Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Remis w klasyku - wyniki 5 kolejki MLPNH

8 listopada 2016

Futsalowym klasykiem można nazwać mecze IPA Knurów z Vibovitem, a do takiego doszło w piątej kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Drugie zwycięstwo odniósł Team Stalmet, który pokonał Paderek Team. Wysoką wygraną zanotował w 5 kolejce Tritech pokonując Bud-Expert Team aż 10:1. Zapraszamy do zapoznania się z szerszą relacją z tych spotkań.

Czytaj więcej...

Twarde lądowanie Paderek Team - wyniki 4 kolejki MLPNH

2 listopada 2016

Debiutant w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej zespół Paderek Team doznał swojej pierwszej porażki. Najmłodszą drużynę ligi sprowadził na ziemię najbardziej doświadczony zespół ligi Vibovit. Nadal na pierwszą wygraną poczekać musi drużyna Bud-Expert Teamu. Najciekawszym spotkaniem był ostatni pojedynek wieczoru, w którym Team Stalmet spotkał się z IPA Knurów.

Czytaj więcej...

Vibovit liderem - wyniki 3 kolejki MLPNH

25 października 2016

Po trzeciej serii spotkań na pozycję lidera w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej wysunął się Vibovit. 9-krotni mistrzowie Knurowa łatwo rozprawili się z TKKF Mistral Intermarche, któremu nie pomogła szeroka ławka rezerwowych. IPA Knurów po zeszłotygodniowej porażce z Tritechem z pełną powagą potraktowała Bud-Expert Team odnosząc 7-bramkowe zwycięstwo. W trzecim meczu na wysokości zadania stanął Team Stalmet pokonując Tritech. 

Czytaj więcej...

Dzień Wierciocha - wyniki 2 kolejki MLPNH

18 października 2016

W drugiej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie mistrzowska drużyna IPA Knurów padła ofiarą znakomitej dyspozycji drużyny Tritechu, a zwłaszcza Dawida Wierciocha. Zawodnik ten strzelił obrońcom tytułu pięć goli i dyskutować można jedynie, który z nich był bardziej efektowny. Niespodzianką zakończyło się też spotkanie Teamu Stalmet z TKKF Mistral Intermarche. Do przerwy nic jeszcze nie zapowiadało katastrofy „Stalowych”, kiedy jednak ze stanu 2:2 zrobiło się 2:7, stało się jasne, że nowy sezon drużyna Flisów rozpocznie od porażki. Podobnie jak przed tygodniem najbardziej wyrównany mecz był udziałem beniaminka Paderek Team. W spotkaniu z Bud-Expert Teamem najmłodsza drużyna ligi prowadziła już 3:1, ale skuteczny pościg pozwolił zespołowi Piotra Rolnika na wywalczenie remisu. 

Czytaj więcej...

Udany debiut licealistów

11 października 2016

Wczoraj wieczorem po raz 27. zainaugurowała swoje rozgrywki Miejska Liga Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Najciekawszym spotkaniem okazał się debiut w lidze drużyny Paderek Team. Zawodnicy reprezentujący knurowskie liceum im. Ignacego Paderewskiego choć są najmłodszą drużyną w całej stawce, pokazali, że nie będą chłopcami do bicia i po zaciętym meczu pokonali bardziej doświadczony zespół Tritechu. Pierwsze dwie historyczne bramki dla „Paderka” strzelił wychowanek knurowskiej Akademii Piłki Nożnej Szymon Szulc.

Czytaj więcej...

Ruszył nabór do nowego sezonu Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej

5 września 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2016/17. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2000 i starsi. Mecze odbywać się będą w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Termin zgłoszeń mija w dniu 15.09.2016. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zachęcamy do tworzenia drużyn i zgłaszania się do rywalizacji!

Czytaj więcej...

26.sezon MLPNH za nami

19 maja 2016

Ostatnim akcentem sezonu 2015/16 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było wręczenie nagród za udział w rozgrywkach, które trwały od października ub. roku. Z rąk Dyrektora MOSiR Krzysztofa Stolarka drużyny otrzymały puchary, statuetki i dyplomy, a także regulaminowe nagrody w postaci kart podarunkowych na zakup sprzętu sportowego. 

Czytaj więcej...

TURNIEJ ODWOŁANY !! Zakończenie rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2015-2016. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów 7.05.2016

5 maja 2016

TURNIEJ ODWOŁANY !! Już w sobotę w szczygłowickiej hali rozegrany zostanie turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej halowej. Będzie to ostatni akord futsalowego sezonu 2015/16 i już tradycyjnie okazja do uroczystego wręczenia nagród na udział w rozgrywkach Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiło się  pięć zespołów: IPA Knurów, DFK Schlesien Rokita, Vibovit, Team Stalmet oraz ubiegłoroczny zwycięzca TS 10ka.pl Zabrze. W dotychczasowej historii tego turnieju najwięcej zwycięstw odniósł Vibovit, który triumfował 6 razy. Początek rywalizacji o godzinie 9.00.

Czytaj więcej...

Tritech znów czwarty - wyniki ostatniej kolejki MLPNH

19 kwietnia 2016

Ostatnią zagadką zakończonych wczoraj rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej było kto zajmie trzecie miejsce na podium. Rywalizowały o to w korespondencyjnym pojedynku drużyny Tritechu i Vibovitu. 

Czytaj więcej...

IPA mistrzem! - wyniki 20 kolejki MLPNH

12 kwietnia 2016

W przedostatniej kolejce rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej poznaliśmy odpowiedź na kluczowe pytanie o mistrzostwo Knurowa w futsalu. Po raz pierwszy w historii tytuł ten przypadł zespołowi IPA Knurów, który, co trzeba przyznać, był najrówniej grającą drużyną w ośmiozespołowej stawce. Wczoraj IPA bez problemów ograła osłabiony Vibovit, który wystawił do gry zaledwie pięciu zawodników, z czego dwóch nominalnych bramkarzy. Zespół Krzysztofa Kwietniewskiego po ubiegłorocznym wicemistrzostwie osiągnął największy sukces w swojej 6-letniej historii.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów