Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

4 lutego 2016

Dzisiaj w Knurowie odbył się w hali MOSiR Turniej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Knurowa. Turniej ten już na stałe zagościł w grafiku imprez organizowanych przez MOSiR. Bezkonkurencyjną drużyną okazała się drużyna Miejskiego Gimnazjum nr 1 która wygrała wszystkie spotkania. Najlepszą zawodniczką turnieju została zawodniczka MG 1, Martyna Jaśkiewicz.

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - wyniki, relacja foto

4 lutego 2016

Prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników startujących w zawodach pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W rywalizacji rozegranej na pływalni krytej aQuarelax w Knurowie wzięło udział 130 uczniów knurowskich szkół.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Knurowa - 2.02.2016r.

1 lutego 2016

Już w najbliższy wtorek odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Knurowa.  Zawody rozgrywane będą w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Organizatorzy turneju tj. Miejskie Gimnazjum nr 4 w Knurowie oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają! Zaczynamy od godziny 9:00. 

Czytaj więcej...

Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 03.02.2016 r.

21 stycznia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Zawodów Pływackich dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Mistrzostwa odbędą się w środę 3 lutego 2016 r. na Pływalni Krytej aQuarelax w Knurowie (ul. Szpitalna 23).  Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków pływania.

Czytaj więcej...

Karnawałowy Bal Przebierańców na lodowisku - 20.01.2016

21 stycznia 2016

Za nami Karnawałowy Bal Przebierańców, który tradycyjnie odbył się na lodowisku przy ulicy Ułanów 8. Instruktorzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie przygotowali w tym dniu wiele atrakcji. Wszystko to działo się przy muzyce karnawałowej. Dziękujemy za współną zabawę i cieszymy się z Waszej obecności!

Czytaj więcej...

Akademia Piłki Nożnej wygrywa Świąteczny Turniej Halowy Młodzików!

23 grudnia 2015

W sobotę 19 grudnia na szczygłowickiej hali MOSiR-u odbył się Świąteczny Turniej Halowy Młodzików. W turnieju wzięło udział 8 zespołów złożonych z zawodników z rocznika 2003 i młodsi. Po zaciętej rywalizacji zdecydowanie najlepszym zespołem okazała się Akademia Piłki Nożnej Knurów, która wygrała tego dnia wszystkie mecze i zasłużenie odebrała okazały puchar. Ciekawostką i najbardziej zaciętymi meczami były derbowe pojedynki półfinałowe. W pierwszym półfinale w derbach Knurowa po bramce w ostatnich sekundach meczu lepszy od Concordii I okazał się APN. Natomiast w drugim półfinale derby Rudy Śląskiej rozstrzygnęła Slavia I , która pokonała futsalowy zespół Gwiazdy Ruda Śl.

Czytaj więcej...

Już w sobotę Świąteczny Turniej Halowy Młodzików!

16 grudnia 2015

Już w nabliższą sobotę na hali sportowej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się Świąteczny Turniej halowy Młodzików. Do rywalizacji przystąpi 8 drużyn złożonych z zawodników urodzonych w 2003 r. i młodszych. Początek meczów turniejowych o godz. 9.00. Uroczyste zakończenie zaplanowane jest na godz. 15.40. Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania młodym piłkarzom!

Czytaj więcej...

Piast Gliwice wygrywa XXII Halowy Turniej im. Tadeusza Wierciocha

15 grudnia 2015

W ubiegłą sobotę 12.12.2015 r. w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach rozegrany został już XXII Halowy Turniej im. T. Wierciocha. W tym roku do rywalizacji przystąpiły drużyny złożone z zawodników urodzonych w 2001 r. Po zaciętej boiskowej walce zwycięzcą turnieju została drużyna Piasta Gliwice  pokonując w finale RKP Rybnik. Smaczkiem całego turnieju była rywalizacja półfinałowa MKS-u Zaborze i Piasta Gliwice, którą roztrzygnęły dopiero rzuty karne. Lepiej egzekwowali je zawodnicy z Gliwic i to oni w wystąpili w finale turnieju.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem na lodowisku - 6.12.2015

25 listopada 2015

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się w dniu 6.12.2015 na lodowisku MOSiR - u przy ulicy Ułanów 8. Tego dnia w następujących godzinach, tj 10:00 - 10:40, 11:00-11:40, 13:00-13:40 wstęp będzie wolny dla wszystkich uczestników. O godzinie 12:00 odbędzie się Spotkanie z Mikołajem na lodowisku, na które zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież.

Czytaj więcej...

Wystawa kanarków, papug, ptaków egzotycznych, królików, gołębi oraz drobiu ozdobnego!

18 listopada 2015

Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Oddział Knurów oraz Stowarzyszenie Miłośników Drobnego Inwentarza w Knurowie  zapraszają na wystawę kanarków, papug, ptaków egzotycznych, królików, gołębi oraz drobiu ozdobnego, która odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Knurowie - Szczygłowicach przy ul. Górniczej 2 w dniach 28-29 listopada 2015r.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów