Go to: tresc | menu

Knurowska Liga Piłki Siatkowej

Walka na całego! Cztery drużyny z szansą na zwycięstwo w lidze!

20 marca 2017

Podsumowując 6 kolejkę tegorocznej Ligi Piłki Siatkowej można podkreślić, iż walka toczy się "na całego". Za nami kolejne bardzo pasjonujące spotkania, gdzie aż dwa kończyły się tie- breakiem. W obu przypadkach mimo dwóch wygranych setów i prowadzeniu 2:0 nie udało się wygrać spotkań. Pewne zwycięstwo odniosła drużyna MOSiR Knurów. Przedstawiamy wyniki spotkań: Ekipa Czwartkowa - TKKF Szczygłowice 2:3, MOSiR Knurów - SALVATOR 3:0, 4FUN - AWRUK TEAM - 2:3. "Pierwsza porażka lidera", "Pewne zwycięstwo MOSiR - u", "Niesamowite spotanie zakończone tie - breakiem" - 0 tym w dalszej części newsa.

Wyniki - 6 kolejka KLPS

Pierwsza porażka lidera!

Ekipa Czwartkowa - TKKF Szczygłowice 2:3 25:17, 26:24, 13:25, 22:25, 13:15

Nic nie zapowiadało, że po 2 wygranych setach przez Ekipę Czwartkową, to 3 kolejne sety "padną łupem" młodzieży TKKF Szczygłowice. Początek meczu zdecydowanie na korzyść drużyny czwartkowej a po stronie TKKF - u wiele roszad  i poszukiwanie najlepszego ustawienia. Zdecydowanie lepsza gra ekipy TKKF - u od 3 seta i to dwa kolejne sety dla nich. Niesamowicie zacięty również tie - break na korzyść w końcówce dla TKKF - u. Bardzo zacięte spotkanie pomiędzy liderem a wiceliderem.

Pewne zwycięstwo MOSiR - u.

MOSiR Knurów - SALVATOR 3:0 25:15, 25:14, 25:11

To już drugie z rzędu zwycięstwo drużyny MOSiR Knurów. MOSiR pewnie zwycięża w stosunku 3:0 i umacnia się na 4 miejscu w tabeli. Ekipa SALVATORA nie może zaliczyć tego meczu do udanych, choć początek meczu toczony punkt za punkt. W ostatnim meczu drużyna MOSiR Knurów zagra z liderem rozgrywek. Zapowiada się ciekawie.

Niesamowite spotkanie zakończone tie - breakiem.

4FUN - AWRUK Team 2:3 26:24, 27:25, 17:25, 5:25, 9:15

To był  niesamowity mecz, w którym po raz kolejny sprawdziło sie stare siatkarskie porzekadło: kto nie wygrywa 3:0 wygrywając 2 inauguracyjne sety ten przegrywa 3:2 całe spotkanie. Tym samym ekipa AWRUK Team potwierdziła aspiracje o walkę o najwyższe miejsce w tabeli. Przy dobrym układzie to oni mogą zostać zwycięzcą tegorocznej ligi, choć na zwycięstwo mają szanse jeszcze 3 pozostałe drużyny.

Drużyna Gram, Kibicuję, Pomagam pauzowała w kolejce numer 6. Kolejka finałowa Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej odbędzie się 9 kwietnia. Zestaw par; AWRUK Team - Gram, Kibicuję, Pomagam, TKKF Szczygłowice - SALVATOR, Ekipa Czwartkowa - MOSiR Knurów

-

Przypominamy, iż o wyższym miejscu w tabeli w pierwszej kolejności decyduje większa ilość zwycięskich meczów.