Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Puchar Prezydenta: zadecydowały karne

6 lipca 2020

W piątkowy wieczór meczem o 3. miejsce zakończyły się tegoroczne rozgrywki o Puchar Prezydenta Miasta Knurów w futsalu. W pojedynku o "brąz" Gesanet spotkał się z TKKF Mistral Intermarche, a o końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne.

Czytaj więcej...

Finał Pucharu Prezydenta w futsalu: Best Team z trofeum!

29 czerwca 2020

Najmłodsza drużyna Knurowskiej Ligi Futsalu Best Team 02+ została triumfatorem rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. W piątkowy wieczór w finałowym pojedynku podopieczni Tomasza Nowosielskiego pokonali doświadczoną ekipę Bud-Expert Teamu.

Czytaj więcej...

1/2 PP: Bud-Expert Team w finale

22 czerwca 2020

W piątek wieczorem rozegrany został drugi mecz półfinałowy Pucharu Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu, w którym spotkały się drużyny Bud-Expert Teamu i TKKF Mistral Intermarche. 

Czytaj więcej...

Puchar Prezydenta: sensacja w półfinale

17 czerwca 2020

Wczoraj wieczorem odbył się pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu, w którym zmierzyły się drużyny Gesanetu i Best Teamu.

Czytaj więcej...

Tritech i Vibovit/IPA za burtą PP

15 czerwca 2020

W ub. tygodniu rozegrane zostały mecze ćwierćfinałowe rozgrywek o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu. W pierwszym z nich drużyna Best Teamu spotkała się z Rawimeksem Knurów. 

Czytaj więcej...

Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu - los skojarzył faworytów

3 czerwca 2020

Rozgrywki o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w futsalu, które planowane były pierwotnie na 24 marca i zostały odwołane z powodu sytuacji epidemiologicznej, wznowione zostaną w dniu 9 czerwca. 

Czytaj więcej...

Galeria Mistrzów

24 kwietnia 2020

Przedstawiamy zdjęcia mistrzowskich drużyn, które na przestrzeni 30 lat wygrywały rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu, wcześniej znane pod nazwą Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, a jeszcze wcześniej nazywane Ligą Szóstek Piłkarskich.

Czytaj więcej...

Podsumowanie statystyczne rozgrywek KLF w sezonie 2019/20

17 marca 2020

Przed tygodniem zakończone zostały rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu. Zwycięzcą 30. edycji tej ligi został Gesanet, który tym samym powtórzył swój sukces sprzed dwóch lat. Jak co roku na zakończenie sezonu przedstawiamy garść statystyk dotyczących knurowskich rozgrywek futsalowych. 

Czytaj więcej...

Gesanet mistrzem po raz drugi!

10 marca 2020

Wczoraj wieczorem rozstrzygnęły się ostatecznie losy mistrzostwa Knurowa w futsalu. Dotychczasowy przebieg rozgrywek i układ terminarza spowodował, że dwa ostatnie zespoły, które zachowały szanse na mistrzostwo, spotkały się ze sobą w ostatniej kolejce sezonu.

Czytaj więcej...

Knurowska Liga Futsalu - zapowiedź ostatniej kolejki.

6 marca 2020

W poniedziałek 9 marca w hali MOSiR przy ul. Górniczej rozegrana zostanie ostatnia, 14. kolejka rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. Właśnie wtedy rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu, bowiem liderujący w tabeli Tritech zagra z wiceliderem Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów