Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Vibovit królem remisów - Wyniki 13 kolejki MLPNH

26 stycznia 2016

Wydarzeniem 13. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był mecz lidera IPA Knurów z wiceliderem Vibovitem. Trzynastka okazała się pechowa dla IPA, bo lider prowadząc przez większość meczu stracił wyrównującego gola na 19 sekund przed końcem gry i na dodatek był to gol samobójczy. Remis w meczu liderów ucieszył DFK Schlesien Rokita, które nadspodziewanie łatwo wygrało z Tritechem. Łatwe trzy punkty zgarnął Team Stalmet pokonując osłabiony Bud-Expert Team. Po dobrych meczach z Vibovitem i Tritechem zawód sprawili młodzi piłkarze TKKF Mistral Intermarche ulegając Keno Energy Team. 

Czytaj więcej...

Vibovit traci dystans - wyniki 12 kolejki MLPNH

19 stycznia 2016

W rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na prowadzeniu umocniła się ekipa IPA Knurów, która bez problemów pokonała dobrze spisujący się ostatnio Bud-Expert Team. Po tej wygranej przewaga IPA nad Vibovitem wzrosła do 4 punktów, gdyż wicelider po raz drugi z rzędu zremisował z niżej notowanym rywalem. Brak Ariela Mnochego nie przeszkodził DFK Schlesien Rokita w odniesieniu wysokiego zwycięstwa nad Keno Energy Team. 20 „oczek” powiększył swój dorobek punktowy Tritech pokonując TKKF Mistral Intermarche.  

Czytaj więcej...

Zagrali dla WOŚP

11 stycznia 2016

Tradycyjnie w drugą niedzielę roku rozegrana została seria spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, podczas których prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świątecznej atmosfery nie będą mile wspominać piłkarze Vibovitu i DFK Schlesien Rokita, które straciły punkty z niżej notowanymi zespołami.

Prowadzący dotąd w tabeli Vibovit nieoczekiwanie tylko zremisował z TKKF Mistral Intermarche i dodać trzeba tutaj, że młodzi piłkarze Marcina Polywki mogli ten mecz wygrać, gdyby tylko wykazali więcej skuteczności.  Remis oznacza dla TKKF-u przerwanie serii 4 porażek, a dla Vibovitu utratę pozycji lidera.

Czytaj więcej...

Skorupski zatrzymał Mnochego - wyniki 10 kolejki MLPNH

5 stycznia 2016

Wydarzeniem pierwszej noworocznej kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było spotkanie drugiej i trzeciej drużyny rozgrywek czyli IPA Knurów z DFK Schlesien Rokita. Oba zespoły, które przystąpiły do tego meczu w najsilniejszych składach stworzyły widowisko na wysokim poziomie, choć okraszone zaledwie dwoma golami. Dobrą passę podtrzymała drużyna Piotra Rolnika Bud-Expert Team, która wygrała z coraz śmielej poczynającym sobie Keno Energy. Na prowadzeniu utrzymał się Vibovit, który pokonał Tritech. O ile zwycięstwo lidera nie jest niespodzianką, to rozmiary wygranej już tak.

Czytaj więcej...

Faworyci nie mieli łatwo

22 grudnia 2015

Czterech faworytów miały wczorajsze spotkania 9. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej i w żadnym z nich teoretycznie słabsi nie oddali punktów bez walki. Na początek rutynowany zespół IPA Knurów spotkał się z młodzieżą TKKF-u i zaczął od utraty gola. Począwszy jednak od 10. minuty IPA strzelała bramki co 5 minut i doprowadziła do wyniku 6:1. W końcówce niespodziewanie podopieczni Marcina Polywki strzelili doświadczonemu rywalowi 3 gole i pomimo porażki pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Czytaj więcej...

Pierwsze punkty Keno - Wyniki 8 kolejki MLPNH w Knurowie

15 grudnia 2015

W trzech z czterech spotkań 8. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wygrywały drużyny niżej notowane w tabeli.  Już pierwszy mecz wieczoru przyniósł sensacyjną wygraną Keno Energy Team nad Teamem Stalmet. Pierwszej porażki w tym sezonie doznał Vibovit przegrywając z DFK Schlesien Rokita. Ekipa z Zabrza boleśnie kąsała swoim strzelcem Arielem Mnochym, na którego lider nie potrafił znaleźć recepty. Drugie zwycięstwo odniósł Bud-Expert Team pokonując TKKF, przez co oba zespoły zrównały się punktami.

Czytaj więcej...

IPA poza zasięgiem Stalowych - Wyniki 7 kolejki MLPNH

8 grudnia 2015

Tylko przez 20 minut Team Stalmet był równorzędnym rywalem dla doświadczonego zespołu IPA Knurów. „Stalowi” po niedawnym remisie z Vibovitem mieli wszelkie powody do optymizmu, jednak  po dobrej pierwszej połowie zostali sprowadzeni na ziemię ulegając ostatecznie wiceliderowi różnicą 5 goli. Jedyną niepokonaną drużyną pozostaje liderujący Vibovit, który bez problemów ograł Bud-Expert Team. Łatwe zwycięstwo odniósł też Tritech, aczkolwiek w jego szatni musiało paść kilka cierpkich słów na temat liczby straconych goli w meczu z ostatnim w tabeli Keno Energy Team.

Czytaj więcej...

Pierwsza porażka IPA - Wyniki 6 kolejki MLPNH

17 listopada 2015

Ostatnim niepokonanym zespołem w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej został Vibovit, który we wczorajszym meczu na szczycie spotkał się z IPA Knurów. W składzie Vibovitu na to spotkanie zabrakło wprawdzie Łukasza Pilca i Adriana Zabłockiego, ale absencja Łukasza Spórny, Damiana Kozdronia i Tomasza Dury okazała się dla IPA bardziej odczuwalna. Zawód sprawiła ekipa Tritechu, która nie wykorzystała przewagi kadrowej w spotkaniu z DFK Schlesien Rokita. Do czołówki zbliżył się po trzeciej wygranej Team Stalmet.  Drugie zwycięstwo w sezonie odniosła najmłodsza drużyna ligi TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

IPA nowym liderem - Wyniki 5 kolejki MLPNH

10 listopada 2015

W piątej kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pierwsze punkty stracił Vibovit, który zremisował z Teamem Stalmet 0:0. Wynik taki jest rzadkością w futsalu, a w rozgrywkach MLPNH po raz ostatni przytrafił się ponad 6 lat temu. Strata punktów kosztowała Vibovit również utratę pozycji lidera, ale za to drużyna ta może się pochwalić najdłuższą serią spotkań bez porażki (12 meczów), która trwa od 16 lutego, kiedy to lepszy okazał się Tritech wygrywając 5:0. Nowym liderem została IPA Knurów, jednak nikt nie spodziewał się, że na zwycięstwo z Bud-Expert Teamem będzie musiała ciężko zapracować.

Czytaj więcej...

Stalmet musi poćwiczyć - Wyniki 4 kolejki MLPNH

3 listopada 2015

W najciekawszym spotkaniu 4. kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Team Stalmet spotkał się z Tritechem. Przez całe 40 minut mecz był bardzo wyrównany, a na prowadzeniu dzięki golom Grzegorza Górki utrzymywał się Tritech. Kiedy do końcowej syreny pozostawały niespełna 2 minuty i wynik brzmiał 2:1 dla rywala, „Stalowi” zdecydowali się na grę z lotnym bramkarzem. Niestety zespół Dariusza Flisa rozegrał akcję w przewadze tak nieudolnie, że będąc na połowie Tritechu skierował piłkę do własnej bramki. Chwilę później „Stalowi” zdobyli wprawdzie drugiego gola, ale na wyrównanie zabrakło czasu.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów