Go to: tresc | menu

Informacje sportowe

Apel ws. funkcjonowania Kompleksu Boisk MOSiR przy Al. Lipowej w czasie pandemii

4 września 2020

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemiologicznego oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich korzystających z Kompleksu Boisk MOSiR apelujemy o zapoznanie się i bezwzględne przestrzeganie obowiązujących regulaminów i zasad. 

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym jacuzzi na pływalni "aQuarelax" będzie nieczynne

3 września 2020

Z przykrością informujemy, iż z powodu konieczności wykonania pilnych prac serwisowych, jacuzzi na pływalni przy ul. Szpitalnej 23 w dniu dzisiejszym (03-09 br. Czwartek) będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. 

Czytaj więcej...

Hala sportowa MOSiR w Knurowie na okładce czasopisma "Rom-dom"

24 kwietnia 2020

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w najnowszym wydaniu Ogólnopolskiego Czasopisma Budowlanego Rom-Dom, poświęconego konkursowi "Modernizacji Roku & Budowy XXI w." Hala Sportowa MOSiR w Knurowie została wyróżniona i znalazła się na okładce tego numeru! Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją czasopisma, którą specjalnie dla Państwa prezentujemy w rozwinięciu newsa.

Czytaj więcej...

W dniu 10 marca jaccuzi na pływalni aQuaRelax nieczynne

9 marca 2020

Informujemy, że w związku z pracami serwisowymi w dniu 10 marca jacuzzi na pływalni krytej aQuaRelax będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na tenis stołowy

3 lutego 2020

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz potrzeby mieszkańców i naszych klientów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do korzystania z gry w tenisa stołowego w hali sportowej MOSiR przy Al. Lipowej 12 A w Knurowie.

Czytaj więcej...

MTS walczył do końca

27 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek 2. ligi Polskiej Ligi Futsalu. Ich rywalem był zespół Bongo Krapkowice.

Czytaj więcej...

Sauna na pływalni aQuaRelax nieczynna do odwołania.

21 stycznia 2020

Informujemy, że sauna na pływalni krytej aQuaRelax przy ul. Szpitalnej jest nieczynna do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

Ferie Z MOSiR Knurów - dzień 3.

16 stycznia 2020

W trzecim dniu zimowej przerwy w nauce w ramach akcji Ferie Zimowe z MOSiR Knurów zainteresowani mieli możliwość uczestnictwa w grze w szachy oraz w grach planszowych. Po południu odbył się pokaz aut RC z możliwością sterowania. 

Czytaj więcej...

Rewanż MTS-u

13 stycznia 2020

W sobotni wieczór w szczygłowickiej hali MOSiR piłkarze MTS Knurów rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek II ligi Polskiej Ligi Futsalu. Tym razem ich rywalem była drużyna Kamionki Mikołów.

Czytaj więcej...

4 stycznia "Gramy dla Drużyny A"

27 grudnia 2019

W dniu 4 stycznia w hali sportowej MOSiR przy ul. Górniczej odbędzie się coroczny piłkarski Turniej Charytatywny "Gramy dla Drużyny A". W imprezie weźmie udział 12 zespołów złożonych z piłkarzy z roczników 2013 i młodszych, a celem zmagań będzie pomoc trójce rodzeństwa: Ani, Alicji i Aleksandrowi.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów