Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Sengam Łazy najlepszy na knurowskiej "Majówce z piłką"

5 maja 2016

16 drużyn piłkarskich wzięło udział w turnieju pod nazwą „Majówka z Piłką”, który odbył w ostatnią sobotę na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnych w Knurowie. Nasze miasto reprezentowały cztery ekipy, spośród których Wezyr i Bud-Expert Team zakończyły grę w fazie eliminacji, TKKF Mistral Intermarche w ćwierćfinale, a Team Stalmet zajął miejsce czwarte. Poza Knurowem swoich uczestników miały Gliwice, Zabrze, Katowice, Bielsko-Biała, Łazy, a nawet dolnośląskie Legnickie Pole. Turniej wygrała ekipa Sengamu Łazy, która w finale po rzutach karnych okazała się lepsza od Reprezentacji Śląskiej Ligi Górniczej z Katowic.

Czytaj więcej...

Kolejna "Olimpiada Gier i Zabaw dla przedszkolaków" przed nami!

28 kwietnia 2016

Juz we wtorek 10 maja hala sportowa MOSiR w Szczygłowicach stanie się areną „Olimpiady Gier i Zabaw  dla Przedszkolaków”. Początek imprezy, w której wezmą udział dzieci z knurowskich przedszkoli to godzina 9.30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rodziców, do wspierania dzieci w ich pierwszym wydarzeniu sportowym.

Czytaj więcej...

IV Międzynarodowe Seminarium Aikido WEFYA - 23-24.04.2016 r.

15 kwietnia 2016

W dniach 23-24.04.2016r w Knurowie odbędzie się wydarzenie dużego formatu. W hali sportowej MOSIR zorganizowane zostanie IV Międzynarodowe Seminarium Aikido WEFYA. W ramach tego wydarzenia do Polski przyjeżdza wielka postać światowego Aikido, Kyoshi Kevin Blok ( Kanada), posiadacz 8 Dana w Aikido Yoshinkan. 

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Orlików r. 2006 i młodsi z okazji jubileuszu 10-lecia APN Knurów - 9.04

6 kwietnia 2016

Już w najbliższą sobotę (9 kwietnia) na Kompleksie Boisk MOSiR odbędzie się turniej dla zawodników z rocznika 2006 i młodsi organizowany przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie. Wezmą w nim udział następujące zespoły: APN Knurów, Concordia Knurów, ROW Rybnik, Piast Gliwice, MKS Zaborze, AKS Chorzów, Górnik Zabrze, MOSiR Czerwionka. Początek turnieju o godz. 9.00. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Wyniki z Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet

21 marca 2016

W niedzielę 20.03.2016 r. na Hali Sportowej MOSiR w Knurowie, został rozegrany turniej piłki siatkowej z okazji Dnia Kobiet w kategorii „ kadetek ”, organizowany przez TKKF Szczygłowice i MOSiR Knurów. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn. Był to jeden z kilku planowanych turniejów dla naszych „ kadetek ”. Oczywiście w pierwszej kolejności uczczenie Dnia Kobiet a następnie rozegranie jak najwięcej meczy, celem zgrania się naszej dziewczęcej drużyny.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej dla Dziewcząt - 20.03.2016

9 marca 2016

20.o3 odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej dla Dziewcząt organizowany przez TKKF Szczygłowice przy wpspółorganizacji MOSiR Knurów. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godzinę 9:00 w hali sportowej przy ulicy Górniczej 2. Zapraszamy !!!

Czytaj więcej...

Podsumowanie Halowego Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005

9 marca 2016

6 marca odbył się turniej APN CUP  rocznika 2005. W ten sposób knurowska Akademia Piłki Nożnej rozpoczęła  świętowanie 10 urodzin. W turnieju wzieły udział zaprzyjaźnione drużyny, które stawiły się w komplecie na szczygłowickiej hali MOSiR-u. Przez blisko 7 godzin byliśmy świadkami wielu meczy, w których prócz walki i sportowej rywalizacji oglądaliśmy wiele świetnych akcji ofensywnych okraszonych bramkami oraz ogrom fantastycznych parad bramkarskich. 

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie ODWOŁANE !!!

29 lutego 2016

Informujemy, iż z powodu braku śniegu i słabych warunków atmosferycznych panujących na stoku w Brennej Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów nie odbędą się !!

Czytaj więcej...

12 marca zapraszamy na "APN Cup 2016"!

26 lutego 2016

Z okazji 10-lecia istnienia Akademii Piłki Nożnej w Knurowie  już 12 marca, w Hali MOSiR przy ul. Górniczej 2 w Szczygłowicach odbędzie się APN CUP 2016, którego współorganizatorem będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Nie zabraknie sportowych emocji, walki do samego końca i wielu atrakcji!

Czytaj więcej...

Turniej Piłkarski Szkół Gimnazjalnych - Aktywne FERIE z MOSiR - em

25 lutego 2016

W dniu dzisiejszym rozegrany został Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Gimnazjalnych, w którym udział wzięły 3 drużyny. Turniej ten odbył się w ramach akcji Aktywne FERIE z MOSiR - em i toczony był w dobrej, sportowej atmosferze. Poniżej przedstawiamy fotorelację z odbytych zawodów.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów