Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Gesanet powiększa przewagę - wyniki 5 kolejki KLF

28 listopada 2017

W poniedziałkowy wieczór doszło w Knurowskiej Lidze Futsalu do meczu dwóch niepokonanych drużyn: Gesanetu i TKKF Mistral Intermarche. W stojącym na dobrym poziomie spotkaniu dawni „Stalowi” okazali się lepsi o dwa gole posiadając przez większość meczu kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Ekipa Dariusza Flisa po tej wygranej ma już 6 punktów przewagi nad wczorajszym rywalem i 9 nad kolejnymi zespołami i staje się kandydatem nr 1 do mistrzowskiego tytułu. TKKF natomiast, choć okazał się gorszy, to wydaje się, że w tym sezonie może powalczyć o podium.

Obrońca tytułu Vibovit zaprezentował wczoraj niemal najsilniejszy skład w meczu przeciwko Bud-Expertowi. Pomimo tego długo nie potrafił wykazać swojej wyższości i jeszcze w 30. minucie na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. Bud-Expert Team podobnie jednak jak przed tygodniem w meczu z Tritechem nie wytrzymał końcówki meczu tracąc w ostatnich 8 minutach 5 goli.

Wczorajszy wieczór zakończyło spotkanie outsiderów. Kornas Team, którego radość z grania w piłkę jest widoczna gołym okiem, po kwadransie prowadzili 1:0 i dopiero przed przerwą Przychodnia Prognostic zdobyła dwa gole. Po zmianie stron obserwowaliśmy festiwal strzelecki i festiwal rzutów karnych. Oba zespoły egzekwowały łącznie 7 rzutów karnych, z których 4 wykorzystały. Przychodnia Prognostic okazała się lepsza, ale Kornas Team już czeka na rewanżowe spotkanie upatrując w nim szansy na pierwsze punkty.

Program 6. kolejki (4 grudnia, poniedziałek): GESAnet – Kornas Team (19.30), TKKF Mistral Intermarche – Przychodnia Prognostic (20.15), Apteka Św. Barbary Tritech – Vibovit (21.00).