Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Futsalu

Zagraj w lidze futsalu!

9 września 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn chętnych do udziału w Knurowskiej Lidze Futsalu. 

Czytaj więcej...

Statystyczne podsumowanie rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu cz.2

20 maja 2019

Trzy tygodnie temu zaprezentowaliśmy statystyczne podsumowanie rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, dzisiaj przedstawiamy statystyki obejmujące 29 lat ligowych zmagań tzw. "małej kopanej". W szczególności zainteresują one nie tylko tych, którzy uczestniczą obecnie w tych rozgrywkach, ale i tych, którzy mieli okazję grać w "halówce" przed laty. Ciekawostką jest, że w zakończonym sezonie uczestniczyło 4 zawodników, którzy brali udział w premierowym wydaniu ligi w roku 1990. Są to Robert Kasiński, Zbigniew Kuśmierz, Piotr Rolnik i Waldemar Pindur. Życzymy udanej lektury!

Czytaj więcej...

Statystyczne podsumowanie sezonu 2018/19 Knurowskiej Ligi Futsalu

25 kwietnia 2019

Zakończyła się kolejna edycja rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, w związku z tym prezentujemy statystyczne podsumowanie sezonu 2018/19. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

TKKF ze srebrem, Ziaja z tytułem - wyniki 14 kolejki KLF

10 kwietnia 2019

Ostatnia kolejka Knurowskiej Ligi Futsalu wyłoniła drużynę wicemistrzowską i najlepszego snajpera rozgrywek. Mający na swoim koncie przed ostatnią kolejką identyczną liczbę 30 goli Paweł Ziaja (Paderek Team) i Przemysław Jędrzejczak (Bud-Expert Team) spotkali się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Liczący na wicemistrzostwo TKKF Mistral Intermarche musiał pokonać Przychodnię Prognostic i oczekiwać na porażkę Apteki z Vibovitem/IPA. Pierwszy warunek spełniony został błyskawicznie, bo już do przerwy TKKF zaaplikował rywalom 10 goli, a po zakończeniu meczu świętował 200. zwycięstwo w lidze.

Czytaj więcej...

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 nieczynny w dniu 8.04 od godziny 14:00.

2 kwietnia 2019

Obiekt przy ulicy Górniczej 2 w dniu 8.04.2019 od godziny 14:00 do wtorku 9.04.2019 do godziny 6:00 będzie nieczynny z powodu robót na sieci elektroenergetycznej. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej...

TKKF nie dał rady - wyniki 10 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

12 marca 2019

W 10. kolejce  Knurowskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się pojedynek lidera z wiceliderem, czyli Vibovitu/IPA z TKKF Mistral Intermarche. Mający aspiracje do podium TKKF pomimo dobrej gry nie sprostał rutyniarzom ulegając im nieznacznie w piłkarskich rozmiarach 0:2. Apteka Św. Barbary Tritech uporała się wczoraj z Przychodnią Prognostic, ale dokonała tego z najwyższym trudem.Miłe złego początki - tak można opisać mecz Bud-Expertu z Gesanetem. Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł Paderek Team pokonując Rawimex. 

Czytaj więcej...

Zabójcza końcówka Apteki - wyniki 9 kolejki KLF

5 marca 2019

W dziewiątej kolejce Knurowskiej Ligi Futsalu najciekawiej zapowiadał się pojedynek TKKF Mistral Intermarche z Apteką Św. Barbary Tritechem. Kiedy po 30 minutach gry TKKF prowadził już 3:0, wydawało się, że nic już nie wydrze wygranej drużynie Marcina Polywki. Lider tabeli, Vibovit/IPA, odniósł pewne zwycięstwo w spotkaniu z Przychodnią Prognostic, jednak w końcówce rywal strzelił kilka goli zmniejszając straty. Wygraną odnieśli także piłkarze Gesanetu pokonując Paderek w identycznych rozmiarach, co Vibovit/IPA Przychodnię. Spory zawód sprawił natomiast Bud-Expert Team.

Czytaj więcej...

Liga KLF na półmetku - statystyczne podsumowanie

13 lutego 2019

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Knurowskiej Ligi Futsalu, w związku z tym prezentujemy statystyczne podsumowanie dotychczasowych zmagań. Piłkarze wrócą na parkiet hali MOSiR 25 lutego, a terminarz rundy rewanżowej dostępny jest już w zakładce KLF. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Vibovit/IPA liderem na półmetku - wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

5 lutego 2019

Wczoraj wieczorem piłkarze Knurowskiej Ligi Futsalu osiągnęli półmetek rozgrywek. Prowadzenie w tabeli utrzymali zawodnicy Vibovitu/IPA, którzy w meczu na szczycie spotkali się z Apteką Św. Barbary Tritechem. Po spotkaniu stojącym na dobrym poziomie, uważnej grze w obronie i rozważnej w ataku oba zespoły pogodził ostatecznie remis i iście piłkarski wynik 1:1, a za bohaterów meczu można uznać obu bramkarzy: Bartłomieja Porębę i Krzysztofa Górkę.

Czytaj więcej...

Vibovit/IPA ucieka rywalom

15 stycznia 2019

Przed tygodniem informowaliśmy, że jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach Knurowskiej Ligi Futsalu pozostał Vibovit/IPA. Drużyna ta wczoraj wieczorem zachowała to miano pokonując Gesanet MTS 3:2 i nad obecnym mistrzem ma już 6 punktów przewagi. Na dyspozycji MTS-u zaważył z pewnością wysiłek włożony dzień wcześniej w mecz 2 ligi Polskiej Ligi Futsalu przeciwko Gwieździe Ruda Śląska, ale i Vibovit/IPA miał problemy kadrowe wystawiając tylko 5 graczy.

Zawód sprawiła drużyna TKKF Mistral Intermarche, która przegrała wczoraj z Bud-Expert Teamem i spadła w tabeli na 5. miejsce. Pierwsze zwycięstwo odniósł Paderek Team pokonując Przychodnię Prognostic, natomiast Apteka Św. Barbary Tritech nie zawiodła i po wygranej na Rawimeksem zajmuje pozycję wicelidera.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów