Go to: tresc | menu

Gram, Kibicuję, Pomagam

Grali dla Gabrysia

4 września 2019

W dniu 1 września na terenie  Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych w Knurowie odbył się charytatywny turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej "Gramy dla Gabrysia", którego głównymi organizatorami przy współudziale MOSiR Knurów był projekt "Gram, Kibicuję, Pomagam" oraz Akademia Piłki Nożnej Knurów. Zapraszamy do zapoznania się w fotorelacją z tego wydarzenia. 

Czytaj więcej...

"PIERWSZA POMOC W MIEŚCIE" - Relacja J.Szurgot

22 marca 2018

To co  wydarzyło się 17 marca na Hali Mosir Knurów przeszło moje oczekiwania :):) Kiedy wpadliśmy na pomysł "Pierwszej pomocy w mieście" mówiąc krótko plan był jeden Działamy :)  Cała akcja pokazała , że zawsze warto poświecić swój czas i pokazać dzieciom i młodzieży jak ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi.:)

Czytaj więcej...

Podsumowanie Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Amelki"

21 marca 2018

To dzięki zaangażowaniu wielu ludzi mogliśmy wspólnie spotkać się 18 marca na hali Mosir Knurów aby wspólnie pomóc małej Amelce w jej walce z chorobą. A zdumiewające jest to , że mała Amelka połączyła nas wszystkich w jedną siatkarską rodzinę , której przyświecał jeden cel Pomoc dla Amelki, w tym dniu każdy z nas miał możliwość poznać małą Amelką , która mimo poważnej choroby zawsze promieniuje uśmiechem co dla każdego z nas jest największą nagrodą jaką można sobie wymarzyć!

Czytaj więcej...

Wyniki Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Amelki"

20 marca 2018

Prezentujemy Państwu wyniki niedzielnego Turnieju Piłki Siatkowej "Gramy dla Amelki".  Już wkrótce opublikujemy artykuł podsumowujący niedzielne wydarzenie a tymczasem zachęcamy do zobaczenia wyników.

Czytaj więcej...

Grali dla Amelki

19 marca 2018

W dniu wczorajszym od godzin porannych w hali MOSiR - u w Knurowie odbył się Turniej Charytatywny pn. "Gramy dla Amelki". Impreza była wielkim siatkarskim wydarzeniem a jej głównym celem była pomoc Amelce. Już teraz wiemy, że impreza była wyśmienita a niebawem opublikujemy obszerną relację. Tymczasem zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Czytaj więcej...

"Pierwsza Pomoc w Mieście" w hali MOSiR Knurów - Gram, Kibicuję, Pomagam

13 marca 2018

Już 17 marca Wspólnymi siłami z WOPR Knurów, MOSiR Knurów oraz z Państwową Strażą Pożarną z Knurowa uda nam się zrealizować pomysł "Pierwsza Pomoc w mieście". Powstał on z inicjatywy projektu "GRAM, KIBICUJĘ, POMAGAM" i ma na celu uświadamiać dzieci od najmłodszych lat, że pierwsza reakcja udzielania pomocy jest najważniejsza i od niej zależy ludzkie życie. W  naszym pierwszym zorganizowanym wydarzeniu postanowiliśmy zaproponować właśnie te zajęcia najmłodszym. Na chwilę obecną na nasze zaproszenie odpowiedziało około 90-siąt dzieci z knurowskich stowarzyszeń sportowych. Zapewniamy, iż nie jest to jednorazowy event! Korzystając z okazji już dziś pragnę podziękować wszystkim, którzy tego dnia poświęcą swój czas w szkoleniu najmłodszych!  

Czytaj więcej...

Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki" - 18.03.2018

23 lutego 2018

Już 18stego marca w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie odbędzie się coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki "Gramy dla Amelki". Od godziny 8:30 do rywalizacji przystąpi 8 drużyn siatkarskich. Wszystkie drużyny mają jeden cel - pomoc małej Amelce, która zmaga się z chorobą. Pod koniec turnieju odbędzie się MECZ GWIAZD, który zaplanowany jest na godzinę 14:00! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Gramy dla Amelki ! - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

13 lutego 2018

18 marca w  hali MOSiR Knurów ul. Górnicza 2 odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Gramy dla Amelki ! Razem Możemy Więcej! Amelka jest podopieczną FUNDACJI ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ. Choruje na autosomalną recesywną wielotorbielowatość nerek, która została wykryta w okresie prenatalnym, nadciśnienie tętnicze, niedokrwistość, anemię, niedoczynność tarczycy oraz ma wadę serduszka ASD II L-P.! Więcej informacji już niebawem!  Mamy wiele niespodzianek. Tyle DOBRA NIE BYŁO JESZCZE W JEDNYM MIEJSCU !!:)

Czytaj więcej...

Kolejne drużyny wspierają projekt "Gram, Kibicuję, Pomagam"

5 grudnia 2017

Otrzymaliśmy kolejne ciekawe informację od pomysłowdawcy i koordynatora projektu "Gram, Kibicuję, Pomagam" - Jacka Szurgota. Więcej w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

Kolejne zdjęcia Gram, Kibicuję, Pomagam

23 listopada 2017

Jeszcze nie otrząsłem się po wczorajszej niespodziance piłkarzy, to dziś mój "sen" przeniósł się na siatkarskie parkiety a to za sprawą pana Wojciecha Maroszka oraz pana Marka Lagierskiego, którzy sędziują w siatkarskim świecie. To piękne, że tak wspaniali sędziowie promują nasz projekt GRAM , KIBICUJĘ , POMAGAM - Pomaganie przez Sport, za co jestem naprawdę ogromnie wdzięczny - to bardzo miłe zaskoczenie. Po prostu brakuje słów żeby wyrazić moją wdzięczność. Zachęcam wszystkich do pokazania, że warto pomagać ! Zawszę będę się powtarzał, że SPORT JEST LEKIEM NA WSZYSTKO - relacjonuje szczęśliwy Jacek Szurgot.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2020 MOSiR Knurów