Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Nacynianka: „Yes, we can!” - Wyniki 5. kolejki MLPNH w Knurowie

5 listopada 2013

W piątej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej o pierwsze zwycięstwo pokusiła się Nacynianka wygrywając z PTK DB Schenker. Wygrana ta mocno podbudowała zespół z Rybnika, który w przyzwyczaił nas do okupowania dolnych rejonów tabeli. Wiele emocji dostarczył mecz Kadry z Olympiakosem. Niespodziewanie po pięciu seriach na pozycji wicelidera plasuje się Tritech Big-Bud, który pozostaje drugą obok TKKF niepokonaną drużyną w lidze.

Czytaj więcej...

Przemysław Kośmider rozstrzelał IPA - Wyniki 4. kolejki MLPNH w Knurowie

29 października 2013

W czwartej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najciekawszym spotkaniem był pojedynek IPA Knurów z TKKF Mistral Intermarche. Liderujący TKKF wygrał zasłużenie ten mecz, a walnie do tego przyczynił się Przemysław Kośmider, który strzelił dla swojej drużyny pięć pierwszych bramek. W mocno osłabionym składzie i bez rezerwowych przystąpił do meczu z PTK DB Schenker zespół Vibovitu, ale ostatecznie zdołał wywalczyć trzy punkty po golach Grzegorza Bębna i Adriana Zabłockiego. Po porażce z ZZ Kadra zrehabilitował się Team Stalmet, jednak wygrana z debiutantem z Gierałtowic wcale nie przyszła łatwo.

Czytaj więcej...

Kadra jak Niemcy - Wyniki 3. kolejki MLPNH w Knurowie

22 października 2013

W 3. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do meczu na szczycie pomiędzy Vibovtem Studio DENIM a TKKF Mistral Intermarche. Pojedynek knurowskich potentatów na swoją korzyść rozstrzygnęli ci drudzy dysponując szerszą ławką rezerwowych i optymalnym składem. Po raz kolejny zawodnicy ZZ Kadra trzymali swoich sympatyków w napięciu do ostatnich sekund spotkania. Dobre widowisko stworzyły też zespoły Concordii Oldbojów i IPA Knurów.

Czytaj więcej...

Team Stalmet wyKadrowany - Wyniki 2.kolejki MLPNH

15 października 2013

Najwięcej emocji spośród wszystkich spotkań drugiej kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przyniósł mecz Teamu Stalmet z ZZ Kadra. Sporo wrażeń przyniosło również spotkanie IPA Knurów – Sośnicowice. Drugi remis w drugim spotkaniu zaliczyli piłkarze Concordii Oldbojów remisując z Tritechem Big-Bud. Pewne zwycięstwo odniósł Vibovit Studio DENIM pokonując beniaminka z Gierałtowic oraz TKKF Mistral Intermarche odprawiając debiutujący w tym sezonie PTK DB Schenker.

Czytaj więcej...

„Halówka” ruszyła po raz 24.

8 października 2013

Wczoraj już po raz 24. wystartowały rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Choć od powstania ligi minęło prawie ćwierćwiecze, to na parkiecie szczygłowickiej hali można było zobaczyć kilku piłkarzy, którzy zaczynali swoją przygodę z knurowską ligą w  1990 roku. Pierwszym liderem został Team Stalmet, który wygrał z powracającą do ligi po roku przerwy Nacynianką.

Czytaj więcej...

Nabór do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2013/14

20 sierpnia 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2013/14. Rozgrywki, w których uczestniczyć mogą zawodnicy urodzeni w roku 1997 i starsi, odbywać się będą w poniedziałki i wybrane środy w hali sportowej w Knurowie-Szczygłowicach w godzinach wieczornych. Planowany początek rozgrywek: 23.09.2013. Zgłoszeń można dokonywać w terminie do 10.09.2013 pod numerem telefonu (0-32) 335-20-14 lub 602-724-457.

Czytaj więcej...

Pierwsze trofeum Teamu Stalmet

26 marca 2013

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa zakończył się triumfem Teamu Stalmet, który w finałowym pojedynku pokonał w rzutach karnych obrońcę pucharu zespół Pamaru. Świetny debiut w drużynie „Stalowych” zaliczył bramkarz Damian Maciaszczyk, który obronił dwa rzuty karne. Team Stalmet zdobywając swoje pierwsze trofeum dołączył do 12 innych zespołów, które mają w swojej kolekcji wymieniony puchar rozgrywany pod różnymi nazwami od 1991 roku.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów oraz zakończenie rozgrywek ligowych w sezonie 2012/2013 MPNH w Knurowie.

20 marca 2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza na Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów, który odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 23.03.2013 od godziny 9:00. W tym dniu odbędzie się także dokaracja zespołów uczestniczących w sezonie 2012/2013 w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

Czytaj więcej...

Vibovit po raz 8!

19 marca 2013

W ostatniej kolejce Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej końcowy triumf zapewnili sobie piłkarze Vibovitu, którzy nie mieli problemów z pokonaniem drużyny PTK DB Schenker i tuż po meczu mogli z ulgą otworzyć zasłużonego szampana. Wygrana ta oznacza ósmy w historii mistrzowski tytuł tego zespołu, a warto przypomnieć, że Vibovit nie schodzi z ligowego podium od 1999 roku.

Czytaj więcej...

Vibovit o punkt od mistrzostwa - Wyniki 34. kolejki MLPNH

12 marca 2013

Już tylko jednego punktu brakuje drużynie Vibovit Studio DENIM do zdobycia ósmego mistrzowskiego tytułu w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. We wczorajszym meczu z Milenium Vibovit był zdecydowanym faworytem, ale rywal ten wyraźnie „nie leży” liderowi ( w pierwszym meczu tych drużyn Vibovit wygrał po trudnym meczu 4:3).W najbliższy poniedziałek na drodze Vibovitu do mistrzostwa stanie PTK DB Schenker. Wczoraj „Petekowcy” nieoczekiwanie zremisowali z Concordią Oldbojami, choć przeżywali trudne chwile grając przez dwie minuty w podwójnym osłabieniu. Stratę punktów przez Concordię wykorzystał Mati Vet FC, który pokonując Tritech awansował na piąte miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów