Go to: tresc | menu

Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej

Siatkarska sobota na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

26 czerwca 2017

W sobotę na kąpielisku " Leśne Zacisze" został turniej II Otwartych Mistrzostw Miast Śląska w siatkówce plażowej mikstów. Siatkarski maraton, który trwał ponad siedem godzin, zgromadził liczną, bo 19-zespołową obsadę. Zmagania toczone na dwóch bardzo dobrze przygotowanych boiskach i przy bardzo dobrej pogodzie zakończyły się ostatecznie wygraną duetu Weronika Grząślewicz/Maciej Madej, który w dramatycznym finale pokonał parę Dominika Bałdys/Bartosz Luks 21:19. Najniższe miejsce na podium zajęli Izabela i Sebastian Marczyńscy, którzy w meczu o 3. lokatę wygrali z parą Marta Wójcik i Tomasz Winiarski.

44
zdjęcia
Zobacz galerię

192
zdjęcia

Nagrody, puchary i dyplomy ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie wręczał  wiceprzewodniczący Rady Miasta Jerzy Pach. Warto przy okazji wspomnieć, że sobotni turniej był dopiero  wstępem do  kolejnych siatkarskich imprez organizowanych przez MOSiR. Już w najbliższą środę rozegrany zostanie Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet, a w kolejce czeka m.in. Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej. Szczegóły na plakatach, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i kibicowania na żywo!