Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Siatkówki Plażowej - "LATO W MIEŚCIE"

4 lipca 2016

W ramach akcji "LATO W MIEŚCIE" zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej na kąpielisku "Leśne Zacisze". Turniej odbędzie się  5 lipca 2016r. a poczatek zaplanowano o godzinie 10:30. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie akcji "LATO W MIEŚCIE" Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gry i zabawy w wodzie na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

21 czerwca 2016

W sobotnie południe dzieci przebywające na kąpielisku miały okazje uczestniczyć w grach i zabawach w wodzie. Jak można było zauważyć zabawy organizowane przez Instruktorów MOSiR Knurów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Radość, uśmiech i emocje towarzyszyły dzieciom w trakcie pokonywania kolejnych zadań a wszystko to działo sie przy świetnej muzyce. Dzieci do dyspozycji miały między innymi dmuchane piłki, rekiny, raki, płaszczki oraz koła. Temu wszystkiemu towarzyszyła piękna pogoda.

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej na inaugurację Kąpieliska "Leśne Zacisze" - 18.06.2016

21 czerwca 2016

W sobotni poranek na inaugurację nowo oddanego do użytku Kąpieliska "Leśne Zacisze" rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej. Do udziału w nim zgłosiło się 11 drużyn, które to zostały podzielone na dwie kategorie. W pierwszej grupie zagrały zespoły: Sisterki, Paseczki, Trio, APN, Turbokozaki, Cytrynki. W drugiej natomiast grupie zagrały zespoły: Pogromcy Pasztetów, Rybki, Alkomaty, Brygada Rozbrykanych Kucyków, Żubry. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Marlena Bartosik i Zuzanna Klasa oraz Grzegorz i Nicolle Rybakiewicz.

Czytaj więcej...

Za nami Finał Grand Prix Knurowa w pływaniu - wyniki, relacja foto/video

15 czerwca 2016

W minioną sobotę na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbył się Finał Grand Prix Knurowa w pływaniu. W zawodach brały udział dzieci ze szkół podstawowych, które rywalizowały podczas czterech rund cyklu o puchar Prezesa TKKF Szczygłowice. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez pływaków w rundzie finałowej oraz klasyfikację generalną całego Grand Prix. Zapraszamy również do oglądania relacji foto/wideo z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Działo się! Relacja wideo/foto z Knurowskiego Festynu Piłkarskiego!

7 czerwca 2016

W niedzielę Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR był areną Knurowskiego Festynu Piłkarskiego. Oprócz rywalizacji młodych adeptów piłki nożnej działo się wiele, a organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji by zachęcić mieszkańców Knurowa i okolicznych miejscowości do spędzenia tego dnia na boiskach przy ul. Ułanów i Al. Lipowej. Zapraszamy do oglądania wideorelacji oraz galerii zdjęć z tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

Już w niedzielę Knurowski Festyn Piłkarski!

3 czerwca 2016

Już w niedzielę, 5 czerwca, na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych MOSiR odbędzie sie duże wydarzenie sportowe, na które wiele osób z niecierpliwością wyczekuje. Knurowski Festyn Piłkarski, bo o nim mowa, ruszy o 9.00. Szykuje się zacięta rywalizacja mlodych piłarskich talentów oraz spore atrakcje towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali m.in. turnieje piłkarskie roczników 2002 i 2004, konkursy z nagrodami, dmuchańce i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz prezentacje markowych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa na to wydarzenie i zachęcamy do odwiedzenia kompleksu boisk!

Czytaj więcej...

Knurowski Festyn Piłkarski - 05.06.2016

18 maja 2016

Już 5 czerwca na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych odbędzie sie duże wydarzenie sportowe. Knurowski Festyn Piłkarski, bo o nim mowa, jest inicjatywą Akademi Piłki Nożnej w Knurowie oraz sponsorów. Szykuje się zacięta rywalizacja mlodych piłarskich talentów oraz spore atrakcje towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali m.in. turnieje piłkarskie roczników 2002 i 2004, konkursy z nagrodami, dmuchańce i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz prezentacje markowych samochodów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa na to wydarzenie!

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do XXIV Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXI Mistrzostw Polski Górników na 10 km - 25.09.2016

18 maja 2016

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do XXIV Międzynarodowego Biegu Ulicznego oraz XXI Mistrzostw Polski Górników na 10 km. Bieg odbędzie się w niedzielę 25 września 2016 r. Zapraszamy do zapoznawania się z regulaminem biegu oraz zapisów online!

Czytaj więcej...

Fotorelacja z Olimipady Gier i Zabaw dla Przedszkolaków

17 maja 2016

Po raz kolejny hala sportowa w Szczygłowicach była areną niesamowitych emocji i radości. W ubiegły wtorek, 10 maja, parkiet hali opanowały knurowskie dzieci, które brały udział w "Olimpiadzie Gier i Zabaw dla Przedszkolaków". Zabawa jak zwykle była przednia a dzieci aktywnie i z uśmiechem na buziach startowały we wszystkich konkurencjach sprawnościowych. Zapraszamy do oglądania obszernej fotorelacji z tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

Europejski Piknik Sportowo - Rekreacyjny - 14.05.2016

6 maja 2016

W sobotę 14 maja na Kompleksie Boisk ORLIK odbędzie się Piknik Sportowo - Rekreacyjnych dla uczniów Szkół Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych. Organizatorami pikniku jest Młodzieżowa Rada Miasta Knurów oraz Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji w Knurowie. Serdecznie zapraszamy do udziału !!! Będzie się działo !!!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów