Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Wszystko zgodnie z planem - wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

12 grudnia 2017

We wczorajszych spotkaniach Knurowskiej Ligi Futsalu zgodnie wygrywały drużyny wyżej klasyfikowane w tabeli. Baczni obserwatorzy rozgrywek szanse na wyrównane spotkanie upatrywali w zestawie Bud-Expert Team – TKKF Mistral Intermarche, ale jak się okazało, tylko na początku meczu BET mocno postraszył drużynę Marcina Polywki ostrzeliwując słupki bramki Sebastiana Pawlika. Później ekipa 19-latków kontrolowała mecz powiększając systematycznie przewagę i dzięki wywalczonym trzem punktom zmniejszyła stratę do pauzującego lidera.

Zaskakująco rozpoczęło się spotkanie skazanej na pożarcie Przychodni Prognostic z Vibovitem, bo tuż przed przerwą przedostatnia drużyna tabeli prowadziła już 3:1 i to po perfekcyjnie zespołowo rozegranych akcjach. Rutyniarze przed zmianą stron wyrównali, a po przerwie szybko strzelili dwa kolejne gole, a potem następne, ale Przychodnia nie pozostawała dłużna i pokazała, że dobry mecz sprzed tygodnia przeciwko TKKF nie był przypadkiem.

W trzecim spotkaniu wieczoru Apteka Św. Barbary Tritech planowo pokonała Kornas Team do przerwy wypracowując sobie osiem goli przewagi. W drugiej połowie jednak Kornas Team zagrał najlepsze jak dotąd 20 minut w lidze i był równorzędnym przeciwnikiem dla swojego rywala.

W najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie ostatnia w tym roku kolejka spotkań, a zagrają: Bud-Expert Team – GESAnet (19.30), TKKF Mistral Intermarche – Kornas Team (20.15), Przychodnia Prognostic – Apteka Św. Barbary Tritech (21.00). 

Wyniki 7. kolejki z dnia 11.12.2017 

Bud-Expert Team - TKKF Mistral Intermarche 2:7 (0:2)

D. Kozdroń, S. Brodziński – M. Bogumiło 2, R. Jachimowski 2, B. Czopek 2, K. Przydatek,

żółta kartka: D. Bartoszewicz (TKKF).

Bud-Expert Team: K. Szymanik, D. Kozdroń, S. Brodziński, T. Nowosielski, L. Kastelik, M. Boryga, Z. Szwagrzyk, W. Rozumek.

TKKF Mistral Intermarche: S. Pawlik, K. Przydatek, M. Bogumiło, M. Bociański, K. Winiarczyk, D. Bartoszewicz, R. Jachimowski, M. Cybulski, B. Czopek. 

Przychodnia Prognostic -Vibovit 6:11 (3:3)

R. Bujok 2, A. Zawadzki 2, A. Maksymiec 2 – M. Rozumek 3, T. Dura 3, M. Bagiński 3, P. Mastyj, Z. Kuśmierz

Przychodnia Prognostic: D. Witkowski, P. Rostkowski, A. Maksymiec, R. Bujok, M. Nowakowski,  A. Zawadzki, M. Kląskała.

Vibovit: B. Poręba, Z. Kuśmierz, M. Bagiński, M. Rozumek, P. Mastyj, K. Wesoły, T. Dura.

Kornas Team – Apteka Św. Barbary Tritech 3:13 (1:9)

S. Kondziołka, D. Czarny, M. Krajewski – G. Górka 4, K. Idziaszek 3, M. Mikulski, D. Wiercioch, M. Szczurek, S. Napierała, B. Lewandowski, samobójcza

Kornas Team: M. Horowski, P. Przegendza, S. Wernik, D. Czarny, B. Szumski, I. Kowal, E. Dydek, M. Mrula, S. Wernik, S. Komander, G. Kornas, S. Kondziołka, R. Gniełka.

Apteka Św. Barbary Tritech: K. Górka, G. Górka, M. Szczurek, K. Idziaszek, M. Mikulski, M. Michniewski, D. Wiercioch, B. Lewandowski, S. Napierała.

TABELA

 

 

M

P

B

Z

R

P

1.

GESAnet

6

18

61-12

6

0

0

2.

TKKF Mistral Intermarche

6

15

40-18

5

0

1

3.

Vibovit

5

9

45-22

3

0

2

4.

Apteka Św. Barbary Tritech

5

9

35-18

3

0

2

5.

Bud-Expert Team

6

6

29-33

2

0

4

6.

Przychodnia Prognostic

6

3

25-56

1

0

5

7.

Kornas Team

6

0

15-91

0

0

6

STRZELCY

1.

Marcin Rozumek

Vibovit

14

2.

Dariusz Flis

GESAnet

12

3.

Mateusz Bogumiło

TKKF Mistral Intermarche

11

4.

Michał Bagiński

Vibovit

9

5.

Maciej Stopa

GESAnet

8

 

Bartosz Pietras

GESAnet

8

 

Michał Szczurek

Apteka Św. Barbary Tritech

8

 

Kacper Idziaszek

Apteka Św. Barbary Tritech

8

9.

Damian Kraska

GESAnet

7

 

Rafał Adamkowski

GESAnet

7

 

Grzegorz Górka

Apteka Św. Barbary Tritech

7

12.

Wojciech Rozumek

Bud-Expert Team

6

 

Krzysztof Przydatek

TKKF Mistral Intermarche

6

 

Bartłomiej Flis

GESAnet

6

 

Maciej Bociański

TKKF Mistral Intermarche

6

 

Radosław Jachimowski

TKKF Mistral Intermarche

6

 

Paweł Mastyj

Vibovit

6

18.

Mateusz Mularczyk

GESAnet

5

 

Adam Zawadzki

Przychodnia Prognostic

5

 

Tomasz Dura

Vibovit

5

 

Sebastian Brodziński

Bud-Expert Team

5

 

Michał Krajewski

Kornas Team

 5

PUCHAR FAIR PLAY

 

 

pkt

1.

Apteka Św. Barbary Tritech

3

2.

Bud-Expert Team

3

3.

Vibovit

6

4.

GESAnet

9

5.

Kornas Team

9

6.

TKKF Mistral Intermarche

15

7.

Przychodnia Prognostic

15

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów