Go to: tresc | menu

Miejska Liga Oldbojów

Concordia na czele - wyniki 2 kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów

7 grudnia 2017

Wczoraj wieczorem odbyły się spotkania 2. kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów. Pierwszej porażki w rozgrywkach doznali piłkarze Rawimeksu ulegając Concordii 2:4. Piłkarze Marka Wieriocha po kilkudziesięciu minutach poszli za ciosem i wygrali pewnie z ZZ Kadrą, dzięki czemu znaleźli się na czele tabeli. "Kadrowcy" rozegrali wczoraj aż trzy spotkania, w tym jedno zaległe, ale w żadnym z nich nie udało im się zdobyć punktów. Jedyną niepokonaną drużyną pozostał zespół IPA/Veritax, który wczoraj wygrał z Gminą Rudziniec. 

Czytaj więcej...

Ruszyli oldboje - wyniki 1 kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów

22 listopada 2017

We wtorkowy wieczór na boiskach kompleksu sportowego przy ul. Ułanów ruszyły piłkarskie rozgrywki oldbojów. Mimo padającego deszczu i zimna, zawodnicy nie narzekali na aurę i z pełnym zaangażowaniem rozegrali po dwa spotkania pokazując profesjonalne podejście do futbolu. Warto jeszcze dodać, że w premierowej odsłonie rozgrywek na boisku zobaczyliśmy kilku znanych i zasłużonych zawodników, m.in. byłych graczy piłkarskiej ekstraklasy Romana Skorupę czy Marcina Klaczkę, a także mistrzów Polski w piłce nożnej pięcoosobowej z Rancho Amica: Roberta Szczepanika i Zbigniewa Kapustkę.

Czytaj więcej...

Nabór do Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów!

31 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1977 i starsi. Mecze odbywać się będą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią Kompleksu Boisk MOSiR przy ul. Ułanów.  Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2017 MOSiR Knurów