Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Piłki Nożnej Halowej APN CUP

22 października 2015

25 października (niedziela) w hali sportowej MOSiR w Szczygłowicach odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Halowej APN CUP, w którym zagrają zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2009 roku i młodszych. 

Czytaj więcej...

Relacja z Turnieju Piłki Siatkowej - 18.10.2105

22 października 2015

W minioną niedziele w hali knurowskiego MOSiR - u rozegrane zostały rozgrywki w piłkę siatkową, w którym udział wzięło 8 drużyn, tj. FORFAN, Gumisie, Gryfni, TKKF Szczygłowice "Juniors" oraz  Ekipa Czwartkowa, Aurator, Rudziniec, TKKF Szczygłowice "Seniors". Zwyciężyła drużyna gospodarzy TKKF Szczygłowice "Seniors" mimo początkowych problemów kadrowych i ryzyka nie przystąpienia do turnieju. Złe jednak początki zakończyły się końcowym "happy endem" dla drużyny gospodarza, na co zapracowała nieliczna w tym dniu ekipa TKKF - u. Najlepszym  zawodnikiem turnieju został Artur Hanak. Organizatorami turnieju byli MOSiR w Knurowie oraz Starostwo Powiatowe w  Gliwicach.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do lat 18 oraz Puchar Śląska Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc - fotorelacja + wyniki

13 października 2015

W sobotę, 10 października, szczygłowicka hala MOSiR-u była areną XI Otwartych Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do lat 18 oraz X Otwartego Pucharu Śląska Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody te od kilku lat odbywają się w naszym mieście, a głównym organizatorem jest UKS Eugen Knurów. Zapraszamy do oglądania  fotorelacji z tego wydarzenia oraz prezentujemy wyniki uzyskanych przez zawodników w Knurowie.

Czytaj więcej...

XI Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do lat 18 oraz X Otwarty Puchar Śląska Seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc

2 października 2015

Już w następną sobotę po raz kolejny hala sportowa MOSiR-u w Knurowie-Szczygłowicach będzie gościć najlepszych sztangistów w Polsce i na Śląsku.  Przed nami X Otwarty Puchar Śląska Seniorek i Seniorów oraz XI Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów do lat 18 w wyciskaniu sztangi leżąc. Impreza odbędzie się 10 października, początek rywalizacji o godz. 11. Serdecznie zapraszamy na naszą halę!

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej dla Mężczyzn Powiatu Gliwickiego

1 października 2015

W niedzielę 18 października w hali MOSiR w Szczygłowicach odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej dla Mężczyzn Powiatu Gliwickiego. Turniej organizowany jest przez Powiat Gliwcki oraz MOSiR w Knurowie.  Zgłoszeń dokonywać można do dnia 14.10.2015. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach oraz w regulaminie zawodów. Zapraszamy do udziału i kibicowania. 

Czytaj więcej...

II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej - 20.09.2015

11 września 2015

Już 20 września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędzie się II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej "Pomagamy Joannie Tomskiej". Serdecznie zapraszamy do udziału w w/w imprezie, bo cel jest szczytny. Od godziny 9:00 rozpoczną się rozgrywki 8 zgłoszonych drużyn. Bądźmy tam razem! Inicjator turnieju - Przemysław Rokitowski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie i TKKF Szczygłowice serdecznie zapraszają!

Czytaj więcej...

Ostatni wakacyjny turniej piłkarski za nami

31 sierpnia 2015

Orlikowa „Liga Mistrzów” była ostatnim akcentem tegorocznych wakacyjnych turniejów piłkarskich rozgrywanych w ramach akcji „Lato z MOSiR”. Do turnieju przystąpiły 4 zespoły, a średnia wieku uczestników była tym razem wysoka (większość chłopców 16-17 lat). Najlepszym zespołem okazało się AS Monaco, które po zaciętym finale i serii rzutów karnych pokonało Bate Borysow. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Przemysław Rostkowski, a bramkarzem Mateusz Stanik.

Czytaj więcej...

Deszcz im nie straszny

26 sierpnia 2015

Pomimo deszczowej, pochmurnej aury w dniu wczorajszym na knurowskim Orliku odbył się kolejny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn 6-osobowych w kategorii gimnazjum. Był to jeden z ostatnich akcentów wakacyjnych w ramach akcji „Lato z MOSiR”. Pogoda tego dnia naprawdę nie oszczędzała zawodników. Zaraz po rozpoczęciu rywalizacji nad knurowski obiekt nadciągnęły chmury i deszcz, które praktycznie przez cały czas towarzyszyły rywalizacji. Do turnieju zgłosiło się pięć zespołów stworzonych z chłopców z roczników 1999 i młodsi. Poziom drużyn pomimo towarzyskiego charakteru turnieju był wysoki i bardzo wyrównany, a wyniki które odnotowano po ostatnim gwizdku sędziego zbliżone do siebie. 

Czytaj więcej...

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów - 17.10.2015

26 sierpnia 2015

Już 17 października na boisku LKS-u „Wilki” w Wilczej odbędzie się powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów 2015. Głównym organizatorem turnieju jest Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Gmina Pilchowice. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem turnieju oraz zachęcamy do uczestnictwa. 

Czytaj więcej...

Turniej Skata Sportowego o tytuł „Najlepszy Szkaciorz Powiatu Gliwickiego”

26 sierpnia 2015

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Urząd Gminy Pilchowice serdecznie zapraszają na Turniej Skata Sportowego o tytuł „Najlepszy Szkaciorz Powiatu Gliwickiego”. Turniej pod patronatem Starosty Gliwickiego odbędzie się 26 września 2015 r. o godz. 10.00 w Domu Kultury w Żernicy przy ul. Szafranka. Zapraszamy do zapoznania się z plakatem i regulaminem turnieju.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów