Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Beach soccer - turniej piłki nożnej na piasku - 18.06.2016

21 czerwca 2016

Ostatnią atrakcją sobotniego dnia był turniej piłki nożnej na piasku. Do turnieju zgłosiło sie 7 drużyn, które to zostały podzielone na 2 grupy. W grupie 1 zagrały drużyny: Inter Krzywe Kolana, Pooolska, Górnik Zabrze, Dziki. W grupie B zobaczylismy rozgrywki pomiedzy drużynami: Żubry, Zdrowe Bistro, LSD Team. Turniej zwyciężyła drużyna o nazwie Zdrowe Bistro w składzie: Dominik Kabała, Mateusz Adamczyk, Adam Niedbała.

Czytaj więcej...

Aerobic w wodzie na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

21 czerwca 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie nie zapomniał również o młodzieży i dorosłych organizując dla nich zajęcia aerobicu w wodzie. Zajęcia te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali etui wodne. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach 27.06 do 11.09.2016r.

21 czerwca 2016

Prezentujemy Państwu godziny otwarcia obiektów MOSiR Knurów w dniach od dnia 27.06  do dnia 11.09.2016r. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania z Kapieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie.

Czytaj więcej...

Przysięga Ratownicza na Kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie

21 czerwca 2016

Podczas czwartkowej uroczystości otwarcia kąpieliska nastąpiło również mianowanie na Młodszego Ratownika WOPR. Uroczystego mianowania udzielili Prezydent Adam Rams, Piotr Surówka, Prezes Śląskiego WOPR Wiktor Zajączkowski, Honorowy Prezes OM WOPR Jerzy Pach oraz Prezes Oddziału Miejskiego Śląskiego WOPR Adam Kubica. Prowadzącym kurs był Instruktor Ratownictwa Wodnego Jarosław Kurpanik, a jego asystentami byli Dawid Stolarek oraz Ola Podsiadło.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie Kąpieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie

20 czerwca 2016

W minionym tygodniu nastąpiło uroczyste otwarcie Kąpieliska "Leśne Zacisze" w Knurowie.  Podziękowania w imieniu mieszkańców udzielił wykonawcy oraz wszystkim zaangażowanym osobom Prezydent Miasta Knurów Adam Rams a w imieniu Rady Miasta Knurów Przewodniczący Tomasz Rzepa. Po podziękowaniach nastąpiło poświęcenie kąpieliska przez księdza dziekana Grzegorza Kusze z parafii NMP Królowej Świata.  Na kąpielisku " Leśne Zacisze" mieszkańcy Knurowa będą mogli korzystać z szeregu atrakcji między innymi z basenów: sportowego i rekreacyjnego, brodzika, boisk do siatkówki plażowej, piłki nożnej, koszykówki, zjeżdżalni rynnowych 67m i 15 m, zjeżdżalni 4- osobowej, placu zabaw. Prezentujemy Państwu zdjęcia oraz relacje z w/w imprezy.

Czytaj więcej...

Spotkanie Członków Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa z Knurowa

20 czerwca 2016

Członkowie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa z Knurowa z Rudolfem Kaszą na czele oraz ze Szczygłowic z przedstawicielami Zdzisławem Przyciekiem, Sławińskim Stanisławem i Rajcą Janem (Johannem) odwiedzili dzisiaj knurowski basen "Leśne Zacisze". Po nowo wybudowanych obiektach oprowadzał gości dyrektor MOSiR Krzysztof Stolarek. Zaproszeni goście szczegółowo zostali poinformowani o zasadach korzystania z obiektów, o przyszłych planach związanych z rozbudową bazy, był krótki poczęstunek i pokaz wszystkich urządzeń zabudowanych w basenach i nieckach basenowych.

Czytaj więcej...

Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów na stawie "Moczury" w Knurowie

13 czerwca 2016

Na stawie "Moczury" w Knurowie odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Organizatorem zawodów na tym akwenie było Koło Wędkarskie nr 28 we współudziale gminy Knurów i knurowskiego MOSiR. Do zawodów stanęło 15 zawodników w wieku do lat 16 startując w kategorii "Junior" oraz 27 zawodników startujących w kategorii "Senior". 

Czytaj więcej...

Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów na stawie "Zalane" w Szczygłowicach

13 czerwca 2016

W minioną niedziele na stawie "Zalane" w Szczygłowicach odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. W zawodach udział wzięlo 32 wędkarzy, z których to każdy złowił rybę. Na 1 miejscu zawody ukończył Czesław Wojtanek. Na kolejnych miejscach rywalizację zakończyli Marek Zajonc, Krzysztof Kozak, Jerzy Kiełb, Stefan Pikus, Aleksander Kwaśniewski. Nagrody wręczali zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka, Dyrektor MOSiR Knurów Krzysztof Stolarek, zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Knurów Jerzy Pach, Przewodniczący Komisji Sportu Joachim Machulik.

Czytaj więcej...

Kąpielisko Leśne Zacisze tuż przed otwarciem!

9 czerwca 2016

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie zmodernizowanego kąpieliska. Prezentujemy  najnowsze zdjęcia obiektu MOSiR.  Już wkrótce mieszkańcy Knurowa i okolic będą mogli korzystać z wielu atrakcji, które znajdują się na kąpielisku. W dniu otwarcia, tj. 18 czerwca odbędą się także turnieje siatkówki plażowej, beach soccera, gry i zabawy dla dzieci, aerobic w wodzie, gry w badmintona. Zapraszamy serdecznie. Będzie się działo. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

Spartakiada lekkoatletyczna Szkół Gimnazjalnych w Knurowie - 8.06.2016

9 czerwca 2016

Na obiektach Miejskiego Gimnazjum nr 2 i MSP 6 odbyła się Spartakiada lekkoatletyczna w której uczestniczyli uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 1 i 2 z Knurowa oraz Gimnazjum z Gierałtowic. Organizatorami zawodów byli: Miejskie Gimnazjum nr 2 w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie. Zawody koordynowali nauczyciele MG 2 Sylwia Surówka i Dawid Dybcio.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów