Go to: tresc | menu

Grand Prix w Piłce Siatkowej Plażowej

Siatkarska sobota na Kąpielisku "Leśne Zacisze"

26 czerwca 2017

W sobotę na kąpielisku leśnym „Zacisze” rozegrany został turniej II Otwartych Mistrzostw Miast Śląska w siatkówce plażowej mikstów. Siatkarski maraton, który trwał ponad siedem godzin, zgromadził liczną, bo 19-zespołową obsadę. Zmagania toczone na dwóch bardzo dobrze przygotowanych boiskach i przy bardzo dobrej pogodzie zakończyły się ostatecznie wygraną duetu Weronika Grząślewicz/Maciej Madej, który w dramatycznym finale pokonał parę Dominika Bałdys/Bartosz Luks 21:19. Najniższe miejsce na podium zajęli Izabela i Sebastian Marczyńscy, którzy w meczu o 3. lokatę wygrali z parą Marta Wójcik i Tomasz Winiarski. 

 

Czytaj więcej...

Zaktualizowany plakat Turniejów Siatkówki Plażowej w Knurowie

26 czerwca 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zaprasza do udziału w wakacyjnych turniejach siatkówki plażowej. Mamy dla Państwa świetnie przygotowane boiska. Zatem serdecznie zachęcamy do korzystania z atrakcji kąpieliska jednocześnie uczestnicząc w turniejach siatkarskich. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie. Otwarte Mistrzostwa Knurowa odbędą się w późniejszym terminie ! ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej...

Turniej siatkówki plażowej na zakończenie wakcji - 26.08.2015

28 sierpnia 2015

Za nami ostatni wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej w tym roku, w którym udział wzięło 14 drużyn. W przepięknej bezwietrznej pogodzie na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych ORLIK rozegrano w tym dniu aż 26 meczów. Na dwóch najwyższych stopniach podium uplasowały się pary z Sosnowca: Joachim Włodarski/ Paweł Podlewski oraz Patryk Wojtas / Piotr Wilk. Po raz kolejny dobrą dyspozycję zaprezentowała para z Knurowa w składzie Patryk Dąbrowski oraz Maciej Mikłos, którzy to ostatecznie uplasowali sie na 3 miejscu. W całym turnieju udział wzięło 9 par z Knurowa.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Knurowa w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn - 19.08.2015

13 sierpnia 2015

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Knurowa w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyn. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu 783 938 393. Turnieje rozegrane zostaną osobno w kategorii kobiet i mężczyzn. Zagraj o miano mistrza Knurowa:) Obowiązuje limit zgłoszonych miejsc.

 

Czytaj więcej...

Pary mieszane grały na ORLIK - u w Knurowie!

30 lipca 2015

W minioną środę od godziny 11:00 na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych obserwowalismy zmagania siatkarzy plażowych a stawką turnieju były statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe. 11 par wzięło udział w/w turnieju, w którym zagrała para między innymi z Chałupek! Mocnych sobie nie miała para Julia Kurpanik oraz Konrad Formela (Rybnik/ Żory). Na zdjęciu prezentujemy parę z Rybnika - stałych uczestników turniejów siatkówki plażowej organizowanych przez MOSiR w Knurowie.

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej MIX - tów - 29.07.2015

27 lipca 2015

Już w najbliższą środę odbędzie się kolejny wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej mixtów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zaprasza do udziału. Do turnieju zgłaszać mogą się pary mieszane. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 11:00. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej!

20 lipca 2015

Już w najbliższą środę odbędzie się czwarty Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej. Od godziny 11:00 na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych obserwować będziemy zmagania w siatkówkę na piasku. Turniej rozegrany zostanie w drużynach 2 - osobowych, zatem zapraszamy już dziś do zapisów! Do zobaczenia!!

Czytaj więcej...

Ekspozycja Pucharu Świata w Knurowie na najwyższym poziomie!

22 czerwca 2015

Za nami 3 dni wielkiego wydarzenia sportowego, które w dniach od 16 do 18 czerwca odbywało się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Organizatorzy, tj. MOSiR Knurów, TKKF Szczygłowice oraz Komisariat Policji w Knurowie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz osobom pomagającym w sprawnym przeprowadzeniu turniejów. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu wielu osób Ekspozycja Pucharu Świata w Knurowie była faktycznie " Świętem Siatkówki". Świadczą o tym chociażby dalej przedstawione liczby: 10 turniejów, 40 drużyn, około 450 uczestników, 20 wolontariuszy, 67 rozegranych meczów. Dzięki, że byliśmy tam razem:)

Czytaj więcej...

Piąty Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii MIXT - ów - 24.06.2015

22 czerwca 2015

Zapraszamy na V tegoroczny Turniej Siatkówki Plażowej drużyn 2 - osobowych w kategorii MIXT - ów. Turniej odbędzie się na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych przy ulicy Ułanów 8. Zapisy do turnieju pod numerem telefonu 783 938 393 bądż na adres email sport@mosirknurow.pl. Zawody odbędą się w dniu 24.06.2015 a ich początek zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy !

Czytaj więcej...

Czwarty Turniej Siatkówki Plażowej - 10.06.2015

12 czerwca 2015

Do późnych godzin wieczornych trwała rywalizacja o miano najlepszej drużyny 4 Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej, który odbył sie w środę, tj. 10 czerwca na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych. Mocna obsada turnieju zagwarantowała wysoki poziom sportowy oraz dużo długich akcji siatkarskich. Zwycięzcą turnieju została para w składzie Marta Szajer, Daniel Kmita. 2 pozostałe miejsca na podium również dla "par przyjezdnych"Angelika Szostok, Wojciech Widawski oraz Karina Jakuć i Dawid Mazur. Najlepsza para w Knurowa uplasowała się na 5 miejscu - Nicolle i Grzegorz Rybakiewicz.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów