Go to: tresc | menu

Lodowisko

Spotkanie ze Św. Mikołajem - zapraszamy na łyżwy na otwarcie sezonu!

4 grudnia 2018

Już w sobotę rozpoczniemy sezon na knurowskim lodowisku MOSiR. Tego dnia będzie możliwość korzystania z tafli od godz. 10.00. Tradycyjnie serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na godz. 15.00 i 16.00. W tym czasie odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem, który obiecał, że jak zawsze będzie miał ze sobą słodkie prezenty dla grzecznych dzieci, które uwielbiają jazdę na łyżwach.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie sezonu na lodowisku już w sobotę 8 grudnia!

3 grudnia 2018

Mamy dobrą informację dla wszystkich sympatyków jazdy na łyżwach. Już w najbliższą sobotę (8 grudnia) rozpoczniemy sezon na knurowskim lodowisku MOSiR. Tego dnia będzie możliwość korzystania z tafli od godz. 10.00. Zachęcamy do ruchu i jazdy na łyżwach na świeżym powietrzu jako przyjemnej i atrakcyjnej formy aktywności fizycznej. Wstąp na knurowskie lodowisko i w miłej atmosferze spędź wolny czas – zapraszamy!

Czytaj więcej...

Bal Przebierańców na knurowskim lodowisku!

26 stycznia 2017

Już po raz kolejny knurowski MOSiR zorganizował Bal Przebierańców na knurowskim lodowisku. Impreza ta cieszy się ogromnym powodzeniem, nie inaczej było i tym razem. Zapraszamy Państwa do zobaczenia pierwszej części zdjęć. Już wkrótce więcej zdjęć.

Czytaj więcej...

Pogoda sprzyja, gwarnie na lodowisku - gry i zabawy podczas Ferii z MOSiR

26 stycznia 2017

Kolejny dzień ferii zimowych i kolejne zajęcia dla dzieci. Tym razem na dobrze przygotowanym lodowisku atrakcyjne gry i zabawy z kijem hokejowym i krążkiem. Dziś przy pięknej, sprzyjającej zabawie na świeżym powietrzu, pogodzie. „Nie siedź w domu! Bądź aktywny” – zachęcamy do aktywności póki jeszcze jest czas! Zapraszamy do korzystania z  lodowiska i pływalni krytych MOSiR - "w zdrowym ciele, zdrowy duch!".

Czytaj więcej...

Świąteczne Gry i Zabawy dla dzieci i młodzieży - 23.12.2015

17 grudnia 2015

Zapraszamy do udziału w grach i zabawach, które odbędą się w dniu 23 grudnia 2015 na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy dzieci oraz młodzież do wspólnej zabawy. Dla dzieci i młodzieży biorącej udział w imprezie wstęp wolny. Rozpoczynamy od godziny 15:00 !!! 

Czytaj więcej...

Gry i Zabawy dla dzieci i młodzieży - 16.12.2015

10 grudnia 2015

Zapraszamy do udziału w grach i zabawach, które odbędą się w dniu 16 grudnia 2015 na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy dzieci oraz młodzież do wspólnej zabawy. Dla dzieci i młodzieży biorącej udział w imprezie wstęp wolny. Rozpoczynamy od godziny 15:00 !!! 

Czytaj więcej...

Inauguracyjne Gry i Zabawy dla dzieci i młodzieży w nowym sezonie!

7 grudnia 2015

Zapraszamy do udziału w inauguracyjnych grach i zabawach na lodowisku, które odbędą się w dniu 9 grudnia 2015 na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie. Zapraszamy dzieci oraz młodzież do wspólnej zabawy. Dla dzieci i młodzieży biorącej udział w imprezie wstęp wolny. Rozpoczynamy od godziny 15:00 !!! 

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj na lodowisku w Knurowie!!

7 grudnia 2015

Na knurowskim lodowisku w niedzielne południe pojawił się Święty Mikołaj w towarzystwie renifera i wyjątkowo mile nastawionych w tym dniu diabełków. Wszystkie dzieci obecne w tym dniu na lodowisku MOSiR Knurów otrzymały słodkości z rąk Świętego Mikołaja. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji ze Spotkania z Mikołajem.

Czytaj więcej...

Karnawałowy Bal Przebierańców na lodowisku - relacja, galeria

15 stycznia 2015

W dniu wczorajszym tj. 14 stycznia na knurowskim lodowisku odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci i młodzieży. Impreza ta wpisała się już na stałe w harmonogram wydarzeń odbywających się w czasie zimy na obiekcie MOSiR. Każdy uczestnik balu mógł bezpłatnie poślizgać się na lodzie, skorzystać ze sprzętu sportowego oraz pobawić się i poruszać wraz z instruktorami przy muzyce. Dodatkowo przygotowane zostały słodkie upominki i nagrody, który zostały wręczone dla najbardziej fantazyjnie przebranych i najaktywniejszych uczestników balu. 

Czytaj więcej...

Sylwestrowe gry i zabawy na lodowisku!!!

7 stycznia 2015

W ostatni dzień minionego już roku odbyły się tradycyjne Sylwestrowe gry i zabawy dla dzieci na lodowisku przy ulicy Ułanów 8. Od godziny 15:00 rozpoczęly się konkursy doskonalące jazdę na łyżwach a każdy ich uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową oraz kalendarze WOPR Knurów. W imprezie swój udział zaznaczyły też osoby dorosłe a łącznie zebrało się około 70 uczestników.

Czytaj więcej...

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

44-193 Knurów
ul. Górnicza 2
tel. 32 330-48-10 fax. 32 330-48-12
e-mail: sekretariat@mosirknurow.pl

Partnerzy:

Wszelkie prawa zastrzeżone | Copyright 2012-2019 MOSiR Knurów