Go to: tresc | menu

Miejska Liga Oldbojów

Wzrost to nie wszystko - wyniki 4 kolejki spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów

10 stycznia 2018

We wtorkowy wieczór rozegrana została kolejna seria spotkań Miejskiej Ligi Oldbojów. Najciekawsze mecze były udziałem dotychczasowego lidera, drużyny Concordii. Najpierw spotkała się ona z Rawimeksem i dość niespodziewanie po 20 minutach gry przegrywała już 1:4. W końcówce nastąpił zryw lidera, który doprowadził do remisu, a co ciekawe, dwa gole dla Concordii padły po uderzeniach głową, których autorem był Robert Szczepanik, wcale nie należący do zawodników wysokich. Ten sam piłkarz w ostatniej akcji meczu jeszcze raz skierował piłkę do bramki rywala, ale gol ten nie został uznany, gdyż uczynił to nieprawidłowym wślizgiem.

Wczoraj wieczorem rozegrano kolejne mecze Miejskiej Ligi Oldbojów. Niespodzianką była wygrana ZZ Kadry nad IPA/Veritax, dzięki czemu drużyna Zbigniewa Kuśmierza zdobyła pierwsze punkty. Wprawdzie Kadra przegrała później z Concordią, a następnie w zaległym meczu IPA/Veritax udało się zrewanżować za porażkę sprzed 80 minut, ale ten wieczór "Kadrowcy" mogą uznać za udany, bo ich gra wyglądała znacznie lepiej niż przed dwoma tygodniami.

Wczoraj wieczorem odbyły się spotkania 2. kolejki Miejskiej Ligi Oldbojów. Pierwszej porażki w rozgrywkach doznali piłkarze Rawimeksu ulegając Concordii 2:4. Piłkarze Marka Wieriocha po kilkudziesięciu minutach poszli za ciosem i wygrali pewnie z ZZ Kadrą, dzięki czemu znaleźli się na czele tabeli. "Kadrowcy" rozegrali wczoraj aż trzy spotkania, w tym jedno zaległe, ale w żadnym z nich nie udało im się zdobyć punktów. Jedyną niepokonaną drużyną pozostał zespół IPA/Veritax, który wczoraj wygrał z Gminą Rudziniec.

We wtorkowy wieczór na boiskach kompleksu sportowego przy ul. Ułanów ruszyły piłkarskie rozgrywki oldbojów. Mimo padającego deszczu i zimna, zawodnicy nie narzekali na aurę i z pełnym zaangażowaniem rozegrali po dwa spotkania pokazując profesjonalne podejście do futbolu. Warto jeszcze dodać, że w premierowej odsłonie rozgrywek na boisku zobaczyliśmy kilku znanych i zasłużonych zawodników, m.in. byłych graczy piłkarskiej ekstraklasy Romana Skorupę czy Marcina Klaczkę, a także mistrzów Polski w piłce nożnej pięcoosobowej z Rancho Amica: Roberta Szczepanika i Zbigniewa Kapustkę.

Nabór do Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów!

31 maja 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie ogłasza nabór drużyn do rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1977 i starsi. Mecze odbywać się będą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią Kompleksu Boisk MOSiR przy ul. Ułanów.  Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Działem Organizacji pod nr 32 335-20-14 lub 602-724-457.