Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Podsumowanie Halowego Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005

9 marca 2016

6 marca odbył się turniej APN CUP  rocznika 2005. W ten sposób knurowska Akademia Piłki Nożnej rozpoczęła  świętowanie 10 urodzin. W turnieju wzieły udział zaprzyjaźnione drużyny, które stawiły się w komplecie na szczygłowickiej hali MOSiR-u. Przez blisko 7 godzin byliśmy świadkami wielu meczy, w których prócz walki i sportowej rywalizacji oglądaliśmy wiele świetnych akcji ofensywnych okraszonych bramkami oraz ogrom fantastycznych parad bramkarskich. 

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie ODWOŁANE !!!

29 lutego 2016

Informujemy, iż z powodu braku śniegu i słabych warunków atmosferycznych panujących na stoku w Brennej Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów nie odbędą się !!

Czytaj więcej...

12 marca zapraszamy na "APN Cup 2016"!

26 lutego 2016

Z okazji 10-lecia istnienia Akademii Piłki Nożnej w Knurowie  już 12 marca, w Hali MOSiR przy ul. Górniczej 2 w Szczygłowicach odbędzie się APN CUP 2016, którego współorganizatorem będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie. Nie zabraknie sportowych emocji, walki do samego końca i wielu atrakcji!

Czytaj więcej...

Turniej Piłkarski Szkół Gimnazjalnych - Aktywne FERIE z MOSiR - em

25 lutego 2016

W dniu dzisiejszym rozegrany został Turniej Piłki Nożnej dla uczniów Szkół Gimnazjalnych, w którym udział wzięły 3 drużyny. Turniej ten odbył się w ramach akcji Aktywne FERIE z MOSiR - em i toczony był w dobrej, sportowej atmosferze. Poniżej przedstawiamy fotorelację z odbytych zawodów.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005 - 06.03.2016

24 lutego 2016

W ramach obchodów 10-lecia Akademii Piłki Nożnej knurowski klub przygotowuje kolejny turniej halowy. 6 marca w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach rywalizować będą zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi.

Czytaj więcej...

Aktywne Ferie z MOSiR-em - Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

24 lutego 2016

Po zeszłotygodniowym turnieju tenisa stołowego dla uczniów gimnazjów w dniu wczorajszym tj. 23 lutego odbył się kolejny akcent akcji „Aktywne Ferie z MOSiR-em”. Tym razem do rywalizacji na hali sportowej w Knurowie-Szczygłowicach przystąpili zawodnicy ze szkół podstawowych, którzy zgłosili się do feryjnego Turnieju Tenisa Stołowego. Po rozegraniu wszystkich meczy z tryumfu cieszył się Kacper Rusin, który wygrał tego dnia wszystkie swoje pojedynki.

Czytaj więcej...

Za nami Turniej Tenisa Stołowego - "Aktywne ferie z MOSiR - em"

16 lutego 2016

Dzisiaj od godziny 9:00 w hali MOSiR - u toczył sie Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych. W 3 kategoriach łącznie udział wzięło 13 zawodników. W kategorii Szkół Gimnazjalnych zwyciężył Błażej Hyjek. W Szkołach Ponadgimnazjalnych najlepiej zaprezentował się Michał Nowosielski. W dodatkowej ktegorii zwyciężył Maciej Mikłos. Prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach.

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów - 2.03.2016 - ODWOŁANE !!!

12 lutego 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w  Zawodach Narciarskich dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Mistrzostwa odbędą się w środę 2 marca 2016 r. w Ośrodku Narciarskim Stary Groń w Brennej.  Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.

Czytaj więcej...

"Marco Cup" już w sobotę!

8 lutego 2016

W sobotę hala sportowa MOSiR przy ul. Górniczej 2 w Knurowie-Szczygłowicach będzie areną I Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet "Marco Cup" o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Głównym celem turnieju jest zbiórka środków pieniężnych dla knurowianina Dawida Kiliana, który cierpi na zespół Westa (padaczka lekooporna). Zbiórka ta zostanie zorganizowana podczas trwania zawodów. W turnieju wystąpi kilka ciekawych drużyn m.in. Wisła Skoczów, KKS Zabrze, Polonia Poraj, Warta Zawiercie czy Gwarek Ornontowice. Początek meczów o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów przeniesione na dzień 2.03.2016 r.

4 lutego 2016

Z przykrościa zawiadamiamy, iż z powodu braku śniegu i niekorzystnych warunków atmosferycznych panujących na stoku "Stary Groń" w Brennej zawody nie odbędą się w zaplanowanym terminie. W związku z tym został ustalony nowy termin organizacji zawodów na dzień 2.03.2016 r. Stok w Brennej nieczynny jest do odwołania ! O szczegółach będziemy na bieżąco informować !

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów