Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

XXIV Turniej Halowy im. Tadeusza Wierciocha

10 stycznia 2018

W niedzielę, 21 stycznia, hala MOSiR przy ul. Górniczej 2 wypełni się po raz kolejny, ponieważ w tym dniu odbędzie się kolejna edycja turnieju halowego im. Tadeusza Wierciocha. Tradycja rozgrywania tego turnieju ma już kilkanaście lat, a młodzi piłkarze będą w Knurowie rywalizować po raz 24-ty. Na parkiecie hali swoje umiejętności będą chcieli pokazać zawodnicy z rocznika 2004, a na zaproszenie MKS-u Concordii do Knurowa przyjadą m.in zespoły Górnika Zabrze, Rekordu Bielsko-Biała, gliwickiego Piasta i katowickiego Rozwoju. Emocje gwarantowane! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zimowy Turniej Orlików - 7.01.2018

3 stycznia 2018

Już w niedzielę, 7 stycznia, na hali sportowej MOSiR przy ul. Górniczej 2 odbędzie się kolejny turniej halowy dla młodych adeptów piłki nożnej. Tym razem w Zimowym Turniej Orlików rywalizować ze sobą będą zaproszone przez knurowską Akademię Piłki Nożnej zespoły z rocznika 2008. Początek turnieju o godzinie 9.00, natomiast mecz finałowy zaplanowany jest na 16. Zapraszamy na halę!

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

2 stycznia 2018

Około 40 - tu siatkarzy rywalizowało w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w czwartek poprzedzający Wigilię Bożego Narodzenia. Turniej rozegrano w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie systemem „każdy z każdym ”.  I miejsce z pełnym dorobkiem punktów zdobyła drużyna  „ Marka ”, II miejsce „ Grześki ”, III miejsce „ Jacki ”, IV miejsce „ Młodzież TKKF ”. Oprócz grania nie mogło zabraknąć również prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci. Organizatorami turnieju byli TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów. Zapraszamy do zobaczenia fortorelacji TKKF Szczygłowice oraz Jacka Szurgota.

Czytaj więcej...

Marzena masz tę moc - Miting Pływacki

25 grudnia 2017

W niedziele tydzień temu na Pływalni Krytej aQuaRelax odbył się Miting Pływacki "Marzena masz tę moc". Od godziny 10:10 do godziny 21:50 co godzinę kolejni uczestnicy płynęli dla Marzeny. Organizatorzy Mitingu stanęli na wysokości zadania i wszystko odbyło się bez najmniejszych zakłóceń w świetnej atmosferze. Brawa! Więcej zdjęć i szczegółowa relacja już wkrótce !!!!  Marzena masz tę moc! 

Czytaj więcej...

Turniej Skata Sportowego - podsumowanie edycji jesienno - zimowej 2017

21 grudnia 2017

Za nami kolejna jesienno - zimowa edycja skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Pan Bernard Musiolik, który to odebrał puchar oraz nagrody z rąk organizatorów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Pan Józef Lipok a tuż za nim uplasował się Pan Konrad Sobieraj. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz drobne upominki.  Brawa dla zwycięzców oraz uczestników! 

Czytaj więcej...

Żaki opanowały halę MOSiR - relacja ze Świątecznego Turnieju Halowego Żaków

18 grudnia 2017

Hala sportowa MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach była w sobotę areną zaciętej rywalizacji 10 zespołów żaków z rocznika 2009 i młodsi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a na boisku chłopcy, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę piłkarską zostawili mnóstwo potu i ambicji. W turnieju organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie i MOSiR Knurów najlepsza okazała się Gwiazda Ruda Śląska, która pokonała w wielkim finale turnieju zespół APN I Knurów 3-1. Na najniższy stopniu podium uplasował się SKS Gwarek Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turnieju! 

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj w Knurowie - wideorelacja z Marszu Nordic Walking i spotkania na lodowisku

14 grudnia 2017

Z przyjemnością prezentujemy relację filmową z imprez organizowanych przez MOSiR Knurów w sobotę 9 grudnia 2017 r. W tym dniu odbył się najpierw Marsz Nordic Walking z Mikołajem, a po południu spotkanie ze Św. Mikołajem na lodowisku sezonowym MOSiR. Zapraszamy do oglądania skrótu z tego co działo się w sobotę!

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów Szkół Podstawowych

13 grudnia 2017

Od porannych godzin w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie - Szczygłowicach rozgrywany był Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie tuż przed Miejską Szkołą Podstawową nr 1 oraz Miejską Szkołą Podstawową nr 6. W kategorii chłopców również Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 okazała się najlepszą. Za nimi uplasowała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 a dalej Zespół Szkół nr 1 w Knurowie.  Siatkarze i siatkarski rozegrali 26 meczów a w samym turnieju uczestniczyło 88 zawodników i zawodniczek. Turniej zorganizowany został przez TKKF Szczygłowice przy współpracy MOSiR Knurów. Nagrody wręczali : Tomasz Rzepa - Przewodniczący Rady Miasta Knurów oraz Krzysztof Stolarek - Dyrektor MOSiR Knurów. Warto podkreślić, że w turnieju zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zaprezentowały się wszystkie knurowskie szkoły! Brawo!

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj odwiedził knurowskie lodowisko

11 grudnia 2017

W sobotnie popołudnie na knurowskim lodowisku pojawił się gość specjalny prosto z Laponii- Św. Mikołaj. Punktualnie o godz. 15 i 16  na lód wjechały licznie zgromadzone dzieci i młodzież, które w towarzystwie swoich opiekunów wyczekiwały na zapowiedzianego gościa. Nasz gość z dalekiej Laponii sprawił dzieciom z Knurowa mnóstwo frajdy. Bardzo cieszy fakt, że na spotkanie z Mikołajem przyszło mnóstwo osób. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska przez cały sezon.

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Halowy Żaków - 16.12.2017

6 grudnia 2017

W sobotę, 16 grudnia, na hali sportowej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się ostatnie w 2017 roku piłkarskie święto dla młodych piłkarzy. Tym razem do sportowej rywalizacji podczas Świątecznego Turnieju Halowego Żaków przystąpią zawodnicy urodzeni w 2009 roku. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, a z zaproszenia na turniej skorzystało m.in. Zagłębie Sosnowiec, Gwarek Zabrze, Gwiazda Ruda Śl.  i UMKS Czechowice-Dziedzice. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Więcej informacji wkrótce. Już teraz serdecznie zapraszamy tego dnia na halę MOSiR!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów