Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Informacja o rezerwacjach kortu tenisowego na Kompleksie Boisk w dniach 11.07 - 17.07

11 lipca 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11.07.2016-17.07.2016 z kortu można korzystać wyłącznie na podstawie karnetu. Rezerwacji kortu prosimy dokonywać na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów bądź pod nr tel (32) 441 97 35.

Czytaj więcej...

Siatkówka Plażowa na wysokim poziomie !

6 lipca 2016

Wczoraj, tj. 5 lipca odbył się Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii OPEN na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. Akcja promocyjna oraz zapisy do turnieju zostały przeprowadzone w błyskawiczny sposób a lista drużyn kompletna była w kilka godzin po opublikowaniu plakatów !! To wszystko świadczy o tym, iż siatkówka plażowa cieszy sie ogromnym zainteresowaniem. Możliwość  połączenia jej z mile spędzonym czasem na nowych basenach w Knurowie jeszcze bardziej zachęca do tego typu spędzania aktywności. W turnieju organizowanym przez MOSiR Knurów udział wzięło 17 drużyn a zwyciężyła para Kacper Ledwoń oraz Maciej Madej. Najwyżej z Knurowa uplasowali się Grzegorz Balbierz oraz Marek Kabiczke. Zapraszamy do udziału w akcji "Lato w mieście"

Czytaj więcej...

Jutro zapraszamy na Orlika

5 lipca 2016

Już jutro zapraszamy dzieci i młodzież na Orlika. W ramach "Środy z Orlikiem" na obiekcie MOSiR przy ul. Ułanów 8 odbędą się zajęcia sportowe z trenerami siatkówki i piłki nożnej. Zajęcia odbędą się w godz. 14-17. Treść oraz forma zajęć będzie dostosowana do wieku i ilości uczestników. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przybycia na knurowski Orlik!

Czytaj więcej...

Wakacyjna promocja dla dzieci i młodzieży do lat 26 na pływalnie kryte

4 lipca 2016

Już od dziś wprowadzona została promocyjna odpłatność dla dzieci i młodzieży na pływalnie kryte MOSiR. Codziennie od godz. 10.00-15.00 będzie możliwość wstępu na pływalnie za jedyną „złotówkę” dla dzieci i młodzieży do lat 26. Jednocześnie przypominamy, że do 17 lipca czynna jest jedynie pływalnia kryta w Szczygłowicach, natomiast od 18 lipca zapraszamy na pływalnie „aQuarelax” w Knurowie. 

Czytaj więcej...

"Lato w mieście" - aktywne wakacje z MOSiR-em

30 czerwca 2016

Już w najbliższych dniach ruszy coroczna akcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Lato w mieście". W ramach akcji odbędzie się szereg zajęć i turniejów sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Głównym celem tego cyklu oprócz rozwijania u dzieci zainteresowania kulturą fizyczną jest zapewnienienia atrakcyjnego wypoczynku i wypełnienie wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z plakatem promocyjnym oraz regulaminem akcji. W przyszłym tygodniu pierwsze sportowe zajęcia!

Czytaj więcej...

Beach soccer - turniej piłki nożnej na piasku - 18.06.2016

21 czerwca 2016

Ostatnią atrakcją sobotniego dnia był turniej piłki nożnej na piasku. Do turnieju zgłosiło sie 7 drużyn, które to zostały podzielone na 2 grupy. W grupie 1 zagrały drużyny: Inter Krzywe Kolana, Pooolska, Górnik Zabrze, Dziki. W grupie B zobaczylismy rozgrywki pomiedzy drużynami: Żubry, Zdrowe Bistro, LSD Team. Turniej zwyciężyła drużyna o nazwie Zdrowe Bistro w składzie: Dominik Kabała, Mateusz Adamczyk, Adam Niedbała.

Czytaj więcej...

Aerobic w wodzie na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

21 czerwca 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie nie zapomniał również o młodzieży i dorosłych organizując dla nich zajęcia aerobicu w wodzie. Zajęcia te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali etui wodne. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 27.06 do 11.09.2016r.

21 czerwca 2016

Prezentujemy Państwu godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach od dnia 27.06  do dnia 11.09.2016r. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania z Kapieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie.

Czytaj więcej...

Przysięga Ratownicza na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie

21 czerwca 2016

Podczas czwartkowej uroczystości otwarcia kąpieliska nastąpiło również mianowanie na Młodszego Ratownika WOPR. Uroczystego mianowania udzielili Prezydent Adam Rams, Piotr Surówka, Prezes Śląskiego WOPR Wiktor Zajączkowski, Honorowy Prezes OM WOPR Jerzy Pach oraz Prezes Oddziału Miejskiego Śląskiego WOPR Adam Kubica. Prowadzącym kurs był Instruktor Ratownictwa Wodnego Jarosław Kurpanik, a jego asystentami byli Dawid Stolarek oraz Ola Podsiadło.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie Kąpieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie

20 czerwca 2016

W minionym tygodniu nastąpiło uroczyste otwarcie Kąpieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie.  Podziękowania w imieniu mieszkańców udzielił wykonawcy oraz wszystkim zaangażowanym osobom Prezydent Miasta Knurów Adam Rams a w imieniu Rady Miasta Knurów Przewodniczący Tomasz Rzepa. Po podziękowaniach nastąpiło poświęcenie kąpieliska przez księdza dziekana Grzegorza Kusze z parafii NMP Królowej Świata.  Na kąpielisku " Leśne Zacisze" mieszkańcy Knurowa będą mogli korzystać z szeregu atrakcji między innymi z basenów: sportowego i rekreacyjnego, brodzika, boisk do siatkówki plażowej, piłki nożnej, koszykówki, zjeżdżalni rynnowych 67m i 15 m, zjeżdżalni 4- osobowej, placu zabaw. Prezentujemy Państwu zdjęcia oraz relacje z w/w imprezy.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów