Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Bud-Expert zawiedziony - wyniki 16 kolejki MLPNH

1 marca 2016

Największym przegranym 16. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej może się czuć drużyna Bud-Expertu. W meczu z Tritechem Piotr Rolnik i spółka prowadzili już 3:0, ale gdy Tritech podkręcił tempo gry, po 30 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. W końcówce Bud-Expert zdołał jeszcze raz wyjść na prowadzenie celnie egzekwując rzut karny i chociaż utrzymywał wynik 4:3 jeszcze na minutę przed końcem spotkania, to zszedł z parkietu pokonany. Niespodziewanie do ostatnich sekund nie byli pewni wygranej piłkarze IPA w pojedynku z TKKF Mistral Intermarche. Juz tylko matematyczne szanse na zajęcie miejsca na podium posiada Team Stalmet.

Czytaj więcej...

DFK wiceliderem - wyniki 15 kolejki MLPNH

9 lutego 2016

W rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej stawką wczorajszego spotkania drugiej i trzeciej drużyny tabeli było to, która z nich pozostanie konkurentem IPA w grze o mistrzostwo. Vibovit rozpoczął ten mecz najlepiej jak mógł, bo już w 1. minucie zdobył prowadzenie, jednak jeszcze przed przerwą DFK prowadziło 2:1, a po pół godzinie już 5:1. Równie dobry mecz rozegrali piłkarze IPA i Tritechu. Ci drudzy uwierzyli w możliwość pokonania lidera i wystawili najsilniejszą 10-osobową kadrę, dzięki czemu wynik spotkania był sprawą otwartą prawie do końcowej syreny. Piąte zwycięstwo odniosła drużyna Bud-Expertu pokonując przetrzebiony kadrowo TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

Faworyci wygrali - wyniki 14 kolejki MLPNH w Knurowie

2 lutego 2016

W 14. kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pierwsze cztery zespoły ligowej tabeli zgodnie odniosły zwycięstwa, chociaż nie wszystkim zdobycie trzech punktów przyszło bez trudu. Prowadząca w tabeli IPA Knurów długo toczyła wyrównany mecz z Teamem Stalmet i dopiero w końcówce okazała swoją wyższość. W tym spotkaniu wyróżnić trzeba strzelca trzech goli dla lidera Krzysztofa Ferenstein oraz przeżywającego drugą młodość grającego trenera „Stalowych” Dariusza Flisa. Zajmujący pozycję wicelidera Vibovit po ciężkim meczu wygrał skromnie 2:1 z Bud-Expert Teamem. 

Czytaj więcej...

Vibovit królem remisów - Wyniki 13 kolejki MLPNH

26 stycznia 2016

Wydarzeniem 13. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był mecz lidera IPA Knurów z wiceliderem Vibovitem. Trzynastka okazała się pechowa dla IPA, bo lider prowadząc przez większość meczu stracił wyrównującego gola na 19 sekund przed końcem gry i na dodatek był to gol samobójczy. Remis w meczu liderów ucieszył DFK Schlesien Rokita, które nadspodziewanie łatwo wygrało z Tritechem. Łatwe trzy punkty zgarnął Team Stalmet pokonując osłabiony Bud-Expert Team. Po dobrych meczach z Vibovitem i Tritechem zawód sprawili młodzi piłkarze TKKF Mistral Intermarche ulegając Keno Energy Team. 

Czytaj więcej...

Vibovit traci dystans - wyniki 12 kolejki MLPNH

19 stycznia 2016

W rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na prowadzeniu umocniła się ekipa IPA Knurów, która bez problemów pokonała dobrze spisujący się ostatnio Bud-Expert Team. Po tej wygranej przewaga IPA nad Vibovitem wzrosła do 4 punktów, gdyż wicelider po raz drugi z rzędu zremisował z niżej notowanym rywalem. Brak Ariela Mnochego nie przeszkodził DFK Schlesien Rokita w odniesieniu wysokiego zwycięstwa nad Keno Energy Team. 20 „oczek” powiększył swój dorobek punktowy Tritech pokonując TKKF Mistral Intermarche.  

Czytaj więcej...

Zagrali dla WOŚP

11 stycznia 2016

Tradycyjnie w drugą niedzielę roku rozegrana została seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, podczas których prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świątecznej atmosfery nie będą mile wspominać piłkarze Vibovitu i DFK Schlesien Rokita, które straciły punkty z niżej notowanymi zespołami.

Prowadzący dotąd w tabeli Vibovit nieoczekiwanie tylko zremisował z TKKF Mistral Intermarche i dodać trzeba tutaj, że młodzi piłkarze Marcina Polywki mogli ten mecz wygrać, gdyby tylko wykazali więcej skuteczności.  Remis oznacza dla TKKF-u przerwanie serii 4 porażek, a dla Vibovitu utratę pozycji lidera.

Czytaj więcej...

Skorupski zatrzymał Mnochego - wyniki 10 kolejki MLPNH

5 stycznia 2016

Wydarzeniem pierwszej noworocznej kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było spotkanie drugiej i trzeciej drużyny rozgrywek czyli IPA Knurów z DFK Schlesien Rokita. Oba zespoły, które przystąpiły do tego meczu w najsilniejszych składach stworzyły widowisko na wysokim poziomie, choć okraszone zaledwie dwoma golami. Dobrą passę podtrzymała drużyna Piotra Rolnika Bud-Expert Team, która wygrała z coraz śmielej poczynającym sobie Keno Energy. Na prowadzeniu utrzymał się Vibovit, który pokonał Tritech. O ile zwycięstwo lidera nie jest niespodzianką, to rozmiary wygranej już tak.

Czytaj więcej...

Faworyci nie mieli łatwo

22 grudnia 2015

Czterech faworytów miały wczorajsze spotkania 9. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej i w żadnym z nich teoretycznie słabsi nie oddali punktów bez walki. Na początek rutynowany zespół IPA Knurów spotkał się z młodzieżą TKKF-u i zaczął od utraty gola. Począwszy jednak od 10. minuty IPA strzelała bramki co 5 minut i doprowadziła do wyniku 6:1. W końcówce niespodziewanie podopieczni Marcina Polywki strzelili doświadczonemu rywalowi 3 gole i pomimo porażki pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Czytaj więcej...

Pierwsze punkty Keno - Wyniki 8 kolejki MLPNH w Knurowie

15 grudnia 2015

W trzech z czterech spotkań 8. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrywały drużyny niżej notowane w tabeli.  Już pierwszy mecz wieczoru przyniósł sensacyjną wygraną Keno Energy Team nad Teamem Stalmet. Pierwszej porażki w tym sezonie doznał Vibovit przegrywając z DFK Schlesien Rokita. Ekipa z Zabrza boleśnie kąsała swoim strzelcem Arielem Mnochym, na którego lider nie potrafił znaleźć recepty. Drugie zwycięstwo odniósł Bud-Expert Team pokonując TKKF, przez co oba zespoły zrównały się punktami.

Czytaj więcej...

IPA poza zasięgiem Stalowych - Wyniki 7 kolejki MLPNH

8 grudnia 2015

Tylko przez 20 minut Team Stalmet był równorzędnym rywalem dla doświadczonego zespołu IPA Knurów. „Stalowi” po niedawnym remisie z Vibovitem mieli wszelkie powody do optymizmu, jednak  po dobrej pierwszej połowie zostali sprowadzeni na ziemię ulegając ostatecznie wiceliderowi różnicą 5 goli. Jedyną niepokonaną drużyną pozostaje liderujący Vibovit, który bez problemów ograł Bud-Expert Team. Łatwe zwycięstwo odniósł też Tritech, aczkolwiek w jego szatni musiało paść kilka cierpkich słów na temat liczby straconych goli w meczu z ostatnim w tabeli Keno Energy Team.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów