Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Knurów zagrał dla Nikoli - relacja, foto, wideo

30 sierpnia 2017

W niedzielę, 27 sierpnia na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR odbył się długo zapowiadany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkówki Plażowej „Gramy dla Nikoli”. Był to już piąty turniej pod szyldem projektu „Gram, Kibicuję, Pomagam”, którego celem jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobami. Tym razem uczestnicy turniejów oraz kibice, którzy licznie zebrali się w ten dzień na imprezie mieli jeden cel: pomoc dla Nikoli oraz dobrą zabawa poprzez sport. Głównymi organizatorami imprezy oprócz koordynatora projektu Jacka Szurgota była Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz TKKF Szczygłowice. Knurowski MOSiR jest patronem projektu „Gram, Kibicuję, Pomagam” i wspiera tą świetną inicjatywę. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć oraz filmu prezentującego to co działo się tego dnia na knurowskim Kompleksie!

Czytaj więcej...

Dziękujemy!

2 sierpnia 2017

Gmina Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie dziękują wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali przy zabezpieczeniu trasy przejazdu wyścigu Tour de Pologne oraz licznie zgromadzonym na trasie mieszkańcom Knurowa, którzy żywiołowo dopingowali kolarzy. Wyrażamy nadzieję, że wypełnione ulice, wrzawa i doping, który towarzyszył rywalizacji kolarzy na długo pozostaną w Państwa pamięci. Wspólnie pokazaliśmy, że Knurów jest bardzo gościnny, potrafi świetnie się bawić i jest miastem otwartym na wielkie wydarzenia sportowe. Dziękujemy!

Czytaj więcej...

Szukamy chętnych do pomocy przy organizacji przejazdu Tour de Pologne

21 lipca 2017

Już 1 sierpnia 2017 r. przez Knurów przebiegać będzie trasa 4 etapu prestiżowego wyścigu Tour de Pologne. W związku z koniecznością zabezpieczenia trasy przejazdu kolarzy zwracamy się z prośbą do Mieszkanców Knurowa, sympatyków sportu i kolarstwa oraz wolontariuszy  o pomoc w organizacji tego wydarzenia. Szczegóły w piśmie Prezydenta Miasta Knurów.

Czytaj więcej...

Turniej piłki nożnej "ORLIK CUP" - 31.07.2017

14 lipca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej do tworzenia amatorskich drużyn i udziału w turnieju Orlik Cup, który rozegrany zostanie w dniu 31 lipca o godz. 18 na terenie Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów. Turniej ten ma już kilkuletnią tradycję, a przez pewien czas odbywał się w formie rozgrywek ligowych. Zwycięzcą ostatniej edycji była drużyna TS 10ka.pl Zabrze. Więcej informacji na plakacie, zapraszamy!

Czytaj więcej...

Tour de Pologne w Knurowie - 4 etap - Festyn rekreacyjno-sportowy - 01.08.2017

12 lipca 2017

Już 1 sierpnia 2017 r. niezwykła atrakcja dla wszystkich sympatyków sportu, a w szczególności kolarstwa. Przez nasze Miasto przebiegać będzie trasa 4 etapu Tour de Pologne UCI World Tour. Jest to bardzo prestiżowe, międzynarodowe wydarzenie sportowe, które w tym roku po raz pierwszy przejeżdżać będzie przez nasze Miasto. Dodatkowym smaczkiem jest to, że ul. Kosmonautów będzie miejscem premii specjalnej! Ponadto oprócz przejazdu kolarzy na kompleksie boisk przy MSP nr 6 odbędzie się Festyn Rekreacyjno-Sportowy, na którym zaplanowano sporo atrakcji. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Czytaj więcej...

Turniej Eliminacyjny II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej - 9.07.2017

3 lipca 2017

W niedzielę 9 lipca na Kąpielisku Leśne Zacisze w Knurowie odbędzie się turniej eliminacyjny II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej. Tym razem do rywalizacji przystąpią panowie, zatem Miasto Knurów, MOSiR Knurów i Śląski Związek Piłki Siatkowej zapraszają do udziału w w/w imprezie. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, 7 lipca do godz. 18:00 na www.beach.szps.pl oraz w dniu zawodów na miejscu do godz. 9:00.

Czytaj więcej...

Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej - było gorąco ! - 28.06.2017

29 czerwca 2017

Wczoraj na kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie w przepięknej, wakacyjnej pogodzie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet. Pomimo, iż turniej odbył się w środku tygodnia, organizatorzy nie mogli narzekać na brak zainteresowania. W turnieju na 8 zgłoszonych drużyn 3 pary reprezentowały Knurów. Oprócz Knurowa pojawiły się 2 pary z Wodzisławia Śląskiego, 2 pary z Gliwic, 1 para z Katowic. W dalszej części newsa prezentujemy wyniki, zdjęcia oraz relację z portalu iknurow.pl

Czytaj więcej...

Zadecydował bilans bramkowy - wyniki Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów

27 czerwca 2017

W poniedziałkowy wieczór na jednym z boisk przy ul. Ułanów odbył się zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji turniej piłki nożnej oldbojów, w którym wystartowały cztery drużyny. Jak się okazało, poziom rozgrywek był bardzo wyrównany i każdy z zespołów mógł się pokusić o końcowe zwycięstwo. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami uzyskanymi podczas turnieju.

Czytaj więcej...

Turniej Żaków "AlfaSystem Cup" z okazji Dni Knurowa - wyniki, zdjęcia

23 czerwca 2017

Gdy na placu 700-lecia trwały próby przed wieczornym występem gwiazd muzyki Disco Polo z okazji Dni Knurowa, kompleks boisk MOSiR stał się za sprawą zawodników urodzonych w 2008 roku i młodszych na kilka dobrych godzin, areną wielkiego wydarzenia piłkarskiego. Czysta, pełna emocji, a w niektórych przypadkach nawet i łez rywalizacja, na pewno spodobała się ogromnej liczbie publiczności, która głośnym dopingiem z trybun wspierała młodych zawodników, którzy rywalizowali o jak najwyższe lokaty. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i zdjęciami.

Czytaj więcej...

Oldboje zagrają w turnieju - Turniej Piłki Nożnej Oldbojów - 26.06.2017

22 czerwca 2017

Już w poniedziałek Kompleks Boisk Wielofuncyjnych MOSiR na ul. Ułanów będzie areną zmagań piłkarskich oldbojów, którzy zagrają o puchar ufundowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza ma być wstępem do regularnych rozgrywek piłkarskich w tej kategorii wiekowej, które niegdyś miały miejsce w naszym mieście. W turnieju zapowiedziało swój udział 5 zespołów: Vibovit, Concordia, Ravimed oraz oldboje z Żernicy i Rudna.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów