Go to: tresc | menu

Nordic Walking

Spacerkiem po knurowskich lasach z seniorem i juniorem - podsumowanie projektu w fotograficznym skrócie.

2 stycznia 2018

Spacerkiem po knurowskich lasach z seniorem i juniorem - podsumowanie projektu w fotograficznym skrócie. Przypominamy, że projekt był realizowany z Budżetu Obywatelskiego przez Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Knurowie.  Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

II Knurowski Marsz Nordic Walking z Mikołajem - serdecznie zapraszamy 9.12.2017

28 listopada 2017

W sobotę 9 grudnia odbędzie się II Knurowski Marsz Nordic Walking z Mikołajem, na który bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. Miejski Ośrodek Pracy Pozaszkolnej, Amatorski Klub Biegacza oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zapraszają w sobotę od godziny 10:30. Marsz z Mikołajem rozpoczniemy przy Kąpielisku "Leśne Zacisze". Organizatorzy przewidzieli dla uczestników słodki upominek, gorący napój oraz niespodzianki. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Czytaj więcej...

Za nami zajęcia Nordic Walking a na kolejne zapraszamy już w sobotę!

27 listopada 2017

Kolejne zajęcia po knurowskich lasach z instruktorem odbyły się w minioną sobotę. Przedstawiamy zdjęcia z zajęć jednocześnie zapraszając na kolejne zajęcia, które odbędą się już w sobotę 2 grudnia. Przypominamy start o godzinie 10:30 dla grupy 1 (zapraszamy również wszystkich nowych). O godzinie 12:00 zajęcia rozpoczyna grupa 2. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z instruktorami - kolejne zajęcia już jutro tj. 25.11.2017

24 listopada 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż następne zajęcia pod nazwą "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbędą się już jutro o godzinie 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne zajęcia już w sobotę

15 listopada 2017

Zapraszamy po raz kolejny na zajęcia Nordic Walking w ramach Budżetu Obywatelskiego. Już w sobotę będzie możliwość wypożyczyć bezpłatnie kije i maszerować po knurowskich lasach. Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz MOSiR Knurów serdecznie zapraszają.

Czytaj więcej...

Zapraszamy już w sobotę na kolejny marsz z kijami :)

26 października 2017

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na kolejny marsz z kijami. Jak co tydzień o godzinie 10:30 maszerowanie rozpocznie grupa 1, w której to uczestniczą między innymi nowe chętne osoby. O godzinie 12:00 swoje zajęcia rozpocznie grupa zaawansowana. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia zdjęć autorstwa Agnieszki Łyko z portalu iknurow.pl

Czytaj więcej...

Kolejne zajęcia z Instruktorem już w najbliższą sobotę! Zapraszamy!

6 października 2017

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia z instruktorem z Nordic Walking. Już jutro od godziny 10:30 będzie można wypożyczyć bezpłatnie kije oraz wspólnie maszerować po knurowskim lesie. Zatem "nie siedźcie" w domu tylko spędźmy ten czas aktywnie. Grupę zaawansowaną jak co tydzień zapraszamy na godzinę 12:00. Szczegółowe informacje znajdują się w dołączonym plakacie.

Czytaj więcej...

Nordic Walking z Instruktorami w soboty!

13 września 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż  zajęcia pod nazwą "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami" odbywać będą się w każdą sobotę o godzinie 10:30. Grupę zaawansowaną zapraszamy na godzinę 12:00. Są to zajęcia finansowane z projektu budżetu obywatelskiego Miasta Knurów. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach.  Start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Nordic Walking w sobotnie przedpołudnie receptą na zdrowie!

13 września 2017

Za nami inauguracyjne zajęcia Nordic Walking w ramach projektu "Spacerkiem po knurowskich lasach z seniorem i juniorem z instruktorami" Ponad 40 osób pojawiło się w sobotnie przedpołudnie aby spędzić czas z pożytkiem dla zdrowia, w dobrej atmosferze i przy przepięknej pogodzie. Po kilunastominutowej rozgrzewce uśmiechnięci i pełni energii rozpoczęliśmy marsz po lasach przy Kąpilisku "Leśne Zacisze" w Knurowie. 

Czytaj więcej...

Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z instruktorami

1 września 2017

Mamy przyjemność poinformować, iż rozpoczynają się zajęcia pod nazwą "Spacerkiem po knurowskich lasach z juniorem i seniorem - Nordic Walking z Instruktorami". Są to zajęcia finansowane z projektu budżetu obywatelskiego Miasta Knurów. MOPP w Knurowie oraz MOSiR w Knurowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 9.09.2017 o godzinie 11:00 a start zaplanowano przy kąpielisku "Leśne Zacisze" w Knurowie

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów