Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Galeria Mistrzów

24 kwietnia 2020

Przedstawiamy zdjęcia mistrzowskich drużyn, które na przestrzeni 30 lat wygrywały rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu, wcześniej znane pod nazwą Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej, a jeszcze wcześniej nazywane Ligą Szóstek Piłkarskich.

Czytaj więcej...

Podsumowanie statystyczne rozgrywek KLF w sezonie 2019/20

17 marca 2020

Przed tygodniem zakończone zostały rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu. Zwycięzcą 30. edycji tej ligi został Gesanet, który tym samym powtórzył swój sukces sprzed dwóch lat. Jak co roku na zakończenie sezonu przedstawiamy garść statystyk dotyczących knurowskich rozgrywek futsalowych. 

Czytaj więcej...

Gesanet mistrzem po raz drugi!

10 marca 2020

Wczoraj wieczorem rozstrzygnęły się ostatecznie losy mistrzostwa Knurowa w futsalu. Dotychczasowy przebieg rozgrywek i układ terminarza spowodował, że dwa ostatnie zespoły, które zachowały szanse na mistrzostwo, spotkały się ze sobą w ostatniej kolejce sezonu.

Czytaj więcej...

Knurowska Liga Futsalu - zapowiedź ostatniej kolejki.

6 marca 2020

W poniedziałek 9 marca w hali MOSiR przy ul. Górniczej rozegrana zostanie ostatnia, 14. kolejka rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. Właśnie wtedy rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu, bowiem liderujący w tabeli Tritech zagra z wiceliderem Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Rozstrzygnie ostatnia kolejka

3 marca 2020

Wczoraj wieczorem rozegrano przedostatnią kolejkę rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu. W najciekawszym meczu spotkał się lider Tritech z TKKF Mistral Intermarche.

Czytaj więcej...

Wyniki 12. kolejki KLF i analiza finiszu rozgrywek

27 lutego 2020

W poniedziałkowy wieczór rozegrano 12. kolejkę Knurowskiej Ligi Futsalu, w której w najciekawszym meczu prowadzący w tabeli Tritech zremisował z aktualnym mistrzem ekipą Vibovitu/IPA. Remis ten nie zadowalał żadnej z drużyn, gdyż Vibovit/IPA stracił szanse na obronę tytułu, a Tritech ma już tylko 2 punkty przewagi nad Gesanatem, z którym spotka się w ostatnim meczu sezonu.

Czytaj więcej...

Pojedynek mistrzów dla Gesanetu

18 lutego 2020

W poniedziałkowy wieczór rozegrane zostały cztery spotkania 11. kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu. Zgodnie z oczekiwaniami najciekawszym meczem był pojedynek dwóch mistrzów: aktualnego, Vibovitu/IPA oraz mistrza z 2018 roku, Gesanetu.

Czytaj więcej...

Zapowiedź 11. kolejki KLF

14 lutego 2020

Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu szybkim tempem wkraczają w decydującą fazę. W najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie 11. kolejka spotkań, w której szlagierowo zapowiada sie mecz Vibovitu/IPA z Gesanetem.

Czytaj więcej...

Gesanet idzie jak burza

11 lutego 2020

W Knurowskiej Lidze Futsalu drugą z rzędu wysoką porażkę zanotował zespół TKKF Mistral Intermarche. W efekcie tego niedawny lider spadł już na 4. miejsce w tabeli, natomiast ekipa Gesanetu odniosła już 6. z rzędu zwycięstwo i znalazła się tym samym na podium rozgrywek. 

Czytaj więcej...

Zapowiedź 10. kolejki KLF

7 lutego 2020

Rozgrywki Knurowskiej Ligi Futsalu wkraczają w decydującą fazę, a w najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie już 10. seria spotkań. W niej najciekawiej zapowiada się mecz TKKF Mistral Intermarche z Gesanetem. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów