Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Praca dla ratowników wodnych

9 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie poszukuje pracowników na stanowisko ratownika wodnego. CV oraz list motywacyjny prosimy składać osobiście w Dziale Kadr MOSiR przy ul. Górniczej 2 w Knurowie, bądź mailowo na adres: kadry@mosirknurow.pl. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 32 332-63-67.

Czytaj więcej...

Od 4 maja zmiany w harmonogramie zajęć aerobic

27 kwietnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że od czwartku 4 maja zmianie ulegnie harmonogram zajęć aerobic odbywających się w sali rekreacyjnej przy ul. Górniczej 2. Prosimy o zapoznanie się z nowym grafikiem zajęć. Niezmiennie zajęcia te prowadzone będą przez instruktorkę fitness Patrycję Speer. Serdecznie zapraszamy na wybrane przez Państwa formy zajęć, zachęcamy do regularnego uczęszczania oraz dbania o swoje zdrowie i kondycję.  

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 1-3 maja 2017

20 kwietnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prezentuje godziny otwarcia obiektów w okresie 1-3 maja 2017. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw Ruchowych po raz czwarty! - 25.04.2017

6 kwietnia 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnej odsłonie Olimpiady Gier i Zabaw Ruchowych, która odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie w dniu 25 kwietnia 2017r. Jest to impreza, która wpisała się na stałe w kalendarz imprez MOSiRu w Knurowie. Przedszkolaki wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych a całość poprowadzą Instruktorzy MOSiR Knurów, pomocnicy z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Pani Sandra. Zatem serdecznie zapraszamy przedszkolaków do udziału.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie Świąt Wielkanocnych tj. 13-18.04.2017

4 kwietnia 2017

Prezentujemy godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w okresie Świąt Wielkanocnych tj. w dniach 13.04. – 18.04.2017 r. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym harmonogramem i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.

Czytaj więcej...

Uroczysta Gala Sportu i Kultury - relacja

3 kwietnia 2017

W ubiegła środę, podczas uroczystej Gali Sportu i Kultury, która odbyła się w knurowskim „Kino Scena Kultura”, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia Prezydenta Miasta Knurów dla sportowców, trenerów, drużyn i przedstawicieli kultury za 2016 rok. Podczas trwania tej corocznie odbywającej się imprezy mogliśmy zobaczyć na scenie zawodników, którzy w minionym roku odnosili sukcesy sportowe na przeróżnych arenach sportowych, reprezentantów knurowskich klubów sportowych i stowarzyszeń oraz najzdolniejszych artystów muzycznych i teatralnych.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

29 marca 2017

W minioną niedziele w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet. Rywalizację na pierwszym meczu zakończyła drużyna SV MOSiR Zabrze wyprzedzając w tabeli turniejowej kolejno SV Zabrze, TKKF Szczyglowice, Młodziczki Zabrze. Organizatorami turnieju jak co roku były TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów.

Czytaj więcej...

Festiwal Zdrowego Stylu Życia w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Knurowie

28 marca 2017

W minionym tygodniu w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Knurowie odbył się Festiwial Zdrowego Stylu Życia. W budynku gimnazjum uczennice i chętni uczniowie mieli zorganizowane zajęcia fitness z Panią Małgorzatą Rzepką, następnie tańczyli zumby i odprężali się na jodze prowadzonej przez Panią Magdalenę Wyrostek. W tym czasie na hali sportowej odbywały się zajęcia z piłki nożnej prowadzone przez trenera Gwarka Zabrze Pana Łukasza Poradę oraz trening piłki siatkowej przygotowany przez trenera sekcji siatkarskiej TKKF Szczygłowice Pana Marka Siwek oraz instruktora MOSiR Knurów Pana Zbigniewa Rabczewskiego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie dziękuje za zaproszenie. Prezentujemy zdjęcia z przeprowadzonej w tym dniu lekcji pokazowej. 

Czytaj więcej...

Informacje dla klientów aQuaRelax w Knurowie

17 marca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przekazuje nastepujące informacje dotyczące obiektu przy ulicy Szpitalnej 23. W dniu 21.03.2017 (wtorek) Pływalnia Kryta "aQuaRelax" czynna będzie od 15:00 - 22:00. W dniu 21.03.2017 jacuzzi będzie nieczynne. W dniach 20.03.2017-22.03.2017 zjeżdżalnia wodna będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj więcej...

Jubileuszowy, piąty Festiwal Akrobatyki i Gimnastyki w Żorach już 2 kwietnia.

15 marca 2017

W żorskiej hali widowiskowo-sportowej 2 kwietnia widzowie już po raz piąty będą świadkami niesamowitego show akrobatyczno-gimnastycznego z udziałem wybitnych polskich sportowców w tej dziedziny sportu a zarazem gwiazd programu Mam Talent. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizator tego wydarzenia podkreśla, że rzadko kiedy można w naszym kraju zobaczyć na żywo tak wielu akrobatów, artystów i sportowców prezentujących najwyższy europejski i światowy poziom akrobatycznych umiejętności.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów