Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Marzena masz tę moc - Miting Pływacki

25 grudnia 2017

W niedziele tydzień temu na Pływalni Krytej aQuaRelax odbył się Miting Pływacki "Marzena masz tę moc". Od godziny 10:10 do godziny 21:50 co godzinę kolejni uczestnicy płynęli dla Marzeny. Organizatorzy Mitingu stanęli na wysokości zadania i wszystko odbyło się bez najmniejszych zakłóceń w świetnej atmosferze. Brawa! Więcej zdjęć i szczegółowa relacja już wkrótce !!!!  Marzena masz tę moc! 

Czytaj więcej...

Turniej Skata Sportowego - podsumowanie edycji jesienno - zimowej 2017

21 grudnia 2017

Za nami kolejna jesienno - zimowa edycja skata sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Pan Bernard Musiolik, który to odebrał puchar oraz nagrody z rąk organizatorów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Pan Józef Lipok a tuż za nim uplasował się Pan Konrad Sobieraj. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz drobne upominki.  Brawa dla zwycięzców oraz uczestników! 

Czytaj więcej...

Żaki opanowały halę MOSiR - relacja ze Świątecznego Turnieju Halowego Żaków

18 grudnia 2017

Hala sportowa MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach była w sobotę areną zaciętej rywalizacji 10 zespołów żaków z rocznika 2009 i młodsi. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a na boisku chłopcy, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę piłkarską zostawili mnóstwo potu i ambicji. W turnieju organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie i MOSiR Knurów najlepsza okazała się Gwiazda Ruda Śląska, która pokonała w wielkim finale turnieju zespół APN I Knurów 3-1. Na najniższy stopniu podium uplasował się SKS Gwarek Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turnieju! 

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj w Knurowie - wideorelacja z Marszu Nordic Walking i spotkania na lodowisku

14 grudnia 2017

Z przyjemnością prezentujemy relację filmową z imprez organizowanych przez MOSiR Knurów w sobotę 9 grudnia 2017 r. W tym dniu odbył się najpierw Marsz Nordic Walking z Mikołajem, a po południu spotkanie ze Św. Mikołajem na lodowisku sezonowym MOSiR. Zapraszamy do oglądania skrótu z tego co działo się w sobotę!

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów Szkół Podstawowych

13 grudnia 2017

Od porannych godzin w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie - Szczygłowicach rozgrywany był Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie tuż przed Miejską Szkołą Podstawową nr 1 oraz Miejską Szkołą Podstawową nr 6. W kategorii chłopców również Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 okazała się najlepszą. Za nimi uplasowała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 a dalej Zespół Szkół nr 1 w Knurowie.  Siatkarze i siatkarski rozegrali 26 meczów a w samym turnieju uczestniczyło 88 zawodników i zawodniczek. Turniej zorganizowany został przez TKKF Szczygłowice przy współpracy MOSiR Knurów. Nagrody wręczali : Tomasz Rzepa - Przewodniczący Rady Miasta Knurów oraz Krzysztof Stolarek - Dyrektor MOSiR Knurów. Warto podkreślić, że w turnieju zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zaprezentowały się wszystkie knurowskie szkoły! Brawo!

Czytaj więcej...

Św. Mikołaj odwiedził knurowskie lodowisko

11 grudnia 2017

W sobotnie popołudnie na knurowskim lodowisku pojawił się gość specjalny prosto z Laponii- Św. Mikołaj. Punktualnie o godz. 15 i 16  na lód wjechały licznie zgromadzone dzieci i młodzież, które w towarzystwie swoich opiekunów wyczekiwały na zapowiedzianego gościa. Nasz gość z dalekiej Laponii sprawił dzieciom z Knurowa mnóstwo frajdy. Bardzo cieszy fakt, że na spotkanie z Mikołajem przyszło mnóstwo osób. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do korzystania z naszego lodowiska przez cały sezon.

Czytaj więcej...

Świąteczny Turniej Halowy Żaków - 16.12.2017

6 grudnia 2017

W sobotę, 16 grudnia, na hali sportowej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się ostatnie w 2017 roku piłkarskie święto dla młodych piłkarzy. Tym razem do sportowej rywalizacji podczas Świątecznego Turnieju Halowego Żaków przystąpią zawodnicy urodzeni w 2009 roku. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, a z zaproszenia na turniej skorzystało m.in. Zagłębie Sosnowiec, Gwarek Zabrze, Gwiazda Ruda Śl.  i UMKS Czechowice-Dziedzice. Organizatorem turnieju jest Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Więcej informacji wkrótce. Już teraz serdecznie zapraszamy tego dnia na halę MOSiR!

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Miting Pływacki - 10.12.2017

6 grudnia 2017

Już w niedzielę pływalnia kryta przy ul. Górniczej 2 w Szczygłowicach będzie areną Mikołajkowego Mitingu Pływackiego. Podczas zawodów do rywalizacji przystąpią młodzi pływacy urodzeni w latach 2004-2011, którzy będą reprezentować swoje kluby pływackie. Otwarcie zawodów przewidziane jest na godz. 9.55, natomiast pierwsze starty zaplanowano na godz. 10.00. Głównym organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Ognisko Szczygłowice" przy współudziale Gminy Knurów oraz MOSiR-u. Zapraszamy do kibicowania!

Czytaj więcej...

10 grudnia pływalnia, hala i siłownia w Szczygłowicach będzie nieczynna z powodu organizacji zawodów pływackich

1 grudnia 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie informuje, że w dniu 10.12.2017 (niedziela) pływalnia kryta, hala sportowa i siłownia przy ul. Górniczej 2 będzie nieczynna z powodu organizacji zawodów pływackich. W tym dniu zapraszamy do korzsytania z naszej drugiej pływalni - "aQuarelax"- znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23 w Knurowie.

Czytaj więcej...

Mikołajki 2017 - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych - 13.12.2017

28 listopada 2017

Zapraszamy Szkoły Podstawowe do udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w hali MOSiR Knurów w dniu 13.12.2017. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9:00. Zapraszamy zarówno dziewczęta jak i chłopców. Organizatorzy tj. TKKF Szczygłowice oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz w regulaminie imprezy. Dla każdego uczestnika upominek oraz inne niespodzianki !

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów