Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

VII Bieg Uliczny im. ks. Konstantego Damrota - zaproszenie dla biegaczy

18 maja 2017

Powiat Gliwicki oraz Gmina Pilchowice serdecznie zapraszają wszystkich biegaczy do uczestnictwa w VII Biegu Ulicznym im. ks. Konstantego Damrota, który odbędzie się 24 czerwca. Biegacze będą mieli możliwość startu w dwóch biegach: główny na dystansie 5 km oraz mini-biegu dla dzieci i młodzieży do 15 lat na dystansie 100 m. 

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny dla Joasi Mierzwa - 3.06.2017

18 maja 2017

W sobotę 3 czerwca odbędzie się Koncert Charytatywny  dla Joasi Mierzwa, na który serdecznie zapraszamy. W trakcie trwania imprezy organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji między innymi konkursy sportowe. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się na plakatach. Zapraszamy w imieniu organizatorów do Domu Kultury w Szczygłowicach. Wstęp Wolny!

Czytaj więcej...

IX Knurowskie Dni Integracji "Bądźmy Razem"

11 maja 2017

W przyszłym tygodniu odbędą się kolejne już IX Knurowskie Dni Integracji pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Knurów Adama Ramsa, którę potrwaja od 17 do 21 maja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z plakatem promujacym w/w imprezę. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, jako współorganizator, zaprasza wszystkich chętnych do integracji w trakcie trwania DKI. "Bądźmy razem".

Czytaj więcej...

XXVI Bieg Młodości dla Dzieci i Młodzieży pod Patronatem Prezydenta Miasta Knurów - 1.06.2017

8 maja 2017

XXVI Knurowski Bieg Młodości odbędzie się  w dniu 1.06.2017 w Parku NOT w Szczygłowicach. Dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych rywalizować będą według kategorii w podziale na roczniki. Celem  jest upowszechnienie biegania wśród dzieci i młodzieży, jako elementu aktywności fizycznej, która ma wpływ na zdrowie człowieka. MOSiR Knurów i AKB Knurów zapraszają do wspólnego biegania!!!

Czytaj więcej...

Dentim Clinic najlepszy w "Majówce z piłką"

4 maja 2017

Katowicki zespół Dentim Clinic okazał się najlepszy w rozegranym po raz drugi turnieju piłkarskim "Majówka z piłką", który odbył się w ostatnią niedzielę na kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie. Katowiczanie wygrali turniej zasłużenie wygrywając wszystkie 9 spotkań. W finałowym pojedynku pokonali oni dobrze znany w Knurowie zespół Ivetu Gliwice. Spośród knurowskich zespołów najlepiej spisały się Tritech i Wezyr, które dotarły do ćwierćfinałów.

Czytaj więcej...

Turniej Bilardowy OSP Knurów - 22.04.2017

27 kwietnia 2017

W minioną sobotę w OSP Knurów odbył się Turniej Bilardowy, w którym udział wzięły drużyny P.W.SAMTRANS, JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Zwycięzcą Turnieju została ekipa P.W.SAMTRANS w składzie Dariusz Kardas, Bogusław Bykuć, Wojciech Juszczyk. Na dalszych miejscach odpowiednio uplasowały się drużyny: JRG Knurów, OSP Knurów, Straż Miejska Knurów. Organizatorem turnieju było OSP Knurów przy współorganizacji knurowskiego MOSiR- u.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dariusz Kardas - zwycięzca wszystkich swoich potyczek.

Czytaj więcej...

Olimpiada Gier i Zabaw pełna emocji!

26 kwietnia 2017

W dniu wczorajszym odbyła się IV Olimpiada Gier i Zabaw dla Przedszkolaków. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już od samego rana mogliśmy zauważyć radość, uśmiech oraz emocje, które towarzyszyły wszystkim obecnym. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez i można śmiało powiedzieć, że cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród uczestników, tj. knurowskich dzieci z Przedszkoli. Uroczysta defilada, na której zaprezentowały się Miejskie Przedszkola numer 2,3,5,7,12,13 oraz Przedszkole Wesołe Nutki była zwiastunem tego co odbyło się później. Otwarcia Olimpiady dokonał Przewodniczący Rady Miasta Pan Tomasz Rzepa.

Czytaj więcej...

"Majówka z piłką" po raz 2.

24 kwietnia 2017

Już w najbliższą niedzielę 30 kwietnia odbędzie się druga edycja wiosennego turnieju piłkarskiego „Majówka z piłką”, którego współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podobnie jak przed rokiem, miejscem rozgrywek będzie kompleks boisk wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów, a koordynatorzy imprezy Marcin Polywka i Dariusz Flis spodziewają się udziału 17 drużyn. Nie zabraknie w tej stawce przedstawicieli Knurowa, znanych z rozgrywek halowych: Teamu Stalmet, Bud-Expert Teamu i TKKF-u Mistral Intermarche, ponadto nasze miasto reprezentować będą Wezyr oraz kobieca drużyna Concordii.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie do czwartku 27 kwietnia do godziny 10:00

21 kwietnia 2017

W latach 2017- 2018 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie planuje montaż pomp ciepła wraz z dostosowaniem istniejących instalacji w obiektach sportowych MOSiR Knurów przy ul. Górniczej 2 oraz ul. Szpitalnej 23 w Knurowie. Projekt jest elementem proekologicznego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Dzięki jego realizacji zmniejszeniu ulegnie również zużycie energii ze źródeł tradycyjnych, potrzebnych do ogrzania m.in. wody basenowej i hali sportowej, co spowoduje w dłuższej perspektywie czasu powstanie oszczędności finansowych i pozytywnie wpłynie na efektywność ekologiczną knurowskich obiektów sportowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w akniecie w dalszej części newsa do dnia 27 kwietnia 2017 do godziny 10:00.

Czytaj więcej...

XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Prezydenta Miasta Knurów na dystansie 10 km - zapisy

18 kwietnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do kolejnej, już XXV, edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 10 km. W tym roku knurowski bieg odbędzie się w niedzielę 24 września. Zachęcamy do zapisów oraz szlifowania formy!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów