Go to: tresc | menu

Grand Prix w Pływaniu

Mikołajkowe Grand Prix Knurowa

6 grudnia 2016

W minioną sobotę na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach odbyły się Mikołajkowe Grand Prix Knurowa w pływaniu. W zawodach brały udział dzieci ze szkół podstawowych. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez pływaków. Zapraszamy również do oglądania relacji foto/wideo z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

W sobotę, 21 maja, pływalnia w Szczygłowicach niedostępna

16 maja 2016

MOSiR Knurów informuję, że w najbliższą sobotę, 21 maja, w godzinach 15.00- 20.00 pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna dla klientów indywidualnych z powodu organizacji zawodów pływackich z cyklu  Grand Prix Knurowa w pływaniu. W tym dniu zapraszamy do korzystania z naszej drugiej pływalni krytej "aQuarelax" w Knurowie znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23.

Czytaj więcej...

Relacja wideo i wyniki z Grand Prix Knurowa w pływaniu - 02.04.2016 r.

4 kwietnia 2016

W sobotę, 2 kwietnia, na szczygłowickiej pływalni krytej odbyła się 2 runda Grand Prix Knurowa w pływaniu. Rywalizacja jak zawsze była zacięta i emocjonująca, a na trybunach zagościło sporo rodziców i rodzin pływaków, którzy trzymali kciuki za dobre występy swoich pociech. Przedstawiamy wyniki uzyskane przez młodych pływaków oraz zapraszamy do oglądania ciekawej relacji wideo z tego wydarzenia pokazującej pływanie i start w zawodach z nieco innej perspektywy.

Czytaj więcej...

W sobotę, 2 kwietnia, pływalnia w Szczygłowicach niedostępna

30 marca 2016

MOSiR Knurów informuję, że wnajbliższą sobotę, 2 kwietnia, w godzinach 15.00- 20.00 pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna dla klientów indywidualnych z powodu organizacji zawodów pływackich z cyklu  Grand Prix Knurowa w pływaniu. W tym dniu zapraszamy do korzystania z naszej drugiej pływalni krytej "aQua relax" w Knurowie znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23.

Czytaj więcej...

Wyniki I rundy Grand Prix Knurowa w pływaniu

20 stycznia 2016

Prezentujemy wyniki uzyskane przez zawodników startujących podczas I rundy Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu. Zawody te odbyły się 16 stycznia na pływalni krytej MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach.

Czytaj więcej...

W sobotę, 16 stycznia, pływalnia w Szczygłowicach niedostępna

13 stycznia 2016

MOSiR Knurów informuję, że w dniu 16 stycznia 2016 (sobota) w godzinach 15.00- 20.00 pływalnia kryta w Szczygłowicach będzie niedostępna dla klientów indywidualnych z powodu organizacji zawodów pływackich z cyklu  Grand Prix Knurowa w pływaniu. W tym dniu zapraszamy do korzystania z naszej drugiej pływalni "aQua relax" w Knurowie znajdującej się przy ul. Szpitalnej 23.

Czytaj więcej...

Finał Grand Prix Knurowa w pływaniu - relacja i wyniki

27 kwietnia 2015

W sobotnie popołudnie młodzi pływacy oraz licznie zgromadzeni kibice stawili się na pływalni krytej MOSiR w Szczygłowicach aby rywalizować w ostatniej rundzie Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu. Warto dodać, że była to finałowa seria startów w 9 edycji cyklu a po zaciętej rywalizacji na dzieci czekały wywalczone przez nich prestiżowe puchary, medale i dyplomy. Trzeba wspomnieć, że rywalizacja była jak zwykle zacięta i stała na bardzo dobrym poziomie, wszak zdecydowana większość startujących to wychowankowie Sekcji Pływackiej TKKF Szczygłowice. Sekcja oprócz szkolenia młodych adeptów pływania  już od wielu lat wspólnie z knurowskim MOSiR-em organizuje cykl Grand Prix, który na stałe wpisał się w kalendarz sportowych wydarzeń odbywających się w Knurowie.

Czytaj więcej...

Finał Grand Prix Knurowa w pływaniu już w sobotę!

22 kwietnia 2015

W najbliższą sobotę, 25 kwietnia, zapraszamy serdecznie wszystkich zawodników oraz sympatyków pływania na Finał 9 edycji Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu, który odbędzie się na pływalni krytej MOSiR w Szczygłowicach. Klasy I-III rozpoczną swoje starty o godzinie 15.00, natomiast klasy IV-VI  o godz. 17.00. Po zakończeniu sportowej rywalizacji nastąpi podsumowanie Grand Prix odbywającego się w sezonie 2012/2013 a młodzi pływacy zostaną udekorowani za swoje osiągnięcia pucharami, medalami oraz dyplomami. 

Czytaj więcej...

III Runda Grand Prix Szkół Podstawowych w Pływaniu

10 marca 2015

Już w sobotę, 14 marca, na szczygłowickiej pływalni krytej przy ul. Górniczej 2 odbędzie się III runda zawodów pływackich z cyklu Grand Prix Knurowa w Pływaniu 2014/2015. Młodzi pływacy z knurowskich szkół podstawowych będą rywalizować w swoich kategoriach wiekowych o punkty do klasyfikacji. Początek rywalizacji dla klas I-III zaplanowano na godzinie 15.30, nastomiast klasy IV-VI zapraszamy o godz. 16.30.

Czytaj więcej...

2 runda Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu - wyniki, klasyfikacja, relacja wideo

23 grudnia 2014

W tym przedświątecznym czasie przygotowań do Bożego Narodzenia młodzi pływacy i ich rodzice jak zawsze chętnie zawitali na pływalnię krytą MOSiR w Szczygłowicach gdzie rozegrana została 2 runda tegorocznego Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w pływaniu.  Rywalizacja jak zawsze była zacięta i emocjonująca, gdyż do zdobycia była spora liczba punktów decydujących o klasyfikacji końcowej cyklu w poszczególnych konkurencjach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami osiągniętymi przez młodych pływaków i ciekawą relacją wideo z zawodów.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów