Go to: tresc | menu

Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Halowej

Unia zatrzymała lidera - Wyniki 6. kolejki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie

3 lutego 2014

Jedyna drużyna bez zwycięstwa w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej, jaką jest Unia Książenice, nieoczekiwanie stała się pierwszym zespołem, którego nie udało się pokonać liderowi. Przychodnia Prognostic dopiero w 28. minucie meczu zdobyła pierwszego gola i choć do końca meczu pozostały 2 minuty, to rywal z Książenic nie tylko wyrównał, ale był bliski wygranej, kiedy wychodzącego na czystą pozycję piłkarza tego zespołu faulował obrońca Przychodni. 6 sekund, jakie pozostało do końcowej syreny nie wystarczyło na spożytkowanie przewagi liczebnej i mecz zakończył się podziałem punktów.

Z trudem swoje mecze wygrały goniące lidera drużyny Concordii i Komartu. Ci pierwsi pokonali Jedność prowadząc od drugiej minuty i dopiero w ostatniej pieczętując wygraną, a Komart z kolei po objęciu prowadzenia 2:0 stracił w drugiej połowie gola i w końcówce bronił korzystnego wyniku. Tritech nie wykorzystał m.in. przedłużanego rzutu karnego.

Już w sobotą kolejne mecze, a największą uwagę przyciągać będzie mecz Przychodni Prognostic z Komartem.

Wyniki 6. kolejki z 2.2.2014.

Przychodnia Prognostic - MG-1 3:2 (2:1)

1:0 R. Jachimowski 6’, 2:0 K. Herych 7’, 2:1 D. Strycharski 8’, 2:2 D. Gołębiowski 16’, 3:2 M. Bociański 22’.

żółta kartka: M. Bociański (Przychodnia Prognostic).

Concordia 99 – Jedność Przyszowice 2:0 (1:0)

1:0 K. Bochniak 2’, 2:0 K. Wesoły 30’.

żółte kartki: K. Mucharski, K. Winiarczyk, A. Zawadzki (Concordia 99), D. Mucha – dwie, K. Trembaczowski (Jedność Przyszowice), czerwona kartka: D. Mucha (Jedność Przyszowice).

Komart 98/99 – Tritech Junior G-5 2:1 (2:0)

1:0 P. Rostkowski 12’, 2:0 M. Nowosielski 13’, 2:1 K. Stencel 24’.

żółte kartki: B. Czopek, P. Rostkowski, M. Nowosielski (Komart 98/99), czerwona kartka: K. Lenart (Komart 98/99)

Przychodnia Prognostic – Unia Książenice 1:1 (0:0)

1:0 M. Cybulski 28’, 1:1 K. Piekarski 30’.

żółta kartka: K. Piekarski (Unia Książenice), czerwona kartka: K. Herych (Przychodnia Prognostic).

Tritech Junior G-5 – Jedność Przyszowice 3:1 (1:1)

0:1 M. Szendzielorz 1’, 1:1 W. Barnik 12’, 2:1 W. Barnik 19’, 3:1 A. Badera 20’.