Go to: tresc | menu

Imprezy sportowe

Charytatywny turniej „GRAMY DLA MICHAŁA” - podsumowanie

5 września 2018

Za nami kolejny charytatywny turniej, którego organizatorem był projekt Gram Kibicuję Pomagam przy współudziale MOSiR Knurów i Akademii Piłki Nożnej w Knurowie. W niedziele wszyscy razem spotkaliśmy się na pięknym kompleksie boisk w jednym celu: aby pomóc Michałowi, który walczy z chorobą. Do walki o zdrowie Michała przyłączyło się wielu ludzi dobrego serca, a w tym dniu wszyscy razem stworzyliśmy jedna wielką „SPORTOWĄ RODZINĘ„ która zagrała dla Michała.

W wydarzeniu wzięło udział 20 drużyn piłkarskich oraz 8 drużyn siatkarskich. Dzieci zagrały w turniejach piłkarskich rocznika 2009 oraz rocznika 2010 na dużym boisku, natomiast seniorzy-amatorzy rozegrali turniej towarzyski na średnim boisku. Jak co roku cieszymy się, że nie zabrakło wśród nas siatkarzy, którzy pomimo kapryśnej pogody z wielką przyjemnością zagrali dla Michała w siatkówkę plażową.

Jak to bywa w sporcie każdy pyta o wyniki, lecz my wyników nie podamy, gdyż jedyny wynik naszego turnieju jest taki , że mimo nie sprzyjającej aury wszyscy razem zebraliśmy się na boiskach dla Michała. To dla niego świeciło słońce w naszych sercach, a przelotny deszcz nikomu nie przeszkadzał w tym żeby zagrać w szczytnym celu.

Jak zawsze podczas naszego turnieju nie mogło zabraknąć naszego kącika gastronomicznego oraz loterii „darów serc". Cały dochód przeznaczony z tych akcji przekazany będzie na dalsze leczenie Michała.

Oczywiście nie można zapomnieć o dmuchanych zamkach, na których najmłodsi mogli szaleć do woli w ostatnim dniu wakacji szkolnych.

Po rozgrywkach sportowych przyszedł czas na kolejną część naszego turnieju mianowicie licytacje pamiątek sportowych, którą poprowadził trener APN Knurów Adam Dziuba. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim za udział w licytacji oraz trenerowi, który z wielkim zaangażowaniem przeprowadził licytację o mało nie stracąc przy tym głosu.

33
zdjęcia
Zobacz galerię

zdjęcia i wideo: Studio 9 HD - www.studio9hd.pl

Po emocjonującej licytacji. Wszyscy czekaliśmy na mecz PRZYJACIELE Gram, Kibicuję, Pomagam vs PRZYJACIELE APN Knurów,podczas którego wszyscy RAZEM ZAGRALIŚMY DLA MICHAŁA. Był to czas uśmiechu i wielkiej integracji ludzi którzy mimo wieku, obowiązków, kontuzji , znaleźli czas aby zagrać w szczytnym celu. Panowie dziękuję , że mogliśmy stworzyć drużynę i na krótka chwilę poczuć się jak zawodowcy :)

"Jestem szczęśliwy, że to wszystko co się dzieje jest tak naprawdę dzięki Wam, ludziom dobrego serca , którzy nie przechodzą obojętnie wobec pomocy drugiemu człowiekowi. Wierzę w to, że kiedyś nasze serca zaprowadzą nas tam gdzie się nie spodziewamy, ale o tym marzymy ( Stadion Narodowy) , marzymy o tym aby w tym miejscu każdy z nas wykrzyknął GRAM , KIBICUJĘ, POMAGAM!" - relacjonuje Jacek Szurgot - koordynator projektu.

Jeszcze raz dziękuje uczestnikom turnieju i do zobaczenia!

Dla Michała zagrali:

Turniej rocznika 2010:

1. APN Knurów

2. APN Knurów II

3. AP TEAM Gliwice

4. Orlik Blachownia

5. Progress Andrychów

6. Górnik Zabrze

Turniej rocznika 2009

1. APN Knurów

2. APN Knurów II

3. AP TEAM Gliwice

4. Orlik Blachownia

5. Gwiazda Ruda Śląska

6. Gwarek Zabrze

Turniej seniorów-amatorów:

1. Wyspa Team

2. Rodzice APN 2009

3. GKP Team

4. Orlik Team

5. Stop Przemocy

6. HDK Team

7. Rosmany

8. Młodzi sportowcy

Turniej siatkówki plażowej:

1. Lets Play

2. Bolek i Lolek

3. TDI Team

4. Magda Team

5. Trenerzy TKKF

6. Jakub i Piotrek TKKF

7. Wczorajsi

8. TKKF NWM

Podsumowując nasuwa mi się jedno stwierdzenie. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! I wielki DZIĘKUJE dla wszystkich :)

MICHAŁ: Życzymy dużo zdrowia i sił, jesteśmy z Tobą!

Zebraną sumę podamy w najbliższych dniach po wizycie w fundacji i komisyjnym liczeniu datków.

Jacek Szurgot - koordynator projektu "Gram, Kibicuję, Pomagam"

foto: Marek Krysiuk - Studio 9HD, Agnieszka Łyko – iKnurów.pl, TKKF Szczygłowice

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów