Go to: tresc | menu

Liga Orlika

Veritax nie sprostał Kadrze - wyniki 3 kolejki Ligi Orlika

23 czerwca 2015

W trzeciej kolejce tegorocznej ligi Orlika spotkały się ze sobą niepokonane dotąd zespoły Kadry i Veritaksu. Kadrowcy lepiej zaczęli mecz prowadząc 2:0, potem jednak mecz się wyrównał a Veritax doprowadził do wyrównania. Nowosielscy grali z rywalem jak równy z równym jeszcze 10 minut po przerwie, potem jednak gra toczyła się do jednej bramki.

Pierwsze zwycięstwo odniosła ekipa CC Gliwice, która pokonała najmłodszy zespół ligi Concordię 99. Na wyniku zaważyła słaba pierwsza połowa juniorów, którzy zaczęli grać dopiero od wyniku 0:3 i doprowadzili do stanu 3:4 tracąc ostatniego gola równo z końcowym gwizdkiem.

Pewne zwycięstwo odniósł ubiegłoroczny zwycięzca ligi Tritech pokonując TKKF Mistral Intermarche. Siłą Tritechu wydaje się być posiadanie dwóch równych piątek graczy do pola, co uwidoczniło się w drugiej połowie meczu.

Już w poniedziałek kolejne spotkania, a wśród nich mecz na szczycie pomiędzy Tritechem a Dziesiątką.