Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Lider nie do zatrzymania

19 grudnia 2017

W 8. kolejce rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Gesanetu i bez straty punktów zakończyła tegoroczne rozgrywki. Wczoraj w meczu z Bud-Expert Teamem lider poczuł się na tyle mocny, że nie skorzystał z możliwości gry w przewadze liczebnej i naprzeciw czterech graczy rywala również wystawił czterech zawodników. Po 30 minutach gry można było mieć wątpliwości, czy taki manewr się opłacił, bo BET prowadził 4:3, jednak w końcówce opadł z sił i lider dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

32
zdjęcia
Zobacz galerię

W drugim pojedynku wieczoru TKKF Mistral Intermarche do przerwy zapewnił sobie bezpieczną przewagę nad Kornas Teamem prowadząc 6:1. Po zmianie stron outsider, podobnie jak w meczu z Tritechem, złapał drugi oddech i momentami prowadził wyrównany pojedynek z wiceliderem. Ozdobą spotkania był ostatni gol dla TKKF, strzelony bezpośrednio z rzutu rożnego przez nowego lidera strzelców Mateusza Bogumiło.

W ostatnim tegorocznym meczu Apteka Św. Barbary Tritech wygrała wysoko z Przychodnią Prognostic. Wynik „medycznych” derbów mógł być lepszy dla tych drugich, jednak w ostatnich 3 minutach spotkania stracili oni aż 5 goli.

Piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu wrócą na parkiet szczygłowickej hali 8 stycznia. Tego dnia spotkają się: Gesanet – Vibovit (19.30), Kornas Team – Bud-Expert Team (20.15), Apteka Św. Barbary Tritech – TKKF Mistral Intermarche (21.00).