Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Razem możemy więcej!

12 lipca 2017

To właśnie tym hasłem chciałbym przedstawić dwóch głównych partnerów projektu Gram-Kibicuje-Pomagam. Są nimi Akademia Piłki Nożnej w Knurowie oraz TKKF Ognisko Szczygłowice. Z przesłaniem, że razem możemy więcej zaczynamy nowy rozdział naszego projektu. Już wkrótce więcej szczegółów.

Po owocnym spotkaniu z przedstawicielami wspomnianych wyżej Stowarzyszeń i wspólnej rozmowie doszliśmy do jednego wsniosku: mamy wspólny cel - Pomaganie przez sport! Chcemy młodym ludziom pokazać, że sport jest dobrym sposobem na wszystko. Nie chcemy robić podziału na siatkówkę czy piłkę nożną. Uważamy że promowanie pomagania przez sport ma sens, że każdy z nas tak naprawdę może pomóc drugiej osobie. Można to osiągnąć małymi czynami. Nie chodzi tutaj tylko o organizację dużych turniejów. Wystarczy że kolega/koleżanka zaprosi swoich rówieśników na trening jakiej kolwiek dyscypliny sportu. Jesteśmy pewni, że sport kształtuje charaktery i odpowiednie postawy oraz może być ucieczką od nałogów: narkotyków, alkoholu i różnego rodzaju używek. Chcemy pokazać, że zawsze jest wyjście. Między innymi tym wyjściem może być właśnie sport, w którym można odnaleść siebie i swoją pasję na długie lata.

Naszym hasłem "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ" już dziś chcemy wszystkich zachęcić do uprawiania sportu i oczywiście GRANIA KIBICOWANIA I POMAGANIA , a będzie ku temu okazja już 27 sierpnia na kompleksie boisk wielofunkcyjnych gdzie tego dnia WSPÓLNIE ZAGRAMY DLA NIKOLI !

więcej informacji o Nikoli i jej walce z chorobą pod linkiem

https://www.facebook.com/NikolaIJejWalkaZRakiem/?ref=br_rs

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju podamy Państwu w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy 

Jacek Szurgot

Gram Kibicuje Pomagam

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2018 MOSiR Knurów