Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Wyniki 12. kolejki KLF i analiza finiszu rozgrywek

27 lutego 2020

W poniedziałkowy wieczór rozegrano 12. kolejkę Knurowskiej Ligi Futsalu, w której w najciekawszym meczu prowadzący w tabeli Tritech zremisował z aktualnym mistrzem ekipą Vibovitu/IPA. Remis ten nie zadowalał żadnej z drużyn, gdyż Vibovit/IPA stracił szanse na obronę tytułu, a Tritech ma już tylko 2 punkty przewagi nad Gesanatem, z którym spotka się w ostatnim meczu sezonu.

Czytaj więcej...

Pojedynek mistrzów dla Gesanetu

18 lutego 2020

W poniedziałkowy wieczór rozegrane zostały cztery spotkania 11. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. Zgodnie z oczekiwaniami najciekawszym meczem był pojedynek dwóch mistrzów: aktualnego, Vibovitu/IPA oraz mistrza z 2018 roku, Gesanetu.

Czytaj więcej...

Zapowiedź 11. kolejki KLF

14 lutego 2020

Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu szybkim tempem wkraczają w decydującą fazę. W najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie 11. kolejka spotkań, w której szlagierowo zapowiada sie mecz Vibovitu/IPA z Gesanetem.

Czytaj więcej...

Gesanet idzie jak burza

11 lutego 2020

W Knurowskiej Lidze Futsalu drugą z rzędu wysoką porażkę zanotował zespół TKKF Mistral Intermarche. W efekcie tego niedawny lider spadł już na 4. miejsce w tabeli, natomiast ekipa Gesanetu odniosła już 6. z rzędu zwycięstwo i znalazła się tym samym na podium rozgrywek. 

Czytaj więcej...

Zapowiedź 10. kolejki KLF

7 lutego 2020

Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu wkraczają w decydującą fazę, a w najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie już 10. seria spotkań. W niej najciekawiej zapowiada się mecz TKKF Mistral Intermarche z Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Mistrz skarcił wicemistrza

4 lutego 2020

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 9. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu Vibovit/IPA spotkał się z TKKF Mistral Intermarche. Obrońcy tytułu przygotowali na to spotkanie wyjątkowo silną kadrę m.in. z Arielem Mnochym, Tomaszem Durą i Łukaszem Spórną i nie dali młodszym rywalom żadnych szans wygrywając różnicą 8 goli.

Czytaj więcej...

Równy krok liderów

28 stycznia 2020

Bez niespodzianek obyło się w 8. kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu, która rozpoczęła wczoraj rundę rewanżową. Awizowany jako najciekawszy mecz Gesanetu z Bud-Expert Teamem okazał się jednostronnym pojedynkiem, w którym mistrzowie z 2018 roku pokonali rywala różnicą 8 goli.

Czytaj więcej...

KLF wraca po przerwie - zapowiedź 8. kolejki.

24 stycznia 2020

Po dwutygodniowej przerwie piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu wracają na parkiet szczygłowickiej hali, aby rozpocząć rundę rewanżową jubileuszowej 30. edycji tych rozgrywek.

Czytaj więcej...

TKKF liderem na półmetku

13 stycznia 2020

Wczoraj w szczygłowickiej hali MOSiR rozegrano 7. kolejkę spotkań Knurowskiej Ligi Futsalu. Jak co roku, piłkarze KLF dołączyli się tego dnia do zbiórki pieniężnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najciekawszym meczu spotkali się dotychczasowy lider rozgrywek Tritech i mistrz Knurowa 2018 Gesanet. Po bardzo dobrym i wyrównanym meczu lepsi okazali się piłkarze Gesanetu, a o ich zwycięstwie zadecydował gol samobójczy na 90 sekund przed końcową syreną. 

 

Czytaj więcej...

Zapowiedź 7. kolejki KLF

9 stycznia 2020

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu osiągną półmetek rozgrywek. Siódma kolejka będzie zarazem małą cegiełką w dziele wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bowiem jak co roku drużyny KLF wezmą udział w zbiórce pieniężnej.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów