawiał sobie własne cele przełamując własne bariery. Kolejny bieg przeszedł do historii przynosząc mnóstwo radości dla uczestników. Oglądamy!

Czytaj więcej...

Kolejne zajęcia Nordic Walking już w sobotę!

28 września 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż  kolejne zajęcia w ramach projektu "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbędą  się w najbliższą sobotę. Zapraszamy wszystkie chętne oraz nowe osoby na godzinę 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie zachęcają  do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Wyniki XXV-ego Międzynarodowego Biegu Ulicznego na 10 km o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

25 września 2017

Prezentujemy oficjalne wyniki uzyskane przez biegaczy startujących z jubileuszowym, XXV Międzynarodowym Biegu Ulicznym na 10 km. Serdecznie dziękujemy za przyjazd do Knurowa, sportową rywalizację i już teraz zapraszamy za rok. Do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów