Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Turniej Eliminacyjny II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej - 9.07.2017

3 lipca 2017

W niedzielę 9 lipca na Kąpielisku Leśne Zacisze w Knurowie odbędzie się turniej eliminacyjny II Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej. Tym razem do rywalizacji przystąpią panowie, zatem Miasto Knurów, MOSiR Knurów i Śląski Związek Piłki Siatkowej zapraszają do udziału w w/w imprezie. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, 7 lipca do godz. 18:00 na www.beach.szps.pl oraz w dniu zawodów na miejscu do godz. 9:00.

Czytaj więcej...

Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej - było gorąco ! - 28.06.2017

29 czerwca 2017

Wczoraj na kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie w przepięknej, wakacyjnej pogodzie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet. Pomimo, iż turniej odbył się w środku tygodnia, organizatorzy nie mogli narzekać na brak zainteresowania. W turnieju na 8 zgłoszonych drużyn 3 pary reprezentowały Knurów. Oprócz Knurowa pojawiły się 2 pary z Wodzisławia Śląskiego, 2 pary z Gliwic, 1 para z Katowic. W dalszej części newsa prezentujemy wyniki, zdjęcia oraz relację z portalu iknurow.pl

Czytaj więcej...

Zadecydował bilans bramkowy - wyniki Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów

27 czerwca 2017

W poniedziałkowy wieczór na jednym z boisk przy ul. Ułanów odbył się zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji turniej piłki nożnej oldbojów, w którym wystartowały cztery drużyny. Jak się okazało, poziom rozgrywek był bardzo wyrównany i każdy z zespołów mógł się pokusić o końcowe zwycięstwo. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami uzyskanymi podczas turnieju.

Czytaj więcej...

Turniej Żaków "AlfaSystem Cup" z okazji Dni Knurowa - wyniki, zdjęcia

23 czerwca 2017

Gdy na placu 700-lecia trwały próby przed wieczornym występem gwiazd muzyki Disco Polo z okazji Dni Knurowa, kompleks boisk MOSiR stał się za sprawą zawodników urodzonych w 2008 roku i młodszych na kilka dobrych godzin, areną wielkiego wydarzenia piłkarskiego. Czysta, pełna emocji, a w niektórych przypadkach nawet i łez rywalizacja, na pewno spodobała się ogromnej liczbie publiczności, która głośnym dopingiem z trybun wspierała młodych zawodników, którzy rywalizowali o jak najwyższe lokaty. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i zdjęciami.

Czytaj więcej...

Oldboje zagrają w turnieju - Turniej Piłki Nożnej Oldbojów - 26.06.2017

22 czerwca 2017

Już w poniedziałek Kompleks Boisk Wielofuncyjnych MOSiR na ul. Ułanów będzie areną zmagań piłkarskich oldbojów, którzy zagrają o puchar ufundowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza ma być wstępem do regularnych rozgrywek piłkarskich w tej kategorii wiekowej, które niegdyś miały miejsce w naszym mieście. W turnieju zapowiedziało swój udział 5 zespołów: Vibovit, Concordia, Ravimed oraz oldboje z Żernicy i Rudna.

Czytaj więcej...

Brawa dla obecnych! - Turniej Siatkówki Plażowej w deszczu i zimnie! - 17.06.2017

19 czerwca 2017

W minioną sobotę na Kąpielisku Leśne Zacisze w Knurowie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej z okazji Dni Knurowa. Mimo zimna i deszczu brawa należą się dla uczestników, którzy rozegrali turniej na bardzo dobrym poziomie! Zwyciężyła para z Zawiercia w składzie Patryk Majka, Jan Lipski. Na kolejnych miejscach uplasowali się Rafał Gramala, Tomasz Płocki (2 miejsce - Kędzierzyn-Koźle), Kacper Dąbrowski, Paweł Rajski (3 miejsce- Kędzierzyn-Koźle), Wojciech Kowalski, Krzysztof Łukasik (4 miejsce- Czechowice-Dziedzice). Mimo niepogody w turnieju udział wzięło 8 par w tym 3 pary z Knurowa. Najwyżej z gospodarzy uplasowała się para Rafał Czerwiec, Krzysztof Danek (5 miejsce)

Czytaj więcej...

Już w niedzielę turniej żaków z okazji Dni Knurowa "AlfaSystem CUP 2017" - zapraszamy!

14 czerwca 2017

 Gdy w niedzielny wieczór na placu 700-lecia na scenę wyjdą gwiazdy lokalnej i krajowej sceny muzycznej, w domach 144 młodych piłkarzy wisieć już będą medale wywalczone w pocie czoła na knurowskim Kompleksie boisk MOSiR. Wspomniane odznaczenia to jedne z wielu nagród, przygotowanych dla małych sportowców, którzy będą o nie rywalizować w ramach Turnieju Piłki Nożnej Żaków z okazdji Dni Knurowa "AlfaSystem Cup 2017" organizowanego przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie, przy współudziale MOSiR Knurów. Serdeczenie zapraszamy do przyjścia na kompleks i kibicowania młodym piłkarzom!

 

Czytaj więcej...

Były brania - relacja z zawodów wędkarskich o Puchar Prezydenta Miasta Knurów z okazji Dni Knurowa

12 czerwca 2017

W niedzielne przedpołudnie odbyły się mające długoletnią tradycję Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Podobnie jak przed tygodniem w przypadku rywalizacji dzieci, również seniorzy wędkowali na dwóch akwenach: „Jaskinia” i „Moczury”.  W Szczygłowicach wśród blisko trzydziestu startujących najlepszy okazał się Paweł Zając, który wyprzedził Czesława Wojtanka i Roberta Wesołowskiego. Na „Moczurach” natomiast najlepiej brało Łukaszowi Mańkowskiemu, który mógł się pochwalić wynikiem 3890 gramów połowu. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i relacją fotograficzną z zawodów. 

Czytaj więcej...

Grand Prix Skata Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Knurów wiosna 2017 - podsumowanie

9 czerwca 2017

W poniedziałek, 5 czerwca, klub skatowy zakończył kolejny sezon rozgrywek. Tym razem okazały puchar Prezydenta Miasta Knurów za zwycięstwo w całym cyklu Grand Prix Skata Sportowego wywalczył Fabian Ginter. Na kolejnych stopniach podium uplasowali się Barnard Musiolik oraz Józef Lipok. We wiosennym cyklu udział wzięło 20 zawodników.

Czytaj więcej...

Regionalny Miting Pływacki z okazji Dnia Dziecka - wyniki, zdjęcia, relacja filmowa

5 czerwca 2017

W sobotę pływalnia kryta MOSiR w Szczygłowicach była areną Regionalnego Mitingu Pływackiego z okazji Dnia Dziecka. Inicjatorem i głównym organizatorem zawodów była Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice, której członkowie dołożyli wszelkich starań, by impreza była udana. Do Knurowa zjechało się prawie 150 zawodników z całego śląska, a celem zawodów oprócz obchodów Dnia Dziecka, była sportowa rywalizacja młodych pływaków z Knurowa ze swoimi kolegami z innych miast. Przedstawiamy wyniki uzyskane tego dnia na pływalni oraz relację filmową i zdjęciową z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów