Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Podziękowania dla zespołu FUTURE FOLK

22 listopada 2017

Serdeczne podziękowania dla zespołu FUTURE FOLK za wspieranie projektu Gram, Kibicuję, Pomagam - pomaganie przez sport. Panowie nieraz pokazali wielkie serce, uczestnicząc w naszych charytatywnych turniejach i koncertach, w których pokazali swój góralski charakter. I tym razem Staszek, Szymek i Matt pokazali, że można na nich liczyć, za co z całego serca dziękuję ! - zrelacjonował Jacek Szurgot

Czytaj więcej...

Marzenia się spełniają :)

22 listopada 2017

Dobro zawsze wraca choć nigdy na to nie czekam, to dziś wróciło pełną parą. Dobro w postaci wspaniałych ludzi, którzy swoją pasją do piłki nożnej tworzą wielką drużynę Górnika Zabrze, która Gra, Kibicuję, Pomaga !! Jestem bardzo wdzięczny całej DRUŻYNIE, że bez wahania przyjmuje nasze zaproszenia na charytatywne inicjatywy, w których pokazują, że pomaganie przez sport jest dobrym sposobem na wszystko! Chciałbym szczególnie podziękować Panom Rafałowi i Łukaszowi Wolsztyńskiemu, którzy bez problemu, a wręcz przeciwnie z wielkim zaangażowaniem, pomogli nam w całej akcji. Wydaje mi się że to sen, że 14krotny Mistrz Polski wspiera nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM – POMAGANIE PRZEZ SPORT ale dodam niech ten sen trwa nadal. Zapraszam wszystkich do promowania POMAGANIA przez SPORT ! - relacjonuje Jacek Szurgot

Czytaj więcej...

Turniej charytatywny "JA KONTRA SLA "

13 października 2017

Już 15.10.2017 serdecznie zapraszamy na turniej charytatywny "JA KONTRA SLA " Każdy z nas może pomóc Zbyszkowi w jego walce z chorobą , My będziemy !!

Czytaj więcej...

Razem możemy więcej! - Zwiastun filmowy Charytatywnego Turnieju "Gramy dla Nikoli"

22 sierpnia 2017

Już w niedzielę Kompleks Boisk MOSiR przy ul. Ułanów będzie areną Charytatywnego Turnieju "Gramy dla Nikoli". Od godz. 9.00 do rywalizacji we wspolnym celu wsparcia walczącej o zdrowie Nikoli staną drużyny żaków z rocznika 2010 oraz drużyny amatorskie w turniejach piłki nożnej oraz seniorzy w turnieju siatkówki plażowej. Organizatorzy zapowiadają również atrakcje dla dzieci oraz kilka niespodzianek dla kolekcjonerów gadżetów sportowych. Serdecznie zapraszamy do pojawienia się w tym dniu na popularnym "Orliku" oraz wsparcia tej szczytnej inicjatywy. Wszyscy razem stwórzmy lepsze jutro dla Nikoli.

Czytaj więcej...

NO I MAMY TO, PLAKAT NARESZCIE JEST !

4 sierpnia 2017

WSZYSCY RAZEM STWORZYMY LEPSZE JUTRO DLA NIKOLI!!!! CHYBA DATĘ JUŻ WSZYSCY ZNAJĄ ALE POZWOLĘ SOBIE JĄ PO RAZ KOLEJNY POWTÓRZYĆ 27 SIERPNIA tj. Niedziela 2017 godzina 9:00 .TURNIEJ CHARYTATYWNY W PIŁKĘ NOŻNA I SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ !!! Kompleks boisk wielofunkcyjnych Mosir Knurów WSZYSCY RAZEM ZAGRAMY DLA NIKOLI !!!

Czytaj więcej...

I kolejne podziękowania !

3 sierpnia 2017

Chciałbym serdecznie podziękować firmie FUCHS OIL CORPORATION za wsparcie projektu GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM. Jest mi niezmiernie miło , że mogłem poznać i porozmawiać z tak wspaniałymi ludźmi, którym nie jest obojętna pomoc drugiemu człowiekowi . Firma Fuchs przekazała nam koszulki, które przekażemy jako cegiełki podczas TURNIEJU 27 SIERPNIA " GRAMY DLA NIKOLI" JESZCZE RAZ WIELKIE UKŁONY W STRONĘ CAŁEJ FIRMY FUCHS OIL CORPORATION !!

MY JUŻ WIEMY ŻE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!! :):):)

Czytaj więcej...

Razem możemy więcej!

12 lipca 2017

To właśnie tym hasłem chciałbym przedstawić dwóch głównych partnerów projektu Gram-Kibicuje-Pomagam. Są nimi Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz TKKF Ognisko Szczygłowice. Z przesłaniem, że razem możemy więcej zaczynamy nowy rozdział naszego projektu. Już wkrótce więcej szczegółów.

 

Czytaj więcej...

Kolejne wyzwanie...

18 maja 2017

Witajcie! Nadszedł czas, aby po 2 miesięcznej próbie,którą podjąłem podzielić się z Wami pewną informacją. Przyszedł czas na kolejne wyzwanie, którym jest objęcie przeze mnie funkcji kierownika drużyny APN Knurów rocznik 2010. Nie ukrywam, że złożenie tej propozycji było dla mnie szokiem i sporym wyzwaniem, ponieważ jak wiecie moim sportem przewodnim od lat była siatkówka. Jednak piłka nożna nie jest mi zupełnie obca.

Czytaj więcej...

Koncert Charytatywny dla Joasi Mierzwa - obecny!

18 maja 2017

Już 3 czerwca każdy z nas będzie miał okazje do wsparcia "Naszej" Asi Mierzwa ,która przebywa obecnie w klinice Budzik w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele atrakcji, tak by  sobotni dzień dla wszystkich stał się okazją do pomocy dla potrzebujacej Asi. Napewno warto się pojawić! My jako projekt "Gram, Kibicuje, Pomagam" wiernie kibicujemy tej inicjatywie i zapraszamy!

Czytaj więcej...

Nasz pierwszy sezon za nami !!

13 kwietnia 2017

Był to piękny czas, który pokazywał nam piękno sportu i wspaniałych ludzi którzy kochają siatkówkę i emocje z nią związane .Nasze zmagania w sezonie 2016/2017 uplasowały się na 7 miejscu w tabeli , lecz nie wynik jest najważniejszy , chcieliśmy przez nasza drużynę pokazać ze każdy z nas mimo swoich obowiązków znalazł chęć GRANIA , KIBICOWANIA oraz POMAGANIA . Graliśmy wspólnie jako drużyna , Kibicowaliśmy wspólnie jako drużyna , Pomagaliśmy sobie wzajemnie  na parkiecie i po za nim . 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów