Go to: tresc | menu

Młodzieżowa Liga Piłki Nożnej Halowej

Puchar dla Przychodni Prognostic

14 kwietnia 2014

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej halowej drużyn młodzieżowych zakończył halowy sezon piłkarski 2013/14. W siedmiozespołowej rywalizacji najlepiej spisali się piłkarze Przychodni Prognostic, którzy zrewanżowali się swojemu głównemu konkurentowi, drużynie Komartu pokonując go w decydującym meczu 2:1. Trzecie miejsce, podobnie jak w lidze, przypadło Tritechowi Junior.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Zakończenie Rozgrywek Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej - 2013/2014

7 kwietnia 2014

W najbliższą sobotę tj. 12.04.2014 r. w hali MOSiR w Szczygłowicach odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów. Podczas turnieju nastąpi uroczyste podsumowanie Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2013/2014. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 12:00.

Czytaj więcej...

Komart młodzieżowym mistrzem! - Wyniki ostatniej serii spotkań Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie

7 kwietnia 2014

Mistrzem Młodzieżowej Ligi Piłki został zespół Komartu 98/99, który w decydującym meczu pokonał Przychodnię Prognostic. Oba zespoły zdominowały tegoroczne rozgrywki, a o końcowym sukcesie Komartu zadecydowały dwie wygrane w bezpośrednich meczach ze swoim najgroźniejszym rywalem. Trzecie miejsce przypadło Tritechowi Junior, który choć miał zapewnione miejsce na podium po pokonaniu Unii Książenice, to przypieczętował swój sukces pokonaniem Concordii 99.

Czytaj więcej...

„Młodzieżówka” na finiszu

31 marca 2014

Już tylko jedna seria spotkań pozostała do zakończenia rozgrywek Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej. Po sobotnich meczach na prowadzenie wróciła Przychodnia Prognostic, a już w niedzielę dojdzie do jej meczu z Komartem rozstrzygającego o mistrzowskim tytule. W sobotnich spotkaniach nie doszło do niespodzianek. Bliscy zajęcia trzeciej lokaty piłkarze Tritechu nie sprostali Komartowi, a MG-1 i Unia Książenice uległy Przychodni. Sześc punktów zgarnęła za to Concordia 99, która powalczy jeszcze o miejsce na podium w bezpośrednim meczu ze wspomnianym Tritechem.

Czytaj więcej...

Przychodnia rozgromiła Tritech

24 marca 2014

W dwunastej serii spotkań Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej największą uwagę przyciągał pojedynek drugiej i trzeciej drużyny w tabeli, czyli Przychodni Prognostic i Tritechu Junior. Już w pierwszej minucie spotkania Tritech wykorzystał brak koncentracji swojego rywala i objął prowadzenie. Jak się później okazało, były to miłe złego początki dla zespołu z Czuchowa, bowiem kolejne bramki strzelali już tylko piłkarze Prognostiku. Pomimo osłabień kadrowych wicelider zdobył ich aż osiem i przekreślił marzenia Tritechu o walce o mistrzostwo.

Czytaj więcej...

FC Roma już nie zagra - Wyniki 10. kolejki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

3 marca 2014

Zakończyła swój udział w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej drużyna FC Romy. Zabrzanie przyjechali na mecz z Concordią 99 w zaledwie 4-osobowym składzie i rozegrali mecz towarzyski. Walkowerem oddali też mecz z Tritechem, co oznacza, że zostali wycofani z rozgrywek, a wszystkie drużyny, które mają w terminarzu pojedynek z FC Romą otrzymają punkty bez gry. Na pozycję lidera powróciła Przychodnia Prognostic, która odniosła dwa pewne zwycięstwa nad zespołami z Paniówek i Przyszowic. Pauzujący w sobotę Komart traci teraz do lidera 5 punktów i ma o jeden mecz rozegrany mniej.

Czytaj więcej...

Równy krok liderów - Wyniki 9. kolejki "Młodzieżówki"

24 lutego 2014

W sobotnich meczach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej pewne zwycięstwo odniosła Przychodnia Prognostic pokonując siedmioma golami Concordię 99. Dla tych drugich była to najwyższa przegrana w sezonie, z kolei Przychodnia zagrała szybko, pomysłowo i wydaje się, że ma za sobą chwilowy kryzys. Liderujący Komart musiał włożyć dużo więcej wysiłku w wygraną z MG-1.

Czytaj więcej...

Tritech trzecią siłą - Wyniki 8. kolejki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

17 lutego 2014

Po sześć punktów zdobyły w niedzielnych meczach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej zespoły Komartu, Tritechu i Jedności. Pierwsi z nich najpierw nieoczekiwanie łatwo pokonali Tempo, a potem już po bardzo zaciętym meczu wygrali z Concordią. Piłkarze Franciszka Kosteleckiego znaleźli się tym samym na czele tabeli gdyż dotychczasowy lider, Przychodnia Prognostic rozegrała tylko jedno spotkanie pokonując FC Romę. Na trzecim miejscu w tabeli umocnił się Tritech Junior, który pokonał MG-1 i Tempo. Zespół z Czuchowa uczynił poważny krok w celu zajęcia miejsca na podium. Przypomnijmy, że przed rokiem sztuka ta mu się nie udała, gdyż trzecie miejsce przypadło Przychodni Prognostic.

Czytaj więcej...

Komart wraca do gry - Wyniki 7. kolejki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej

11 lutego 2014

Nie ma już drużyn niepokonanych na półmetku rozgrywek Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej. Ostatnim zespołem, który doznał goryczy porażki była Przychodnia Prognostic. W meczu na szczycie uległa ona Komartowi, który zniwelował stratę punktową do lidera do zaledwie dwóch punktów. Obaj faworyci w sobotę pokonali bez większych problemów drużynę z Gierałtowic. Po sześć punktów zainkasowały drużyny Tritechu Big-Bud oraz Tempa Paniówki.  Obydwa te zespoły pokonały Concordię 99, która straciła pozycję wicelidera.

Czytaj więcej...

Unia zatrzymała lidera - Wyniki 6. kolejki Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie

3 lutego 2014

Jedyna drużyna bez zwycięstwa w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Piłki Nożnej, jaką jest Unia Książenice, nieoczekiwanie stała się pierwszym zespołem, którego nie udało się pokonać liderowi. Przychodnia Prognostic dopiero w 28. minucie meczu zdobyła pierwszego gola i choć do końca meczu pozostały 2 minuty, to rywal z Książenic nie tylko wyrównał, ale był bliski wygranej, kiedy wychodzącego na czystą pozycję piłkarza tego zespołu faulował obrońca Przychodni. 6 sekund, jakie pozostało do końcowej syreny nie wystarczyło na spożytkowanie przewagi liczebnej i mecz zakończył się podziałem punktów.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów