Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Kuźnica ucieka rywalom - Wyniki i relacja z 7. kolejki MLPNH

25 listopada 2014

W siódmej serii spotkań prowadzący w tabeli Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespół TS Kuźnica odniósł siódmą wygraną i z przewagą sześciu punktów nad rywalami staje się głównym faworytem tegorocznych rozgrywek. Wczoraj lider pewnie pokonał UKS Milenium I, ale trzeba przyznać, że ci drudzy rozegrali bardzo dobre spotkanie i zwłaszcza w pierwszej połowie niewiele ustępowali swoim zwycięzcom. Za plecami Kuźnicy na pozycji wicelidera znalazł się zespół ZZ Kadry, który po raz kolejny pokazał, że potrafi odrabiać straty i to nie tylko jednobramkowe. 

Czytaj więcej...

ZZ Kadra bije faworytów - Wyniki 6 kolejki MLPNH w Knurowie

18 listopada 2014

 W szóstej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pierwszej porażki doznał Team Stalmet, od którego lepszy okazał się zespół ZZ Kadry. „Kadrowcy” po golach Przemysława Jędrzejczaka schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką i pomimo naporu rywala oraz zastosowania manewru z lotnym bramkarzem utrzymali prowadzenie do końca meczu. Warto przypomnieć, że zespół Zbigniewa Kuśmierza już w poprzedniej kolejce był sprawcą pierwszej porażki zespołu IPA Knurów.Potknięcie Teamu Stalmet wykorzystał lider TS Kuźnica, który zaaplikował młodzieży z Teamu 98 dwanaście goli. Kolejny raz błysnął skutecznością Ariel Mnochy, którego niewiarygodna średnia goli na mecz po 6 kolejkach wynosi blisko 7.

Czytaj więcej...

Nadchodzi młodzież! - Wyniki 5. kolejki MLPNH

4 listopada 2014

Piąta kolejka rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej przyniosła kolejne potwierdzenie pokoleniowych zmian, jakie nadchodzą w nienaruszalnym od wielu lat układzie sił knurowskiego futsalu. 9-krotny mistrz Knurowa - Vibovit w najciekawszym meczu tej serii spotkał się z mistrzem Ligi Orlika – Tritechem i po dramatycznym meczu musiał uznać wyższość młodszych średnio o kilkanaście lat rywali. Nie był to jedyny wczorajszego wieczoru triumf młodzieży nad rutyną. Występująca dopiero drugi rok w MLPNH drużyna Olympiakosu Gierałtowice ograła doświadczony Veritax Gumiland i dokonała tego bez dwóch kluczowych graczy pauzujących za kartki. 

Czytaj więcej...

TS Kuźnica nową siłą?

28 października 2014

Po czterech seriach spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na czele tabeli znajduje się debiutująca w rozgrywkach  drużyna TS Kuźnicy. Nowicjusz pokonał wczoraj poważnego rywala  jakim jest ZZ Kadra i potwierdził tym samym wysokie aspiracje. Jak zwykle skutecznością zaimponował Ariel Mnochy, który z ośmiu goli dla lidera strzelił aż 6. W pojedynku najmłodszych zespołów ligi Team 98 uległ Olympiakosowi. Jak się wydaje, o wygranej drużyny z Gierałtowic zadecydowało nieco większe doświadczenie wyniesione z poprzedniego debiutanckiego sezonu. 

Czytaj więcej...

MLPNH: Powiew zmian

21 października 2014

Początek 25. jubileuszowego sezonu w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej wskazuje na nieuchronną zmianę pokoleniową. 9-krotny mistrz Knurowa Vibovit uległ wczoraj wyraźnie drużynie IPA Knurów i - co trzeba zaznaczyć – pomimo tego, iż dysponował silnym składem. Ipowcy przyjęli rywala na własnej połowie i będąc niemiłosiernie skuteczni, kontrowali raz po raz faworyta odnosząc nad nim pierwsze w historii ligowe zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Kolejka niespodzianek

14 października 2014

W drugiej serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej doszło do kilku niespodzianek. Już w pierwszym spotkaniu wieczoru faworyzowana ZZ Kadra uległa nieoczekiwanie Nacyniance, która przyzwyczaiła wszystkich do zajmowania w ostatnich latach miejsc w dolnych rejonach tabeli. Tym razem zespół z Rybnika pokazał jednak zupełnie nowe oblicze i wzmocniony kilkoma graczami dawnego Apineksu wywalczył w swoim pierwszym meczu komplet punktów.

Czytaj więcej...

„Halówka” wystartowała po raz 25.

7 października 2014

Już po raz 25. rozpoczęły się wczoraj rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do rywalizacji w bieżącym sezonie przystąpiło 13 zespołów, w tym obrońca mistrzowskiego tytułu Vibovit, którego celem będzie zdobycie dziesiątego w swojej długiej historii trofeum. Najbardziej doświadczona drużyna ligi zrobiła ku temu pierwszy krok pokonując UKS Milenium I Gliwice, choć przez długi czas w tym meczu utrzymywał się remis.Najciekawszym spotkaniem pierwszej kolejki był pojedynek drugiej i trzeciej drużyny poprzedniego sezonu, czyli TKKF-u Mistral Intermarche z Teamem Stalmet. Na swoją korzyść rozstrzygnęli go „Stalowi”  wykorzystując w końcówce większe zasoby kadrowe.

Czytaj więcej...

Ruszył nabór do kolejnego sezonu "halówki"

28 sierpnia 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2014/15. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1998 i starsi. Mecze odbywać się będą w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Termin zgłoszeń mija w dniu 12.09.2014. 

Czytaj więcej...

Niespodzianka w Pucharze Prezydenta - Relacja z Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

7 kwietnia 2014

Niespodziewanym zwycięstwem Concordii Oldbojów zakończył się turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej halowej. Concordia powetowała sobie w ten sposób niezbyt udany sezon ligowy, w którym zakończyła rozgrywki dopiero na 8.miejscu. Wygrana Concordii Oldbojów była całkowicie zasłużona, gdyż zespół ten w pokonanym polu pozostawił całą trójkę medalistów MLPNH: Vibovit Studio DENIM, TKKF Mistral Intermarche oraz Team Stalmet. Właśnie ci ostatni bronili trofeum sprzed roku, jednak musieli się zadowolić tylko trzecim miejscem.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zakończenie Rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2013/2014

2 kwietnia 2014

W najbliższą sobotę tj. 5.04.2014 r. w hali MOSiR w Szczygłowicach odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Podczas turnieju nastąpi uroczyste podsumowanie Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9:00.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów