Go to: tresc | menu

Biegi

MOSiR w Rybniku zaprasza na bieg

15 listopada 2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zaprasza na XV Bieg Barbórkowy, który odbędzie się w dniu 1 grudnia. Bieg zalicza się do trzeciej edycji Biegowego Grand Prix Rybnika.

Czytaj więcej...

I Knurowski Bieg Niepodległości - widziane z lotu ptaka

13 listopada 2019

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentującego I Knurowski Bieg Niepodległości. Jego autorem jest Rafał Grzegorz.

Czytaj więcej...

I Knurowski Bieg Niepodległości - wyniki i zdjęcia

12 listopada 2019

Wczoraj miłośnicy biegania uczcili na sportowo Narodowe Święto Niepodległości uczestnictwem w biegu, który odbył się na terenie kompleksu leśnego w Knurowie nieopodal Kąpieliska Leśne Zacisze.

Czytaj więcej...

I Knurowski Bieg Niepodległości - lista startowa

6 listopada 2019

Informujemy, że w dniu wczorajszym zakończyły się zapisy na I Knurowski Bieg Niepodległości. Poniżej publikujemy zweryfikowaną listę startową. 

Czytaj więcej...

Knurów pobiegnie dla Ojczyzny

1 października 2019

Miło nam poinformować, że w dniu Narodowego Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zorganizuje bieg na dystansie 5 kilometrów. Impreza odbędzie się na terenie kompleksu leśnego przy Kąpielisku Leśne Zacisze w dniu 11 listopada o godz. 13.

Czytaj więcej...

XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny za nami

23 września 2019

Jak co roku pod koniec września odbył się w Knurowie XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 10 kilometrów. Impreza ta była jednocześnie po raz 24. Mistrzostwami Polski Górników. Wśród 309 startujących najszybszy okazał się pochodzący z Maroka Abderrahim Elasri z czasem 31 minut i 10 sekund. Drugi na mecie Mateusz Mrówka został najszybszym górnikiem, a trzecie miejsce na podium zajął Serhij Szewczenko. W zawodach wzięła udział liczna grupa ponad 70 knurowian, spośród których najszybsi byli Aleksandra Bańbor i Bartosz Małka. Warto też odnotować udział w biegu najstarszego zawodnika, którym był 90-letni Czesław Marciak. Dziarski senior ukończył bieg z czasem 1:26:43.

Czytaj więcej...

XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XIV Mistrzostwa Polski Górników - 22.09.2019

10 września 2019

Już po raz 27 biegacze będą rywalizować na trasie Biegu Ulicznego na 10 km. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków sportu i rekreacji ruchowej do gorącego dopingu i wspierania uczestników biegu. Start biegu zaplanowano na godzinę 12:00.

Czytaj więcej...

Runmageddon w Knurowie

4 września 2019

W ostatni weekend po raz pierwszy w Knurowie odbyła się duża impreza biegowa Runmageddon Silesia J.S.W. Miejscem rywalizacji były tereny hałdy górniczej KWK "Knurów-Szczygłowice".  Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia. 

Czytaj więcej...

XXVIII Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka - relacja, wyniki, zdjęcia

4 czerwca 2019

Jak zwykle w towarzystwie pięknej, słonecznej pogody w ubiegły piątek odbył się tradycyjny Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka. Po raz kolejny licznie zgromadzone dzieci przystąpiły do rywalizacji w swoich kategoriach wiekowych chcąc zająć jak najwyższe lokaty. A tych kategorii według przyjętego przez organizatorów regulaminu było aż 10, co spowodowało, że po parkowych alejkach przeprowadzono 20 biegów w których wystartowało ponad 250 dzieci. Przypominamy, że była to już dwudziesta ósma edycja tej imprezy biegowej, w której uczestniczą pokolenia knurowian, a której od lat inicjatorem i głównym organizatorem jest Amatorski Klub Biegacza w Knurowie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową oraz wynikami zanotowanymi w poszczególnych kategoriach.

Czytaj więcej...

Już jutro XXVIII Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka

30 maja 2019

Przypominamy, że już jutro w Parku Miejskim przy ul. Parkowej w Knurowie-Szczygłowicach odbędzie się tradycyjny Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka. Będzie to już 28-ma edycja tej imprezy biegowej! Wszystkie dzieci chętne do startu zapraszamy do zapisów w dniu biegu od godz. 9.30 do 11.45. Początek biegów o godz. 12.00 a rywalizacja przebiegać będzie według kategorii wiekowych znajdujących się w regulaminie. Główny organizator - AKB Knurów oraz partnerzy: Gmina Knurów, MOSiR i Centrum Kultury  zapraszają do wspólnego biegania!

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów