Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Zgodnie z planem - wyniki 15 kolejki MLPNH

15 lutego 2017

Nie było niespodzianek w 15. serii spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie. Cała trójka faworytów odniosła pewne zwycięstwa nad zespołami z miejsc 5-7 w ligowej tabeli i szykuje się do decydujących bezpośrednich spotkań, z których pierwsze (Tritech – IPA) już za tydzień.

Prowadzący w rozgrywkach Vibovit ograł ostatni w tabeli Bud-Expert Team różnicą siedmiu goli. Skutecznością błysnął dwukrotny król strzelców knurowskiej „halówki” Ariel Mnochy aplikując rywalom siedem goli. Vibovit utrzymał prowadzenie, ale prawdopodobnie straci je w kolejny poniedziałek, gdyż zgodnie z terminarzem pauzuje.

Obrońcy tytułu, piłkarze IPA Knurów, podobnie jak Vibovit, nie ustrzegli się błędów w obronie i też stracili 5 goli, ale nie przeszkodziło im to w wygraniu z TKKF-em. Swój dotychczasowy dorobek strzelecki podwoił Marcin Rozumek, a niewiele ustępował mu Jarosław Stępień.

Najwyższe zwycięstwo w tym sezonie stało się udziałem Tritechu, który nie miał litości dla coraz bardziej osłabionego kadrowo Paderka. Warto tutaj przypomnieć, że w październiku właśnie w meczu przeciwko Tritechowi licealiści debiutowali w rozgrywkach odnosząc sensacyjne zwycięstwo 2:1.

Program 16. kolejki (20 lutego, poniedziałek): TKKF Mistral Intermarche – Team Stalmet (19.30), Tritech – IPA Knurów (20.15), Bud-Expert Team – Paderek Team (21.00). 

Wyniki 15. kolejki z dnia 13.2.2017 

Bud-Expert Team – Vibovit 5:12 (1:4)

M. Gmyz 2, S. Brodziński, L. Kastelik, K. Boroń – A. Mnochy 7, P. Jędrzejczak 2, Ł. Pilc 2, A. Zabłocki

żółta kartka: M. Gmyz (Bud-Expert Team).

Bud-Expert Team: K. Szymanik, P. Rolnik, S. Brodziński, M. Gmyz, K. Boroń, L. Kastelik, A. Czerkies.

Vibovit: A. Marek, B. Poręba, A. Zabłocki, M. Bagiński, Ł. Pilc, A. Mnochy, P. Jędrzejczak, Z. Kuśmierz.

Tritech – Paderek Team 16:1 (7:1)

K. Idziaszek 5, G. Górka 4, B. Pietras 2, D. Wiercioch 2, M. Mikulski 2, K. Górka – A. Mirowski

Tritech: K. Górka, G. Górka, D. Wiercioch, B. Pietras, K. Idziaszek, M. Mikulski.

Paderek Team: P. Burliga, B. Czopek, A. Mirowski, J. Bajer, G. Zaporowski, R. Nyskiel.

TKKF Mistral Intermarche – IPA Knurów 5:11 (2:5)

P. Buchta, D. Bartoszewicz, J. Nowak, R. Jachimowski, M. Bociański – M. Rozumek 5, J. Stępień 4, Ł. Spórna, K. Bochniak

TKKF Mistral Intermarche: P. Ignasiak, R. Jachimowski, P. Grzybek, J. Nowak, P. Buchta, M. Bociański, D. Bartoszewicz.

IPA Knurów: T. Metz, Ł. Spórna, M. Rozumek, W. Rozumek, J. Stępień, K. Wesoły, K. Bochniak, D. Dybcio, W. Kempa.

TABELA 

 

 

M

P

B

Z

R

P

1.

Vibovit

13

29

87-46

9

2

2

2.

IPA Knurów

13

29

81-43

9

2

2

3.

Team Stalmet

12

24

56-37

7

3

2

4.

Tritech

13

23

83-44

7

2

4

5.

TKKF Mistral Intermarche

13

12

45-72

4

0

9

6.

Paderek Team

13

7

29-88

2

1

10

7.

Bud-Expert Team

13

5

34-85

1

2

10 

STRZELCY

1.

Ariel Mnochy

Vibovit

26

2.

Łukasz Spórna

IPA Knurów

21

3.

Michał Szczurek

Tritech

17

 

Paweł Mastyj

Vibovit

17

5.

Dawid Wiercioch

Tritech

16

 

Jarosław Stępień

IPA Knurów

16

 

Kacper Idziaszek

Tritech

16

8.

Grzegorz Górka

Tritech

15

9.

Maciej Stopa

Team Stalmet

12

10.

Adrian Zabłocki

Vibovit

11

11.

Marcin Rozumek

IPA Knurów

10

12.

Krystian Boroń

Bud-Expert Team

9

 

Przemysław Jędrzejczak

Vibovit

9

 

Łukasz Pilc

Vibovit

9

15.

Szymon Szulc

Paderek Team

8

 

Mateusz Bogumiło

TKKF Mistral Intermarche

8

 

Mateusz Mularczyk

Team Stalmet

8

 

Jacek Nowak

TKKF Mistral Intermarche

8

19.

Damian Kraska

Team Stalmet

7

 

Robert Kasiński

Vibovit

7

21.

Bartosz Lewandowski

Tritech

6

 

Dariusz Flis

Team Stalmet

6

 

Tomasz Dura

IPA Knurów

6

 

Grzegorz Krusiński

Team Stalmet

6

 

Kamil Paczkowski

Bud-Expert Team

6

 

Przemysław Zagórski

Team Stalmet

6

 

Leszek Kastelik

Bud-Expert Team

6

 

Radosław Jachimowski

TKKF Mistral Intermarche

6

29.

Michał Nowosielski

Paderek Team

5

 

Damian Kozdroń

IPA Knurów

5

 

Filip Szydło

Paderek Team

5

 

Maciej Bociański

TKKF Mistral Intermarche

5

 

Mirosław Gmyz

Bud-Expert Team

5

 

Michał Mikulski

Tritech

5

35.

Krzysztof Bochniak

IPA Knurów

4

 

Damian Długaj

TKKF Mistral Intermarche

4

 

Bartłomiej Flis

Team Stalmet

4

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów