Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Pismo Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi

4 października 2017

W imieniu Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi zwracamy się z zaproszeniem do wszystkich mieszkańców na inauguracyjny mecz rozegrany na Stadionie Śląskim, który odbędzie się 7 października br. o godzinie 16:00. Nasza młodzieżowa reprezentacja narodowa do lat 19 w pierwszej rundzie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy zmierzy się z drużyną Białorusi. Wiecej informacji w dołaczonym pismie. Seredecznie zapraszamy na mecz!

Czytaj więcej...

Informacja - pływalnia kryta oraz siłownia przy ulicy Górniczej 2

3 października 2017

Szanowni klienci informujemy, iż w dniach od 9.10.2017 do 11.10.2017, tj. od poniedziałku do środy, pływalnia kryta oraz siłownia będą czynne od godziny 15:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj więcej...

Startujemy z zajęciami AEROKICKBOXINGU z elementami samoobrony!

25 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zaprasza na kolejny sezon zajęć Aerokickboxingu z elementami samoobrony. Zajęcia aerokickboxingu z Tomaszem Popczyńskim oparte są o jego autorski program wykorzystujący specjalnie wyselekcjonowane elementy stosowane przy nauczaniu sportów walki do poprawy ogólnej i specjalnej sprawności fizycznej. Zapraszamy w poniedziałki na godzinę 20:30 a wśrody o godzinie 20:00. Szczegółowe informacje znajdują się na dołączonym plakacie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na aerobic i aqua-aerobic!

25 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie z przyjemnością informuje, że po wakacyjnej przerwie do oferty wracają zajęcia z aerobicu. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek tj. 2 października. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy na sali rekreacyjnej MOSiR (II piętro) przy ul. Górniczej 2 w Knurowie-Szczygłowicach i będą prowadzone przez nową instruktorkę - Katarzynę Konarską. Pierwszą grupę ćwiczących zapraszamy na godzinę 18.00, natomiast drugą na godz. 19.00. 

Czytaj więcej...

Przedszkolaki poznawały obiekty sportowe

21 września 2017

We wtorkowy poranek grupa dzieci z Przedszkola „Wesołe Nutki” wyruszyła na wycieczkę po obiektach MOSiR Knurów. Celem wycieczki była zapoznanie przedszkolaków z funkcjonalnością, specyfiką i zasadami panującymi na obiektach. Dzieci odwiedzając kolejno Stadion Miejski, Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych, Pływalnię Krytą „aQuarelax” oraz Kąpielisko „Leśne Zacisze” dowiedziały się jak należy zachowywać się na obiektach i podczas imprez sportowych, co wolno a czego nie wolno robić oraz przyswajały podstawowe punkty obowiązujących regulaminów. 

Czytaj więcej...

Już za miesiąc wielkie bieganie w Żorach.

20 września 2017

Rozpędziła się na dobre „machina” organizacyjna największej imprezy biegowej w Żorach. Tylko miesiąc pozostał Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji na dopięcie spraw organizacyjnych, a nie zdecydowanym biegaczom na zapisanie się do X jubileuszowej edycji żorskiego biegu. Miło nam poinformować, że właśnie ruszyła strona poświęcona Żorskiemu Biegowi Ulicznemu, na której zegar odmierza czas pozostający do dnia 15 października.

Czytaj więcej...

W niedzielę, 17 września, pływalnia kryta aQuarelax czynna od godz. 14.00

12 września 2017

W związku otrzymaną informacją z P.E. Megawat dotyczącą przerwy w dostawie ciepła MOSiR Knurów informuje, że w najbliższą niedzielę, tj. 17 września, pływalnia kryta aQuaRelax czynna będzie od godz. 14:00.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Aqua-aerobic!

12 września 2017

Informujemy, że po przerwie wakacyjnej do naszej oferty wraca aqua-aerobic. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek tj. 12 września, jak zawsze na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach. Bez zmian pozostają dotychczasowe dni i godziny, w których będą odbywać się zajęcia. Poniżej prezentujemy harmonogram. Serdeczenie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 nieczynny do 10 września!

1 września 2017

Drodzy Klienci! Informujemy, iż z powodu przerwy technicznej obiekt przy ulicy Górniczej 2 będzie nieczynny do dnia 10.09.2017. Za niedogodności przepraszamy!

Czytaj więcej...

Spławikowe Mistrzostwa Stowarzyszenia Wędkarskiego "Górnik II"

7 sierpnia 2017

W dniu 6.08.2017 r. na stawie "Zalane" odbyły się Mistrzostwa Spławikowe Stowarzyszenia Wędkarskiego "Górnik II" w Knurowie. W zawodach uczestniczyło 21 członków Stowarzyszenia. Wszyscy uczestnicy złowili ryby. Zawody były ostatnimi, które były zaliczane do cyklu Grand Prix. W punktacji ogólnej zwyciężył i zdobył puchar Czesław Wojtanek.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów