Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Nabór do kolejnego sezonu Knurowskiej Ligi Futsalu

14 września 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/18. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 2001 i starsi. Mecze odbywać się będą tradycyjnie w hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach w poniedziałki w godzinach wieczornych. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. Termin zgłoszeń upływa z dniem 30 września. Zapraszamy do tworzenia i zgłaszania drużyn!

Czytaj więcej...

Mistrz wygrał Puchar

11 kwietnia 2017

Tradycyjnie na zakończenie rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej rozegrany został Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa, połączony z oficjalną ceremonią wręczenia nagród za udział w rozgrywkach. Wzięli w niej udział Zastępca Prezydenta Miasta Knurowa Piotr Surówka, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa i Dyrektor MOSiR Krzysztof Stolarek.

Czytaj więcej...

"Halówka" zagra o Puchar - Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

4 kwietnia 2017

Już w najblizszy poniedziałek 10 kwietnia po raz ostatni w tym sezonie na parkiet szczygłowickiej hali wybiegną drużyny Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Rywalizować będą one w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa, który swoją historią sięga aż do 1991 roku, kiedy to jego pierwszym i sensacyjnym zwycięzcą została drużyna Concordii, pozostawiając w pokonanym polu ówczesnych faworytów: Rancho i Burzę.  Z obecnych zespołów najwięcej triumfów w tych rozgrywkach ma na koncie Vibovit, który Puchar zdobywał 6-krotnie.  Raz sztuka ta udała się drużynom Teamu Stalmet i TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Krzysztof Górka najlepszym bramkarzem MLPNH

30 marca 2017

Tradycyjnie po zakończeniu rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Noznej Halowej odbywa się głosowanie na najlepszego bramkarza. Po raz trzeci z rzędu zostal nim wybrany Krzysztof Górka. Nagrodę zwycięzca głosowania odbierze podczas oficjalnego zakończenia rozgrywek w dniu 10 kwietnia. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Vibovit mistrzem po raz 10. - wyniki 21 kolejki MLNPH

28 marca 2017

W 27-letniej edycji Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej  po raz 10. triumfował Vibovit. Wczorajszy mecz tej drużyny z Teamem Stalmet przejdzie jednak do historii jako niezwykle dramatyczne wydarzenie pełne zwrotów akcji i huśtawki nastrojów. Team Stalmet, który walczył o wicemistrzostwo, rozgrywał bardzo dobre spotkanie i nie zamierzał ułatwiać zadania rywalowi aż pięciokrotnie wychodząc na prowadzenie. Prawdziwy dramat rozegrał się w ciągu kilkunastu ostatnich sekund meczu: na 12 sekund przed końcem Łukasz Pilc po raz 5. doprowadził swoją drużynę do remisu, a w ostatniej sekundzie Robert Kasiński strzelił zwycięskiego gola powodując u swoich kolegów prawdziwą eksplozję radości, a u rywali nieopisaną rozpacz. 

Czytaj więcej...

Ciężka przeprawa Vibovitu - wyniki 20 kolejki MLPNH

21 marca 2017

Najciekawszym meczem przedostatniej kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej był pojedynek Vibovitu z Tritechem. Ci pierwsi, by zachować szanse na mistrzostwo i wyjść na prowadzenie w tabeli, musieli ograć rywala, z którym w ostatnim styczniowym meczu podzieli się punktami (4-4). Zachowujący ciągle szanse na mistrzostwo Team Stalmet pokonał Bud-Expert Team dzięki dobrej pierwszej połowie. W pojedynku młodzieży TKKF Mistral Intermarche ograł Paderek Team i zapewnił sobie 5. miejsce. 

Czytaj więcej...

Szlagier nic nie wyjaśnił - wyniki 19 kolejki MLPNH

14 marca 2017

Szlagierowy mecz Vibovitu z IPA Knurów dostarczył wielu emocji, ale nie wyjaśnił niczego w kwestii  zwycięzcy tegorocznych rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Po remisie w meczu na szczycie i wygranej nad Paderek Team matematyczne szanse na mistrzostwo (o nich w newsie) zachował Team Stalmet. Wczoraj „Stalowi” w mało  przekonywającym stylu wywalczyli trzy punkty i w końcówce musieli bronić jednobramkowej przewagi. W trzecim spotkaniu Tritech, który bez względu na wyniki pozostałych meczów zajmie w lidze czwarte miejsce, wygrał z coraz lepiej spisującym się Bud-Expert Teamem. 

Czytaj więcej...

IPA pokazała moc - wyniki 18 kolejki MLPNH

7 marca 2017

W najciekawszym meczu 18. kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej spotkały się aspirujące do mistrzostwa zespoły IPA Knurów i Teamu Stalmet. Będący na drugim miejscu w tabeli Vibovit urządził sobie ostre strzelanie i zaaplikował Paderkowi aż 22 gole.  W trzecim meczu wieczoru Bud-Expert Team pokonał zasłużenie TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

Podium nie dla Tritechu - wyniki 17 kolejki MLPNH

28 lutego 2017

W rozegranej wczoraj wieczorem 17. kolejce spotkań Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej najważniejszym spotkaniem dla układu tabeli był pojedynek Teamu Stalmet z Tritechem. Zespół Górków, aby pozostać w grze o podium musiała ten mecz wygrać i wprawdzie Krzysztof popisywał się świetnymi interwencjami w bramce, a Grzegorz dwukrotnie trafiał do siatki rywali, to okazało się to za mało na drużynę „Stalowych”. Tritech ma już tylko matematyczne szanse na pierwszą trójkę i raczej musi się zadowolić po raz trzeci z rzędu czwartym miejscem.

Czytaj więcej...

Liga na ostatniej prostej - wyniki 16 kolejki MLPNH

21 lutego 2017

Już tylko pięć kolejek pozostało do zakończenia 27. edycji rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. We wczorajszych spotkaniach zwyciężali faworyci, ale coraz bliżej są bezpośrednie spotkania drużyn zajmujących miejsca 1-3, które zdecydują o mistrzostwie. Zgodnie z oczekiwaniami pauzujący Vibovit stracił prowadzenie na rzecz IPA Knurów, która pokonała Tritech. Trzy punkty wywalczyli też wczoraj „Stalowi” i ani myślą o odpuszczeniu walki o mistrzostwo. W ostatnim spotkaniu wieczoru Paderek Team pokonał Bud-Expert Team, o czym zadecydowała przede wszystkim dłuższa ławka rezerwowych.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów