Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki" - 18.03.2018

23 lutego 2018

Już 18stego marca w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędzie się coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki". Od godziny 8:30 do rywalizacji przystąpi 8 drużyn siatkarskich. Wszystkie drużyny mają jeden cel - pomoc małej Amelce, która zmaga się z chorobą. Pod koniec turnieju odbędzie się MECZ GWIAZD, który zaplanowany jest na godzinę 14:00! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gramy dla Amelki ! - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

13 lutego 2018

18 marca w  hali MOSiR Knurów ul. Górnicza 2 odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Gramy dla Amelki ! Razem Możemy Więcej! Amelka jest podopieczną FUNDACJI ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ. Choruje na autosomalną recesywną wielotorbielowatość nerek, która została wykryta w okresie prenatalnym, nadciśnienie tętnicze, niedokrwistość, anemię, niedoczynność tarczycy oraz ma wadę serduszka ASD II L-P.! Więcej informacji już niebawem!  Mamy wiele niespodzianek. Tyle DOBRA NIE BYŁO JESZCZE W JEDNYM MIEJSCU !!:)

Czytaj więcej...

Kolejne drużyny wspierają projekt "Gram, Kibicuję, Pomagam"

5 grudnia 2017

Otrzymaliśmy kolejne ciekawe informację od pomysłowdawcy i koordynatora projektu "Gram, Kibicuję, Pomagam" - Jacka Szurgota. Więcej w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

Kolejne zdjęcia Gram, Kibicuję, Pomagam

23 listopada 2017

Jeszcze nie otrząsłem się po wczorajszej niespodziance piłkarzy, to dziś mój "sen" przeniósł się na siatkarskie parkiety a to za sprawą pana Wojciecha Maroszka oraz pana Marka Lagierskiego, którzy sędziują w siatkarskim świecie. To piękne, że tak wspaniali sędziowie promują nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM - Pomaganie przez Sport, za co jestem naprawdę ogromnie wdzięczny - to bardzo miłe zaskoczenie. Po prostu brakuje słów żeby wyrazić moją wdzięczność. Zachęcam wszystkich do pokazania, że warto pomagać ! Zawszę będę się powtarzał, że SPORT JEST LEKIEM NA WSZYSTKO - relacjonuje szczęśliwy Jacek Szurgot.

Czytaj więcej...

Podziękowania dla zespołu FUTURE FOLK

22 listopada 2017

Serdeczne podziękowania dla zespołu FUTURE FOLK za wspieranie projektu Gram, Kibicuję, Pomagam - pomaganie przez sport. Panowie nieraz pokazali wielkie serce, uczestnicząc w naszych charytatywnych turniejach i koncertach, w których pokazali swój góralski charakter. I tym razem Staszek, Szymek i Matt pokazali, że można na nich liczyć, za co z całego serca dziękuję ! - zrelacjonował Jacek Szurgot

Czytaj więcej...

Marzenia się spełniają :)

22 listopada 2017

Dobro zawsze wraca choć nigdy na to nie czekam, to dziś wróciło pełną parą. Dobro w postaci wspaniałych ludzi, którzy swoją pasją do piłki nożnej tworzą wielką drużynę Górnika Zabrze, która Gra, Kibicuję, Pomaga !! Jestem bardzo wdzięczny całej DRUŻYNIE, że bez wahania przyjmuje nasze zaproszenia na charytatywne inicjatywy, w których pokazują, że pomaganie przez sport jest dobrym sposobem na wszystko! Chciałbym szczególnie podziękować Panom Rafałowi i Łukaszowi Wolsztyńskiemu, którzy bez problemu, a wręcz przeciwnie z wielkim zaangażowaniem, pomogli nam w całej akcji. Wydaje mi się że to sen, że 14krotny Mistrz Polski wspiera nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM – POMAGANIE PRZEZ SPORT ale dodam niech ten sen trwa nadal. Zapraszam wszystkich do promowania POMAGANIA przez SPORT ! - relacjonuje Jacek Szurgot

Czytaj więcej...

Turniej charytatywny "JA KONTRA SLA "

13 października 2017

Już 15.10.2017 serdecznie zapraszamy na turniej charytatywny "JA KONTRA SLA " Każdy z nas może pomóc Zbyszkowi w jego walce z chorobą , My będziemy !!

Czytaj więcej...

Razem możemy więcej! - Zwiastun filmowy Charytatywnego Turnieju "Gramy dla Nikoli"

22 sierpnia 2017

Już w niedzielę Kompleks Boisk MOSiR przy ul. Ułanów będzie areną Charytatywnego Turnieju "Gramy dla Nikoli". Od godz. 9.00 do rywalizacji we wspolnym celu wsparcia walczącej o zdrowie Nikoli staną drużyny żaków z rocznika 2010 oraz drużyny amatorskie w turniejach piłki nożnej oraz seniorzy w turnieju siatkówki plażowej. Organizatorzy zapowiadają również atrakcje dla dzieci oraz kilka niespodzianek dla kolekcjonerów gadżetów sportowych. Serdecznie zapraszamy do pojawienia się w tym dniu na popularnym "Orliku" oraz wsparcia tej szczytnej inicjatywy. Wszyscy razem stwórzmy lepsze jutro dla Nikoli.

Czytaj więcej...

NO I MAMY TO, PLAKAT NARESZCIE JEST !

4 sierpnia 2017

WSZYSCY RAZEM STWORZYMY LEPSZE JUTRO DLA NIKOLI!!!! CHYBA DATĘ JUŻ WSZYSCY ZNAJĄ ALE POZWOLĘ SOBIE JĄ PO RAZ KOLEJNY POWTÓRZYĆ 27 SIERPNIA tj. Niedziela 2017 godzina 9:00 .TURNIEJ CHARYTATYWNY W PIŁKĘ NOŻNA I SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ !!! Kompleks boisk wielofunkcyjnych Mosir Knurów WSZYSCY RAZEM ZAGRAMY DLA NIKOLI !!!

Czytaj więcej...

I kolejne podziękowania !

3 sierpnia 2017

Chciałbym serdecznie podziękować firmie FUCHS OIL CORPORATION za wsparcie projektu GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM. Jest mi niezmiernie miło , że mogłem poznać i porozmawiać z tak wspaniałymi ludźmi, którym nie jest obojętna pomoc drugiemu człowiekowi . Firma Fuchs przekazała nam koszulki, które przekażemy jako cegiełki podczas TURNIEJU 27 SIERPNIA " GRAMY DLA NIKOLI" JESZCZE RAZ WIELKIE UKŁONY W STRONĘ CAŁEJ FIRMY FUCHS OIL CORPORATION !!

MY JUŻ WIEMY ŻE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!! :):):)

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów