Go to: tresc | menu

Grand Prix w Pływaniu

Mikołajkowe Grand Prix Knurowa

6 grudnia 2016

W minioną sobotę na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbyły się Mikołajkowe Grand Prix Knurowa w pływaniu. W zawodach brały udział dzieci ze szkół podstawowych. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez pływaków. Zapraszamy również do oglądania relacji foto/wideo z tego wydarzenia.

Wyniki zawodów pływackich:

25 m DOWOLNY DZIEWCZĘTA

ROCZNIK  2010

1 ZAJĄC MAGDALENA  50,34

 

 ROCZNIK 2009

1 BARTECKA MARIA  39,32

 

 ROCZNIK 2008

1 MASOŃ ALICJA  22,36

2 SZWARCZYŃSKA MAGDALENA 22,88

3 PACIUKANIS JULIA  22,98

4 PAWLIK WIKTORIA 25,24

5 ROZUMEK DOMINIKA 27,37

6 KĘPA ANNA  28,85

7 PĘKAŁA WIKTORIA 31,21

 

25 M DOWOLNY CHŁOPCY

 ROCZNIK 2010

1 WIECZOREK MAKSYMILIAN  49,20

 

ROCZNIK 2009

1 BISMOR DAWID 24,41

2 NAHIBOWICZ  ARKADIUSZ 28,28

3 SKOWROŃSKI DAWID 31,46

4 SZAFARZ ALEKSANDER 32,01

 

ROCZNIK 2008

1 STOLARSKI MICHAŁ 24,44

2 OSADA SZYMON   28,27

3 KĘDZIERSKI MATEUSZ 29,41

4 KONRAD RAFAŁ 30,07

5 BIELICKI MAKSYMILIAN  34,30

 

25 M STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA

 

ROCZNIK  2010

1 ZAJĄC MAGDALENA  35,71

 

ROCZNIK 2009

1 BARTECKA MARIA 41,99

2 ROZUMEK DOMINIKA 29,52

 

ROCZNIK 2008

1 SZWARCZYŃSKA MAGDALENA 24,92

2 MASOŃ ALICJA 26,92

3 PAWLIK WIKTORIA 28,50

4 PACIUKANIS JULIA 28,12

5 KEMPA ANNA 29,76

6 PĘKAŁA WIKTORIA 30,32

 

25 M STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY

 

ROCZNIK 2010

1 WIECZOREK MAKSYMILIAN 41,20

 

ROCZNIK 2009

1 BISMOR DAWID 26,65

2 SKOWROŃSKI DAWID 27,21

3 SZAFARZ ALEKSANDER 29,19

4 NAHIBOWICZ ARKADIUSZ 29,66

5 MIDURA STANISŁAW 40,14

 

ROCZNIK 2008

1 STOLARSKI MICHAŁ 23,29

2 OSADA SZYMON  27,29

3 KĘDZIERSKI MATEUSZ 27,98

4 KONRAD RAFAŁ 35,29

5 RUDZEK JAKUB 45,16

 

50M STYL MOTYLKOWY DZIEWCZĘTA

ROCZNIK 2005

1 PIETRYKOWSKA JUSTYNA 41,91

2 CZERKIES ALEKSANDRA 46,41

 

ROCZNIK 2004

1 MORCISZEK WERONIKA 34,57

 

50M STYL MOTYLKOWY CHŁOPCY

 

ROCZNIK 2007

1 CIUPKE WIKTOR 1:09:56

2 MATIASZEWSKI JAKUB 1:12:22

 

ROCZNIK 2006

1 SZYSZKA ŁUKASZ 1:09:24

 

ROCZNIK 2004

1 LEWICKI JAKUB 36,48

 

50M STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA

 

ROCZNIK 2007

1 POWIECKA JULIA 56,69

2 PORĘBA MAŁGORZATA 58,10

3 WIECZOREK JULIANNA 1:01:36

 

ROCZNIK 2006

1 SONTAG ZOFIA 46,32

2 SKOWROŃSKA ALICJA 52,25

3 SOPEL ZOFIA 52,41

4 NAHIBOWICZ PATRYCJA 48,30

5 PORĘBA MAŁGORZATA 58,10

6 KOWALSKA JULIA 1:03:06

7 GRAD ANITA 1:21:20

 

ROCZNIK 2005

1 POWIECKA ALICJA 47,64

2 SOKÓŁ JULIA 1:00:68

 

ROCZNIK 2004

1 SZMIT NATALIA 48,49

 

50 M STYL KLASYCZNY CHŁOPCY

1 SGOLIK ADAM 1:06:20

2 SZCZECHOWIAK FILIP 1:19:79

3 KOBIÓŁKA BARTOSZ 1:21:4

4 MOSTOWSKI DAWID 1:34:75

 

ROCZNIK 2006

1 BARON BARTŁOMIEJ 56,68

2 MIDURA PRZEMYSŁAW 1;22:50

 

ROCZNIK 2005

1 PAWLIK DAWID 1 : 03:10

 

ROCZNIK 2004

1 MARSZAŁEK MILOSZ  46,00

 

50 M STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA

 

ROCZNIK 2007

1 PORĘBA MAŁGORZATA 43,45

2 POWIECKA JULIA  43,89

3WIECZOREK JULIANNA 47,18

4 MARSZAŁEK ZUZANNA 50,42

5 KAŁA ZOFIA 59,39

6MATUSZEK AGATA 1:03:22

7 ZAJĄC MAJA 1:07:88

 

ROCZNIK 2006

1 SONTAG ZOFIA 36,61

2 NAHIBOWICZ PATRYCJA  37,89

3 SOPEL ZOFIA 38,47

4 SKOWROŃSKA ALICJA 39,705 GÓRECKA OLIWIA 48,33

6 KOWALSKA JULIA 55,54

7 GRAD ANITA 1:04:46

 

ROCZNIK 2005

1 POWIECKA ALICJA 35,22

2 PIETRYKOWSKA JUSTYNA 36,20

3 CZERKIES ALEKSANDRA 38,33

4 SOKÓŁ JULIA 41,66

 

ROCZNIK 2004

1 MORCISZEK WERONIKA 31,88

2 SZMIT NATALIA 35,48

 

50 M STYL DOWOLNY CHŁOPCY

 

ROCZNIK 2007

1 SGOLIK ADAM 43,59

2 CIUPKE WIKTOR 49,76

3 PÓŹNIAK IGOR 50,89

4 MATIASZEWSKI JAKUB 53,54

5  KOBIÓŁKA BARTOSZ 54,32

6 SZCZECHOWIAK FILIP 1:09:28

7 MOSTOWSKI DAWID 1:15:37

8 MOSZ MAREK 1:31:37

 

ROCZNIK 2006

1 SOBIERAJ MICHAŁ 38,34

2 MIDURA PRZEMYSŁAW 44,69

3 SZYSZKA ŁUKASZ 48,78

 

ROCZNIK 2004

1 LEWICKI JAKUB 31,67

2 MARSZAŁEK MIŁOSZ 37,04

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów