Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Ciężka przeprawa Vibovitu - wyniki 20 kolejki MLPNH

21 marca 2017

Najciekawszym meczem przedostatniej kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek Vibovitu z Tritechem. Ci pierwsi, by zachować szanse na mistrzostwo i wyjść na prowadzenie w tabeli, musieli ograć rywala, z którym w ostatnim styczniowym meczu podzieli się punktami (4-4). Tritech skupiony na obronie i wyprowadzaniu szybkich kontrataków skutecznie powstrzymywał rywala przez ponad  30 minut prowadząc 3:1. W ostatnich 10 minutach rewelacyjnie broniący bramki Tritechu Krzysztof Górka został jednak pokonany trzykrotnie, w tym dwa razy ze stałych fragmentów gry. W końcówce Vibovit musiał jeszcze rozpaczliwie bronić jednobramkowego prowadzenia, bo boisko opuścił po czerwonej kartce Paweł Mastyj. Podwójna przewaga Tritechu w polu nie dała jednak efektu bramkowego i zespół Zbigniewa Kuśmierza został nowym liderem.

Zachowujący ciągle szanse na mistrzostwo Team Stalmet pokonał Bud-Expert Team dzięki dobrej pierwszej połowie, bo w drugiej to zespół Piotra Rolnika był lepszy. Dla Bud-Expert Teamu wczorajszy mecz był ostatnim w tym sezonie, gdyż za tydzień czeka go pauza.

W pojedynku młodzieży TKKF Mistral Intermarche ograł Paderek Team i zapewnił sobie 5. miejsce poprawiając się o dwie lokaty w porównaniu z poprzednim sezonem. Skutecznością w tym meczu błysnął Mateusz Bogumiło, strzelec 4 goli.

32
zdjęcia
Zobacz galerię

W najbliższy poniedziałek czeka nas ostatnia kolejka i o ile kolejność drużyn z miejsc 4-7 jest już ustalona, to wiadomo jest, że sprawa mistrzostwa zostanie przesądzona dopiero w ostatnim meczu sezonu.  Przed ostatnim ligowym akordem przypominamy możliwe warianty końcowych rozstrzygnięć:

1. IPA wygrywa z Paderkiem, Vibovit wygrywa z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje Vibovit, IPA jest druga.

2. IPA wygrywa z Paderkiem, Vibovit remisuje z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje IPA, Vibovit jest drugi.

3. IPA wygrywa z Paderkiem, Vibovit przegrywa z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje IPA, Team Stalmet jest drugi

4. IPA remisuje z Paderkiem, Vibovit wygrywa z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje Vibovit, IPA jest druga.

5. IPA remisuje z Paderkiem, Vibovit remisuje z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje Vibovit , IPA jest druga.

6. IPA remisuje z Paderkiem, Vibovit przegrywa z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje IPA, Team Stalmet jest drugi.

7. IPA przegrywa z Paderkiem, Vibovit wygrywa z Teamem Stalmet: Vibovit jest mistrzem, IPA jest druga.

8. IPA przegrywa z Paderkiem, Vibovit remisuje z Teamem Stalmet: Vibovit jest mistrzem, IPA jest druga.

9. IPA przegrywa z Paderkiem, Vibovit przegrywa z Teamem Stalmet: mistrzem zostaje Team Stalmet, IPA jest druga.

W pięciu z rozpatrywanych wariantów mistrzem zostaje Vibovit, w trzech IPA, a w jednym Team Stalmet. W każdym z wariantów IPA ma zapewnione co najmniej drugie miejsce.

Program 21. kolejki (27 marca, poniedziałek): IPA Knurów – Paderek Team (19.30), Tritech – TKKF Mistral Intermarche (20.15), Vibovit – Team Stalmet (21.00). 

Wyniki 20. kolejki z dnia 20.3.2017

Team Stalmet – Bud-Expert Team 5:2 (4:0)

M. Stopa 2,R. Adamkowski, D. Kraska, M. Mularczyk – L. Kastelik, K. Paczkowski

Team Stalmet: A. Dziuba, D. Maciaszczyk, B. Flis, D. Flis, M. Stopa, D. Kraska, M. Mularczyk, R. Adamkowski, G. Krusiński.

Bud-Expert Team: K. Szymanik, P. Rolnik, K. Boroń, P. Karwowski, Z. Szwagrzyk, S. Brodziński, K. Paczkowski, L. Kastelik.

Vibovit – Tritech 4:3 (1:3)

A. Mnochy 2, P. Przesdzing, Ł. Pilc – G. Górka 2, B. Lewandowski

czerwona kartka: P. Mastyj (Vibovit).

Vibovit: B. Poręba, A. Marek, Ł. Pilc, A. Mnochy, M. Bagiński, P. Mastyj, R. Kasiński, P. Jędrzejczak, P. Przesdzing.

Tritech: K. Górka, G. Górka, B. Lewandowski, M.Mikulski, M. Michniewski, S. Napierała, B. Pietras, K. Przybylski.

TKKF Mistral Intermarche  – Paderek Team 7:1 (3:0)

M. Bogumiło 4, P. Grzybek, R. Jachimowski, D. Bartoszewicz – M. Nowosielski

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, D. Bartoszewicz, K. Stencel, P. Grzybek, K. Przydatek, R. Jachimowski, M. Bogumiło,  P. Buchta.

Paderek Team: P. Burliga, S. Pawlik, B. Czopek, R. Nyskiel, J. Bajer, S. Szulc, B. Barzak, T. Malczyk, M. Nowosielski.

żółte kartki: P. Burliga, S. Szulc, B. Czopek (Paderek Team).

TABELA

 

 

M

P

B

Z

R

P

1.

Vibovit

17

39

125-61

12

3

2

2.

IPA Knurów

17

39

102-54

12

3

2

3.

Team Stalmet

17

36

74-52

11

3

3

4.

Tritech

17

26

98-60

8

2

7

5.

TKKF Mistral Intermarche

17

15

61-91

5

0

12

6.

Paderek Team

17

10

40-123

3

1

13

7.

Bud-Expert Team

18

8

49-108

2

2

14 

STRZELCY

1.

Ariel Mnochy

Vibovit

43

2.

Łukasz Spórna

IPA Knurów

28

3.

Paweł Mastyj

Vibovit

21

 

Grzegorz Górka

Tritech

21

5.

Jarosław Stępień

IPA Knurów

18

6.

Michał Szczurek

Tritech

17

7.

Dawid Wiercioch

Tritech

16

 

Kacper Idziaszek

Tritech

16

9.

Przemysław Jędrzejczak

Vibovit

15

 

Maciej Stopa

Team Stalmet

15

11.

Mateusz Mularczyk

Team Stalmet

13

 

Łukasz Pilc

Vibovit

13

13.

Mateusz Bogumiło

TKKF Mistral Intermarche

12

14.

Adrian Zabłocki

Vibovit

11

 

Marcin Rozumek

IPA Knurów

11

 

Damian Kraska

Team Stalmet

11

17.

Krystian Boroń

Bud-Expert Team

10

 

Radosław Jachimowski

TKKF Mistral Intermarche

10

19.

Jacek Nowak

TKKF Mistral Intermarche

9

 

Robert Kasiński

Vibovit

9

21.

Szymon Szulc

Paderek Team

8

 

Kamil Paczkowski

Bud-Expert Team

8

 

Leszek Kastelik

Bud-Expert Team

8

24.

Michał Nowosielski

Paderek Team

7

 

Bartosz Lewandowski

Tritech

7

 

Przemysław Zagórski

Team Stalmet

7

 

Michał Bagiński

Vibovit

7

 

Mirosław Gmyz

Bud-Expert Team

7

 

Daniel Tałajkowski

IPA Knurów

7

 

Dariusz Flis

Team Stalmet

7

 

Tomasz Dura

IPA Knurów

7

32.

Grzegorz Krusiński

Team Stalmet

6

 

Grzegorz Brózda

IPA Knurów

6

 

Damian Kozdroń

IPA Knurów

6

 

Bartosz Czopek

Paderek Team

6

 

Szymon Napierała

Tritech

6

 

Michał Mikulski

Tritech

6

 

Patryk Grzybek

TKKF Mistral Intermarche

6

PUCHAR FAIR PLAY 

 

 

PKT

1.

Paderek Team

30

2.

IPA Knurów

32

3.

TKKF Mistral Intermarche

39

4.

Team Stalmet

47

5.

Tritech

59

6.

Bud-Expert Team

61

7.

Vibovit

148

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów