Go to: tresc | menu

Miejska Liga Oldbojów

Nabór drużyn do Miejskiej Ligi Oldbojów

11 września 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1978 i starsi, tj. 40+, a także max. 2 zawodników urodzonych  latach 1979-83, tj. 35+. Mecze odbywać się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Al. Lipowej. Termin zgłoszeń mija w dniu 12.10.2018. Zachęcamy i zapraszamy.

Czytaj więcej...

Ostatni pierwszymi

21 marca 2018

Wczoraj wieczorem rozegrany został Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa w piłce nożnej oldbojów, połączony z oficjalnym zakończeniem rozgrywek ligowych w tej kategorii wiekowej. Zespoły Concordii, Rawimeksu i Kadry powtórzyły swoje osiągnięcia z Miejskiej Ligi Oldbojów zajmując odpowiednio 2, 3, i 4 miejsce, natomiast sensacją było wygranie zawodów przez ostatnią drużynę ligi Gminę Rudziniec oraz zajęcie dopiero piątego miejsca przez mistrzowską drużynę IPA/Veritax. Trzeba jednak dodać, że ekipa z Rudzińca wygrała turniej zasłużenie nie ponosząc żadnej porażki i prezentując bardzo dobrą grę w defensywie. 

Czytaj więcej...

IPA/Veritax mistrzem oldbojów

14 lutego 2018

Wczoraj wieczorem odbyła się ostatnia seria spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów. Już na jej początku doszło do meczu decydującego o mistrzowskim tytule, w którym spotkały się ekipy Concordii Oldbojów i IPA/Veritax. W pierwszej połowie drużyna IPA/Veritax kontrolowała wydarzenia boiskowe i po dobrej grze prowadziła już 3:0, jednak jak się okazało, nie był to koniec emocji w tym meczu, bo Concordia po zmianie stron nawiązała walkę dwukrotnie dochodząc rywala na dystans jednego gola i dopiero celny strzał Marcina Rozumka równo z końcowym gwizdkiem rozstrzygnął sprawę 1 . miejsca w lidze.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnie ostatnia kolejka... - wyniki 5 serii spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów

31 stycznia 2018

Wczoraj wieczorem rozegrano 5. serię spotkań Miejksiej Ligi Oldbojów. Przyniosła ona niespodziankę w postaci wygranej Rawimeksu nad liderującym zespołem IPA/Veritax. Drużyna Leszka Kobrzyńskiego przegrywała do przerwy różnicą dwóch goli, ale w drugiej połowie skutecznie zamurowała dostęp do własnej bramki, sama strzelając cztery gole autorstwa Zdzisława Michalskiego i Wojciecha Szczurka. Rawimex 40 minut wcześniej odniósł wygraną nad Gminą Rudziniec i przed ostatnią serią spotkań planowaną na 13 lutego ma teoretyczne szanse na mistrzostwo, ale już całkiem realne na zajęcie drugiej lokaty.

Czytaj więcej...

Wzrost to nie wszystko - wyniki 4 kolejki spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów

10 stycznia 2018

We wtorkowy wieczór rozegrana została kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów. Najciekawsze mecze były udziałem dotychczasowego lidera, drużyny Concordii. Najpierw spotkała się ona z Rawimeksem i dość niespodziewanie po 20 minutach gry przegrywała już 1:4. W końcówce nastąpił zryw lidera, który doprowadził do remisu, a co ciekawe, dwa gole dla Concordii padły po uderzeniach głową, których autorem był Robert Szczepanik, wcale nie należący do zawodników wysokich. Ten sam piłkarz w ostatniej akcji meczu jeszcze raz skierował piłkę do bramki rywala, ale gol ten nie został uznany, gdyż uczynił to nieprawidłowym wślizgiem.

Czytaj więcej...

Kadra zaskoczyła IPA/Veritax - wyniki III kolejki rozgrywek Miejskiej Ligi Oldbojów

20 grudnia 2017

Wczoraj wieczorem rozegrano kolejne mecze Miejskiej Ligi Oldbojów. Niespodzianką była wygrana ZZ Kadry nad IPA/Veritax, dzięki czemu drużyna Zbigniewa Kuśmierza zdobyła pierwsze punkty. Wprawdzie Kadra przegrała później z Concordią, a następnie w zaległym meczu IPA/Veritax udało się zrewanżować za porażkę sprzed 80 minut, ale ten wieczór "Kadrowcy" mogą uznać za udany, bo ich gra wyglądała znacznie lepiej niż przed dwoma tygodniami.

Czytaj więcej...

Concordia na czele - wyniki 2 kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów

7 grudnia 2017

Wczoraj wieczorem odbyły się spotkania 2. kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów. Pierwszej porażki w rozgrywkach doznali piłkarze Rawimeksu ulegając Concordii 2:4. Piłkarze Marka Wieriocha po kilkudziesięciu minutach poszli za ciosem i wygrali pewnie z ZZ Kadrą, dzięki czemu znaleźli się na czele tabeli. "Kadrowcy" rozegrali wczoraj aż trzy spotkania, w tym jedno zaległe, ale w żadnym z nich nie udało im się zdobyć punktów. Jedyną niepokonaną drużyną pozostał zespół IPA/Veritax, który wczoraj wygrał z Gminą Rudziniec. 

Czytaj więcej...

Ruszyli oldboje - wyniki 1 kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów

22 listopada 2017

We wtorkowy wieczór na boiskach kompleksu sportowego przy ul. Ułanów ruszyły piłkarskie rozgrywki oldbojów. Mimo padającego deszczu i zimna, zawodnicy nie narzekali na aurę i z pełnym zaangażowaniem rozegrali po dwa spotkania pokazując profesjonalne podejście do futbolu. Warto jeszcze dodać, że w premierowej odsłonie rozgrywek na boisku zobaczyliśmy kilku znanych i zasłużonych zawodników, m.in. byłych graczy piłkarskiej ekstraklasy Romana Skorupę czy Marcina Klaczkę, a także mistrzów Polski w piłce nożnej pięcoosobowej z Rancho Amica: Roberta Szczepanika i Zbigniewa Kapustkę.

Czytaj więcej...

Nabór do Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów!

31 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1977 i starsi. Mecze odbywać się będą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią Kompleksu Boisk MOSiR przy ul. Ułanów.  Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457. 

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów